Co vy a filmy?

Fotoalbum tématu (29) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
Mikejha
8 příspěvků 28.2.17 16:09

Znáte film Lék na život? Jak se vám líbil?

Mikejha
8 příspěvků 28.2.17 16:10

Jak se vám líbil?

Paris1789
3960 příspěvků 3.3.17 12:12

Viděla jsem Mlčení a nejsem si jistá, že bych vám to doporučila. Film je vizuálně úplně nádherný a přesto, že předkládá takové závažné téma, je vlastně až zbytečně civilní.
Viděli jste to někdo? Co na to říkáte?
Mně osobně pořád vězí v hlavě.

KoraKora
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.3.17 16:04

Včera mě syn vytáhl na Logan:Wolverine. Ač komiksové hrdiny moc nemusím, tohle se mi vážně líbilo. Až na to, že po skončení se půlka kina jala přetrpět titulky, Marvel, že jo. A ono nic. :-(

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.3.17 08:59

Včera jsem viděla film Noční zvířata. No, jsem v rozpacích… Na tyhle intelektuálnosti jsem asi příliš omezená. Dám si léčbu nějakým akčním nářezem.

Ophelie
752 příspěvků 13.3.17 10:38

@Paris1789 viděla jsem, ale román jsem už kdysi dávno četla. Na film si (viděno asi před 3 týdny) pořád občas vzpomenu, což beru jako bonus. Jsme ráda, že se ještě pořád točí filmy tohoto typu.

Elizabeth12
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.3.17 15:15

Teď jsme byli v kině na filmu Gold, celkem zajímavé ale asi jsem od toho čekala více, za mě tak 70%

Ailouropardalis
64 příspěvků 31.3.17 22:48

Konečně jsem viděla Oscary ověnčený La la land. Jako jo, film vcelku pěkný, hudba též, občas byly scény nerovnoměrně rozložené (chvíli pasáže kdy se jen zpívalo, pak zas delší pasáže mluvící). Hodnotila bych to jako vcelku fajn film, ale to všeobecné nadšení a množství lidí dělající z něj naprostý zázrak moc nechápu.

Dujour
82 příspěvků 6.4.17 13:04

@MorusRubra Už jste viděla T2? Co jste mu říkala? Já na tom byla dvakrát (s různými lidmi), líbilo se mi to víc, než jsem čekala, a to jsem čekala dost.

MorusRubra
706 příspěvků 6.4.17 22:46

@Dujour Ještě ne, ve Špalíčku jsem to nějak propásla. Ale ještě to hrají v Artu a ve Scale, tak na to příští týden razím.

Zatím jsem ze svého letošního filmoplánu :) viděla Johna Wicka 2 (viděno 2×, už aby byla trojka), Logana (paráda) a Konga (čekala jsem trochu víc, ale propadák to určitě není).
Ghost in the Shell propadl a nemá moc dobré recenze, ale asi stejně zajdu. To samé Život, recenze nic moc, ale už mi prostě nějaké nové akční/hororové sci-fi chybí.

A nesmějte se mi, ale vážně uvažuju nad Strážci vesmíru. Holt nostalgie, no. Jako malá jsem na pár prvních řad koukala a bavilo mě to. Hrála jsem si na ně s bratranci.

A začínám se opatrně těšit na Covenant, snad to trochu napraví tu hořkou pachuť z Promethea. Trailery docela navnadily, dokonce to vypadá, že Danny Mcbride, kterého nenávidím, tam nebude naprosto otravný (a snad pěkně brutálně umře).
Jen ta hlavní herečka je takový nevýrazná a má otřesnou paruku. Ale mně se nelíbila ani ve Zvířatech, ovšem mě ani ten film moc nenadchnul. No, Sigourney to není.

A už nutně potřebuju, aby byl květen. Hrozně se těším na Strážce galaxie 2.

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.4.17 03:00

@MorusRubra Víte co? Pěkně mě štvete! :D

Já už si nemůžu pustit film ani ke kojení, protože mládě by čučelo na TV místo sání. Achjo, filmy mi tak chybí!

KoraKora
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.4.17 07:14

@MorusRubra Život jsem viděla. Šla jsem na to, protože je to sci-fi a to já můžu. A jak říkáte, tenhle žánr se moc netoci. Nudit se nebudete, ale nesmí nad tím člověk moc přemýšlet. Jinak zjistíte, že posádka se chová jako banda amatérů. :-)
Já se těším na květen kvůli Pirátům.

Dujour
82 příspěvků 10.4.17 23:39

@MorusRubra Většina těchhle žánrů jde bohužel mimo mě, ale napadá mě, jestli znáte stránky FFFilm (aneb František Fuka vs. kinematografie)?
http://www.fffilm.name/

Zdaleka ne vždy s ním souhlasím, ale vždycky si to se zájmem přečtu (i komentáře někdy stojí za to…) a hodnotí tam několik z těch filmů, které jste zmiňovala.

Pokud jde o T2, líbilo se mi to mj. proto, že je to fakt pokračování, ne pokus natočit ten samý film znovu. Což je zajímavé samo o sobě už tím, že od jedničky uplynulo 20 let, takže se hrdinové logicky změnili, jak tak člověk během 20 let dospívá, ale na druhou stranu se zas většinou nezmění tak moc. :) To je tam podle mě předvedeno výborně. Zároveň myslím, že by to obstálo i jako samostatný film (ačkoli jsem to tedy neviděla s nikým, kdo by jedničku neznal, takže to nemám empiricky ověřeno). Jsou tam momenty drsné, vtipné i dojemné, všichni samozřejmě skvěle hrají (především Spud!), a taky je tam ovšem dobrá hudba (i když ne tak dobrá jako v jedničce), kamera a tempo / střih. V kostce řečeno, rozhodně doporučuju. :)

Fuka tomu dal 60%, já bych dala určitě 80-90, ne-li víc.

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.4.17 06:56

Včera jsem viděla český „horor“ Nenasytná Tiffany. Jako dobrý! Bavila jsem se. A odmyslím-li si tu hororovou linku, tak je to z českých filmů ten nejrealističtější :)

MorusRubra
706 příspěvků 11.4.17 12:04

@Dujour Jo, jeho stránky znám. Já chodím na recenze hlavně na moviezone nebo fandimefilmu, ale přečtu si i jeho recenze. Ty komentáře už ani nečtu. Ale i na fandimefilmu je pár otravných trolů. Třeba Daniel/Daniell/Danielll, Anonym,… Zajímavé lidské exempláře.

Dujour
82 příspěvků 11.4.17 14:25

Jo jo, lidé jsou někdy zvláštní. :) Fandimefilmu asi vůbec neznám, kouknu se, díky za tip.

bluuudicka
1037 příspěvků 27.4.17 21:49

Oživím diskusi trochou retra :-) Tak dlouho jsem koukala po Praze na plakáty s Lucií Bílou jako „Sestrou v akci“, až jsem se na ten film musela dneska podívat, asi tak po sto letech, poprvé v originále. Whoopi je na mě trochu moc, ale zase jsem si uvědomila, jak je Maggie Smith úžasná, už jen kvůli stojí za to se na tu vykopávku dívat :-)

Mofu
1129 příspěvků 27.4.17 22:34

@bluuudicka úplně mam chuť se taky po hrozně dlouhý době podívat :D Sestra v akci jedna i dvě je moje srdcovka už od mládí :D z části i díky tomu filmu jsem strašně dlouho chtěla být jeptiškou :D

bluuudicka
1037 příspěvků 27.4.17 23:07

@Mofu Neviděla jsem to fakt asi 15 let, takže jsem si děj pamatovala jen matně. Ale z těch pěveckých scén jsem měla zase husinu :-)

JarkaOk
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.17 13:07

Já se ráda dívám na rychle a zběsile, občas si dám takový maraton kdy se koukám na všechny díly :)

MarieS7
4 příspěvky 27.10.17 11:51

Mrkněte na King´s man - první díl byl v kinech před dvěma lety, druhý díl je v kinech teď. Je to akční komedie, ale od anglického režiséra…tedy je to opravdu vtipné a ta akce je v rozumném měřítku. Žádná americká blbost :) Jo a oblečení hlavních postav stojí za to…jeden gentleman vedle druhého.

Stránka:  « Předchozí 1 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek