Co vy a filmy?

Fotoalbum tématu (29) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41
kilgor
383 příspěvků 22.8.20 23:10

@Aiweli děkuji :)

Ghost B.C.
4273 příspěvků 28.6.21 08:26

Máte rádi duchařské horory? Já jo, ale poslední dobou mi ty nové celovečerní přijdou jako děsné prvoplánové kraviny (těším se akortát na V zajetí démonů 3) a tak mě osvítilo a napsala jsem do youtube „short horror film“. A hle. Předevčírem jsem měla šťastnou ruku, spousta z nich je sice předvídatelná, používající osvědčené triky, ale díky velmi krátké stopáži vás to neubije už v polovině. Takže většina se mi fakt líbila, v tu chvíli fungovala, ale říkala jsem si, že je to fajn, že i tak se mi bude dobře spát.
Třeba „Okay Google“ je úplně kraťoučký, ale o to víc se mi líbil - a ano, určitě vás děj napadne už jen podle názvu.
Pak jsem narazila na „The tall man“, to už trošku přituhlo. Jak doma na zdi najdete dětskou říkanku, kterou jste tam nenapsali, tak utíkejte.
A nakonec jsem neodolala, i když jsem podle úvodního obrázku věděla, že to dělat nemám - a pustila jsem si „The Armoire“… Já blbá. Musela jsem to třikrát stopnout a uklidnit se v komentářích a stejně už druhý den pořádně nespím :D Docela jsem zvědavá, jak dlouho mi to vydrží.
Ještě byla docela zajímavá „Odd girl“.
Na zbytek si troufnu až jindy.

Acrobaleno
1085 příspěvků 28.6.21 14:53

@Ghost B.C. Bedfellows ste videli? Aj to je krátky hororový snímok. Doteraz, keď si na to spomeniem, tak ma obchádzajú zimomriavky.

Ghost B.C.
4273 příspěvků 29.6.21 09:50

@Acrobaleno Pustila jsem si, ale naštěstí jsem je zařadila mezi ty, ze kterých jsem usnula v pohodě :) Dokonce se dočkali nového zpracovnání/pokračování.
A při té příležitosti jsem narazila na netypicky strašidelného „The roommate“, také doporučuji.

Stránka:  « Předchozí 1 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek