Co vy a filmy?

Fotoalbum tématu (29) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Morrighan
1335 příspěvků 20.12.16 22:12

@Pinot Noir On je to opravdu hodně dobrý film, ale já se na něj koukat nemůžu, protože mě to dítě vždycky hrozně naštve xD

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.16 08:38

@Morrighan Přesně :)

Paris1789
3960 příspěvků 21.12.16 09:59

To dítě za nic nemůže, ono si jen vynucovalo pozornost ode všech kolem, jelikož na ně všichni kašlali, a to proto, že si řešili své vlastní problémky. A ti dospělí na to reagovali tak přepjatě, protože si nechtěli připustit, že kvůli jejich ignoraci tady tento problém vznikl, však se to tak pěkně samo nabízelo, že.
Ti pracovníci ve školství porušili snad všechna existující pravidla, která se v tomto případě vyplatí dodržovat!
Upřímně se divím, že ten dotyčný tam pak dokázal dál s těmi svými sousedy žít, já bych s nimi už pak nechtěla mít nic společného.
Dítě v tom bylo nevinně.

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.16 11:17

@Paris1789 Dítě je nevinné, ale mě stejně štve ;) Tihle andílci od pohledu jsou mi vždycky podezřelí. A taky se divím, že tam mohl dál existovat, odstěhovala bych se okamžitě.

ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.16 11:19

Nevím, jestli tu už někdo nezmiňoval, ale já teď viděla 1. díl Mamonu a připadá mi to dost dobré.

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.16 11:44

@ionicera Mamon se mi líbil hodně. Až dokoukáte, můžete se pustit rovnou do dalšího českého seriálu z produkce HBO Pustina. Výborní herci a parádně dusivá atmosféra.

ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.16 11:45

@Pinot Noir Tu už mám připravenou na Vánoce. Musím tu vánoční náladu něčím naředit.

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.16 11:54

@ionicera To je dobré ředění :) My máme nachystaný zase Westworld http://www.csfd.cz/…rld/prehled/

Morrighan
1335 příspěvků 21.12.16 17:45

@Paris1789 Asi máte pravdu, ale…já nevím. Kdyby to tak bylo, tak snad by toho nechala v zápětí, kdy by pochopila, že mu tím ubližuje. Já si nemohla po celý ten film pomoct, ale zdálo se mi, že si to ta holka užívá až moc.

Ghost B.C.
3867 příspěvků 27.12.16 10:57

Tak jsem konečně shlédla Sebevražedný oddíl. A jako přátelé, jít na to do kina (jakože jsem chtěla), tak jsem asi hodně zklamaná a naštvaná zároveň. Větší sragoru jsem za poslední dobu fakt neviděla. Nudit to začalo ještě dřív, než se rozjel celý ten pochybný dej a pak stejně nezbylo, než trapnosti zavírat oči. Největší WTF byla prave ta čarodějka. Kdo tohleto splacal, ať už filmove nebo jestli je krom postav na celý děj i komixova předloha, ten musí ficet na něčem fakt divnem. Líbil se mi snad jedině Joker, který je podle zahraničních ohlasů prý paradoxně spíš Jokerovo hanobení. Nemluve o soundtracku, který měl originální snad jen asi dvě skladby?

višeňka
143 příspěvků 27.12.16 22:36

Dnes večer jsem se dobře bavila u romantické komedie Neboštíci přejí lásce, kterou dávala ČT2. Vtipné dialogy a skvělý dabing.

macko.pu
791 příspěvků 21.1.17 11:20

Film, ktorý vás „rozseká“ na cucky, film, ktorý budete mať ešte veľmi dlho v hlave, film, ktorý citlivejšie povahy radšej ani nech nepozerajú

도가니 The Silenced
https://www.youtube.com/watch?…
https://www.youtube.com/watch?…
http://www.csfd.cz/…i/komentare/
http://cfile24.uf.tistory.com/…A8E67D2FAAF1

Jindrason
288 příspěvků 23.1.17 12:56

Já mám rád tak nějak všechno. Dokonce se mi kolikrát líbilo něco, co mělo na csfd třeba jen 40%. Moc si nevybírám.

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.1.17 16:00

Koukáte někdo na Trpaslíka? Mě to docela baví, normálně se těším na další díl. Jen ta Luďkova přítelkyně/spolužačka, to je děs. To je nějakej protekční spratek?

MorusRubra
705 příspěvků 23.1.17 17:56

@Pinot Noir První a druhý díl ušel, bylo tam pár vtipných scén, ale u třetího dílu jsem se nějak nesmála. Možná scéna v domově důchodců ušla, Vladimír je zatím můj oblíbenec. A aspoň víme, po kom to podědil.
Zaujalo mě také, že Pavlínka může před desátou vyřvávat sprosťárny („Choď do piče, ty kokot!“) a nikomu to nevadí.

A úplně jsem nepochopila, co si to ten lúzr právník/sebevrah vlastně přál. Aby se mu všechno dařilo? U mladýho a jeho matky to zaznělo („Chci být černej“, „Chci být neodolatelná“, ale u sebevraha si to nevybavuju).

Jo, a Pavlínka říkala, že bude pracovat a mluvila o návrhování vzorů na tapety. To je teď mezi znuděnýma paničkama in?

Edit - Ep. 04 - Vladimír a jeho bambálo, Suchánkova hláška „Nějak se ti komplikuje, čerte“ a štít kapitána Ameriky - to pobavilo.

Příspěvek upraven 23.01.17 v 21:54

MorusRubra
705 příspěvků 23.1.17 18:10

@Pinot Noir Tu přítelkyni jsem si vygooglila, herečka se jmenuje Nami Havelková (Natálie Miroslava Havelková) - zpívala v Bambini di Praga a v Kühnově dětském sboru a teď zpívá v dětské opeře v Národním. Strýc je členem souboru Národního divadla a matka policejní komisařka.

Je protekční, není protekční? Nevím, ale také mi není moc sympatická. Ovšem minimálně pěvecký talent tam asi je. Jen ho tady nevyužije.

Paris1789
3960 příspěvků 24.1.17 15:17

@Pinot Noir @MorusRubra
Docela dlouhou dobu jsem věnovala přemýšlení, jaké přání bych měla já. A fakt doteď nevím.

Paris1789
3960 příspěvků 24.1.17 15:24
@MorusRubra píše:
@Pinot Noir Tu přítelkyni jsem si vygooglila, herečka se jmenuje Nami Havelková (Natálie Miroslava Havelková) - zpívala v Bambini di Praga a v Kühnově dětském sboru a teď zpívá v dětské opeře v Národním. Strýc je členem souboru Národního divadla a matka policejní komisařka.Je protekční, není protekční? Nevím, ale také mi není moc sympatická. Ovšem minimálně pěvecký talent tam asi je. Jen ho tady nevyužije.

O téhle dívce (a dalších talentovaných dětech) byl cyklus Pot, slzy a naděje. Dívala jsem se na to tenkrát se smíšenými pocity, jsem docela ráda, že dívka uspěla. Ona ten talent má, je z těch dětských herců podle mne jednoznačně nejlepší. Myslím, že její komediální potenciál je značný.

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.1.17 15:33

@Paris1789 Mně je bohužel silně nesympatická. S přáním teda taky nevím, většinou má všechno nějaký svůj rub.

Itisone
632 příspěvků 26.1.17 08:29

Viděla jsem La La Land. Podle názvu jsem si nejdřív myslela, že je to nějaká blbost, ale byla jsem zvědavá, když to má tolik nominací na oscary. Blbost to není :) moc se mi líbila hudba a sympatická ústřední dvojice

Sheba
356 příspěvků 28.1.17 19:51

Tak jsem si zašla na film Strnadovi, od dokumentaristky Heleny Třeštíkové. Viděla jsem v televizi kdysi Manželské etudy i jejich pokračování, tak mě zajímalo nové natáčení.
Dost materiálu k přemýšlení…Neviděli jste taky někdo?

bluuudicka
1037 příspěvků 28.1.17 20:36

@Sheba Chystám se, je to snad jediný pár, který si z etud pamatuju - tu její potřebu po dokonalosti a z toho plynoucí deprese, pět dětí, okolo jejich obchodu chodím minimálně jednou týdně… Je to pokračování skličující nebo nabízí nějakou naději? Na vyloženě depresivní záležitost teď asi nemám :-)

Sheba
356 příspěvků 28.1.17 20:55

No, je to zase hodně dramatický. Dokonce zasahuje policie a pan Strnad je na čas vystěhován z domu a má zákaz přiblížení k paní Ivaně. S dospělými dětmi taky zvraty.Je to asi drsnější, než ty části předtím. Ale jakýsi happyend to má. A je to hodně k zamyšlení.

Paris1789
3960 příspěvků 28.1.17 22:36

Ke strnadovym mám rozhodně mraky dojmu, ale dám to sem až zítra, na telefonu se mi blbě píše

Paris1789
3960 příspěvků 29.1.17 08:45

Na Manželských etudách je nejlpší asi to, co z nich po letech vypadne. Nikdo mi nevymluví, že to, jak se lidi chovají v rodinách, má nakonec vliv i na politiku a celkovou atmošku v zemi.
Asi nejtypičtější Češi mi z toho vypadli manželé automobilový závodník-kadeřnice. Ve většině rodin totiž zpruzená manželka točí krkem rodiny a má dalekosáhlý vliv na všechny vztahy v rodině. Vidím to kolem sebe pořád: pro samé skuhrání, jak ten život není takový, jaký by podle ní měl být, zapomene na všechno ostatní a likviduje životy všech kolem sebe.

Strnadovi jsou celoživotní pesimisti, vždycky jsem čekala, že při další návštěvě štábu bude už jejich obchod minulostí, ale ne. Vlastně se jim daří na české poměry dobře, ale oni si toho za celý život nějak nevšimli. Tvořilkovství paní S. se ukazuje jako povahový rys, ona s tím nikdy patrně nedá pokoj, bez ohledu na to, jak pekelně nevkusné ty její výtvory jsou. Nevidím ani náznak vývoje a to jsem se domnívala, že architekti mají aspoň školou vnucený vkus. Tak ne. Pan S. je dominantní a jeho stín padá na celou rodinu, která se z něj snaží vymanit po svém. Vlastně jediný zlobivý syn se z toho dostal, což jsem ráda. Matka kvartálně šílí, protože to jinak neumí.

Stránka:  « Předchozí 1 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek