Co vy a filmy?

Fotoalbum tématu (29) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
bluuudicka
1037 příspěvků 1.11.16 07:49

Když jsem včera přidávala do Pekelných celebrit jeden příspěvek, vzpomněla jsem při tom se slzou v oku na seriál Absolutely Fabulous. Edinu a Patsy prostě zbožňuju, jsou tak šílené a politicky nekorektní, že je člověk musí milovat, i když by je v reálném životě nejspíš zabil jednou z tisíce prázdných flašek v jejich blízkosti :-) Letos dokonce vznikl film, ale skoro mám strach, že budu zklamaná jako ze Zoolandera dvojky… Neviděl jste ho někdo?

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.11.16 15:26

Tentokrát jsem se s hodnocením na čsfd pěkně spálila - film Zúčtování má 81 %, ale myslela jsem, že to fakt tentokrát nedám do konce. A to vydržím leccos. Musela jsem se nahlas smát tomu, jak pitomé to je. Děsná hovadina. Ale líbil se mi Doctor Strange, a to nejsem žádná Benedictova fanynka.

Ghost B.C.
4016 příspěvků 11.11.16 14:57

Americká adaptace atentátu na Heydricha - Anthropoid. Obecně mám tenhle typ filmů ráda, ale přiznám se, že tady mě nalákal hlavně Cillian Murphy (trošku jsem se bála té kombinače cizí + čeští herci). A nelituju. Sice je tam ta česká angličtina stejně divná jako ruská angličtina v Dítěti č.44, ale jinak to fakt stojí za to.

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.16 15:22

@Ghost B.C. Pro pořádek, ten film je britský ;) Mně se to líbilo hodně, neřekla bych, že něco, co každý zná a ví, jak to dopadne, může být tak napínavé :) Mix přízvuků a X různých výslovností téhož jména nebo názvu jsou úsměvné, ale zas tak moc mě to nerušilo. A ta událost si „velký“ film zasloužila.

Ghost B.C.
4016 příspěvků 11.11.16 18:20

@Pinot Noir Ups, jdu si dát facku, já fakt měla v hlavě americko-česká koprodukce. No tak stěrka :) Jinak s tím napětím souhlasím, já jsem furt všem držela palce i když víme. I slzu jsem uronila.

Morrighan
1335 příspěvků 12.11.16 10:43

@Ghost B.C. Taky se mi Anthropoid velice líbil (a taky mě lákal hlavně Murphy xD). S těmi přízvuky si říkám, že to bylo takové nutné zlo, protože by bylo dosti zvláštní, kdyby jedna část herců mluvila britskou angličtinou a druhá s přízvukem. Kvůli tomu by si čeští herci ani neškrtli a co jsem tak koukala, tak zahraničním divákům se líbila Geislerová :)

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.16 19:12

Dnes jsem odcházela z kina hodně spokojená - film Příchozí je výborný. Myslím, že takhle nějak měl a chtěl působit film Interstellar, kterému se to ale podle mě moc nepovedlo. Příchozí je parádní. Nečtěte žádné recenze a spoilery a vyrazte do kina :)

ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.16 19:46

@Pinot Noir Škrtám si Zúčtování a píšu si Příchozí. Díky. A co Zrození hrdiny?

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.16 20:12

@ionicera To jsem bohužel neviděla, i když bych moc ráda, myslím, že to bude hodně dobré, ale bojím se válečného filmu pár dní před porodem, už ten Anthropoid mi nedělal moc dobře.

Ghost B.C.
4016 příspěvků 12.11.16 21:07

@Morrighan Geislerová se mi taky líbila, nechapu výtky znalcu na csfd, že byla pro roli moc stará.
Jinak angličtinu samozřejmě chápu, ale říkala jsem si, že pro nas Cechy, to klidně mohli pustit do kin nadabovane, když se jednalo o naše. Snad chapete, jak to myslim. Na druhou stranu když si vzpomenu, jak dabing dodrbal Hobita, tak si dovedu představit, že by to cizím hercům dost uskodilo.

@Pinot Noir Na Příchozí se chystám, tak jsem ráda, že slyším kladný ohlas :)

Morrighan
1335 příspěvků 12.11.16 22:23

@Ghost B.C. Já tedy dabing moc nemusím, takže možná ještě že tak xD Ono když je to v angličtině, tak to osloví více lidí po světě. Lidi na západě jsou prostě liní číst titulky.

Ghost B.C.
4016 příspěvků 12.11.16 22:50

@Morrighan To já nemyslela, aby to bylo česky všude :) Jen že pro české publikum to mohlo být v češtině. Pro Cecha je prostě zvláštní koukat na Cechy, kteří mezi sebou mluví anglicky, kor když je polovina herců skutečně ceska. Ale vzhledem k mezinarodnosti a „trhům“ je anglictina samozřejmě jasná. Jinak obecne dabing taky radši nebrat.

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.16 23:59

@bluuudicka Tak jsem se mrkla na Zoolandera 2. OMG, dokoukat to do konce za střízliva je teda úctyhodnej výkon :) Strašná hovadina :) Jedničku mám ráda.

bluuudicka
1037 příspěvků 13.11.16 12:52

@Pinot Noir No a to si představte, že já jsem nekritická fanynka prvního Zoolandera a teď mi udělali tohle… Jediný světlý chvilky v tom filmu byly scény Kiefera Sutherlanda a samozřejmě Willa Ferella, kterýho můžu vždy a všude a coby psychopadouch je obzvlášť k pokoukání :-)

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.11.16 13:35

@bluuudicka Jo, pár okamžiků se povedlo, Kiefer dokáže být dobrý i v takovém nesmyslu. Taky ten kluk s nadváhou nebyl špatný. Ale po většinu času mě drtil děsný pocit hanby a trapnosti :)

bluuudicka
1037 příspěvků 13.11.16 21:27

@Pinot Noir Jestli máte ráda Zoolandera jedničku, mohl by se Vám líbit Anchorman. Viděla jste?

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.11.16 22:09

@bluuudicka Když já zrovna Ferrella moc nemusím ;)

macko.pu
791 příspěvků 14.11.16 08:39

… kto má rád korejskú kinematografiu, vrele odporúčam temný thriller Gokseong
http://www.csfd.cz/…eni/prehled/
http://www.wellgousa.com/…0x560_52.jpg

bluuudicka
1037 příspěvků 14.11.16 13:04

@Pinot Noir Chápu :-) Pokud byste někdy překonala nechuť, tak to zkuste, myslím, že se pobavíte. Ten film je tak rozkošně absurdní a obzvlášť k sežrání je tam Paul Rudd :-)

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.11.16 13:11

@bluuudicka Teď už ale fakt budu vypadat jako příšerná megera, ale Rudd je mi protivnej ;) To se dobře sešlo. Jinak mám fakt ráda skoro všechny herce, přísahám :D

ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.11.16 14:13

Tak kamarádce se nelíbilo ano Zrození hrdiny. Tudíž na mém seznamu zůstává jen Příchozí.

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.11.16 14:44

Včera jsme byli na Pohádkách pro Emu. Nějak mě to nevtáhlo, musím říct. Muž spokojený (paradoxně, moc se mu na to nechtělo), ale já se do toho nějak nedokázala vžít. Přitom objektivně vlastně nemám, co vytknout. Ale dost na vině asi bude mimino, které se mi celý film zřejmě snažilo v břiše postavit, tak jsem se nemohla moc soustředit. A to jsem se bála, že to bude moc dojemné (protože mě teď dojme i reklama na colu)! A nic. U Příchozích jsem se teda slzám neubránila (ale posmrkoval tam teda kde kdo :) ).

bluuudicka
1037 příspěvků 14.11.16 15:25

@Pinot Noir Dobrá dobrá, přestanu Vás nutit :-D Jen dodám, že Rudda taky nemám v lásce (byla mi hrozně protivná postava Mika v Přátelích kvůli příšernýmu českýmu dabérovi a už se to s ním s chudákem veze), ale zrovna v Anchormanovi hraje tak úžasnýho magora a má tak nádherný kotlety, že jsem ho skoro vzala na milost :-)
Edit - překlep

Příspěvek upraven 14.11.16 v 15:44

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.11.16 15:34

@bluuudicka Tak to máme úplně stejný důvod pro averzi k Ruddovi ;) Mlaskající, ukňouraný dabér v Přátelích! Chudák Paul je v tom vlastně nevinně :)

bluuudicka
1037 příspěvků 14.11.16 15:36

@Pinot Noir Jo! To mlaskání bylo fakt strašný. „Kupodivu“ v originálu se nic takovýho nevyskytuje a postava Mika je vlastně celkem normální. Chudák Rudd, má v Čechách zkaženou pověst :-D
Edit - doplněn obrázek z Anchormana - ty kotlety mi za to stály ;-)
http://vignette2.wikia.nocookie.net/…ision/latest?…

Stránka:  « Předchozí 1 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek