Co vy a filmy?

Fotoalbum tématu (29) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.11.16 15:39

@bluuudicka Hihi, příležitostně se na to podívám, Paul si zaslouží očištění ;)

MorusRubra
736 příspěvků 14.11.16 21:56

Mrkla jsem na trailer na novou Krásku a zvíře a nějak to není ono. Ne, že by to vypadalo zle, to ne, ale to nadšení, které provázelo novou hranou Popelku, se zatím nedostavilo.

MP Edina
131 příspěvků 23.11.16 12:41

Temný thriller Pečovatel, chvílemi jsem ani nedýchala..

Ghost B.C.
4017 příspěvků 23.11.16 12:46

@MP Edina Co to, co to? To vypadá velice dobře, ještěže jste se zmínila :)

MP Edina
131 příspěvků 23.11.16 12:51
@Ghost B.C. píše:
@MP Edina Co to, co to? To vypadá velice dobře, ještěže jste se zmínila :)

http://www.csfd.cz/…tel/prehled/

Byla jsem zralá na to dát si velkého panáka, pokud máte depku tak se na tento film rozhodně nedívejte, protože té depresi propadnete ještě víc.

Ghost B.C.
4017 příspěvků 23.11.16 13:00

@MP Edina Že by ten typ „samonasíracího“ filmu plného bezmoci a hnusu?… Jo, podle komentářů jsem se nespletla. Asi to oddálím na chvíli, kdy se budu chtít rozhodit :)

MP Edina
131 příspěvků 23.11.16 13:04
@Ghost B.C. píše:
@MP Edina Že by ten typ „samonasíracího“ filmu plného bezmoci a hnusu?… Jo, podle komentářů jsem se nespletla. Asi to oddálím na chvíli, kdy se budu chtít rozhodit :)

Jo jo, to je ten správný výraz „bezmoc“. No, musela jsem se pak uklidnit a pustit si Světáky :-)

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.16 13:44

@MP Edina Fuj, to vypadá dobře :) Časem na to mrknu, teď bych na to neměla „pajšl“.

bluuudicka
1037 příspěvků 23.11.16 18:04

@MP Edina Skvělý nick! Ráda tu vidím někoho, kdo zná AbFab :-)

MP Edina
131 příspěvků 24.11.16 09:25
@Pinot Noir píše:
@MP Edina Fuj, to vypadá dobře :) Časem na to mrknu, teď bych na to neměla „pajšl“.

Omlouvám se, že opožděně gratuluji k tomu nejkrásnějšímu módnímu doplňku :-)), hlavně hodně zdraví! A jak jste sama poznamenala, na tenhle film si dejte delší dobu zákaz.

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.16 11:42

@MP Edina Děkuju, jo, teď zvládám maximálně Doktora Martina :)

MP Edina
131 příspěvků 25.11.16 13:10
@bluuudicka píše:
@MP Edina Skvělý nick! Ráda tu vidím někoho, kdo zná AbFab :-)

Jo jo, jsou „Naprosto dokonalé“ a ty hlášky…ve Francii nemůžeš nepít, sám vzduch je čtyřprocentní. Moje dcera AF taky zná, takže na „Pats drahá“ úplně normálně slyší…

bluuudicka
1037 příspěvků 25.11.16 19:32

@MP Edina Oh, sweetie darling! Dala jste už šanci tomu letošnímu filmu? Já se pořád tak nějak bojím, že mi to rozbije hračku…

bluuudicka
1037 příspěvků 28.11.16 21:27

Objevila jsem zřejmě Ameriku, ale včera jsem si konečně pustila Cohenova Diktátora a bavila jsem se náramně. Pro odreagování během dlouhého zimního večera jako dělané. Cohena žeru od doby, kdy jsem viděla Talladega Nights, i když Borata jsem nikdy neskousla, to už na mě bylo moc agresivní…

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.16 22:17

@bluuudicka Jo, já u Diktátora chvílemi fakt řvala smíchem :) Hlášku o aladeen zprávách používáme doteď.

„Chcete slyšet aladeen zprávu, nebo aladeen zprávu?“
„Tak asi tu aladeen.“
„OK, jste HIV aladeen.“

bluuudicka
1037 příspěvků 28.11.16 22:35

@Pinot Noir Jo, pořád jsem pak přemýšlela, co byla ta aladeen zpráva, kterou jsme se nedozvěděli :-D Já jsem skoro slzela u scény, kdy se John C. Reilly chystá Aladeena mučit. Až mi ho skoro bylo líto :-D

MP Edina
131 příspěvků 6.12.16 13:03
@bluuudicka píše:
@MP Edina Oh, sweetie darling! Dala jste už šanci tomu letošnímu filmu? Já se pořád tak nějak bojím, že mi to rozbije hračku…

O filmu jsem se dozvěděla až tady a po přečtení recenzí na csfd, mám stejné obavy jako vy…

VandaRybna
3713 příspěvků 6.12.16 13:09

Byli jsme o víkendu na Fantastických zvířatech a kde je najít a královsky jsme se bavili. Doporučuji všem. Doporučuji i milovnicím retro módy, přijdete si na své a jak poznamenal jeden uživatel na ČSFD, je to skoro steampunk.

A chci domů hrabáka, neskutečný tvor.

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.12.16 14:46

Doporučuju tento hororový western: http://www.csfd.cz/…p/komentare/

Opravdu děsiví záporáci.

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.16 14:51

Dnes bude na ČT2 dánský film Hon. Doporučuju, velmi dobrý film, není nad to jít spát s hořkou pachutí a pocitem bezmoci ;)

KoraKora
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.16 14:59

@Pinot Noir Jj, ten je výborný. Dlouho jsem přemýšlela jak bych se v takové situaci chovala, na obou stranách.

bluuudicka
1037 příspěvků 20.12.16 19:36

Otázka do placu, když jsou ty vánoce… Jaký je váš nejoblíbenější vánoční film? Pro mě je to animovaný Arthur Christmas, zvlášť pro postavu Steva, kterou namluvil Hugh Laurie, a pradědečka Santu, kterého s gustem ztvárnil Bill Nighy. Pokud jste neviděli, vřele doporučuju :-)

Paris1789
5342 příspěvků 20.12.16 20:00
@Pinot Noir píše:
Dnes bude na ČT2 dánský film Hon. Doporučuju, velmi dobrý film, není nad to jít spát s hořkou pachutí a pocitem bezmoci ;)

Miluju Madse Mikkelsena!

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.16 20:21

@Paris1789 Já taky. Dokonce jsem se k tomu přiznala i svému muži :)

KoraKora
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.16 20:23

@Pinot Noir Ja taky. Vcera jsem si ho lehce uzila ve Star Wars.

Stránka:  « Předchozí 1 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek