Co vy a vaše (i cizí) zuby?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
merunka89
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.4.14 23:12

@0zero7, tak to jste mne potesila, hned zitra vyrazim do DQ, v nasem malem meste mame dokonce dve DQ. Ja nejsem zmrzlinova, mame zde plno lokalnich farms, kde pres leto delaji zmrzliny, nektere jsou pry vynikajici, ale ja, kdyz uz si dam neco zmrzleho, tak je to frozen yogurt s boruvkami. Dekuju za tip, definitivne zkusim ;-)

0zero7
4458 příspěvků 30.4.14 23:26

@merunka89 super. Neni zac. Ja mam jednou za cas taky chut na neco ceskyho (momentalne na kure na paprice haha)
Tak pidim a hledam cas Od casu.
Objevila jsem jeden obchod kde dodavaji polsky jidlo.
Kysely zeli. Okurky. Nudle. Atd. A maj nemeckej chleba.
Nebo si chleba obcas upecu.
Ale nektery veci proste nenahradite. To je zas druha stranka toho ze tady maji uzasny vyber dalsich veci a super suroviny.
Ale uzenej spek na rostenku aby pohledal. :)
Kde v USA bydlite, jestli se muzu zeptat?

0zero7
4458 příspěvků 30.4.14 23:31

At zustanu u zubu, muj novy zubar je fantasticky. Osmicka venku za minutu a pul. Instrukce dokonale. Pri extrakci mi vrazili ovladac, sluchatka a nade mnou visela naplacato televize.
Doktor rikal ze rano delal kanalek u braveheart. Ze prej to pomohlo muhehe.
Nicmene pece skvela. Nic me uz skoro neboli. Akorat nemuzu jist kvuli tomu, ze zub byl velky a mam mega krater a strach trochu ze suchyho luzka.
(Udelalo se mi po prvni osmicce pred tydnem, doktor blbec. Byl dlouhy vikend a rekl mi at prijdu v utery. Tak jsem zmenila doktora.
Novej mi v den zakroku dvakrat vecer volal jestli je vsechno ok)
Takze tak. Je to proste o cloveku a o pristupu.

Jordaan
8916 příspěvků 30.4.14 23:35

@0zero7

me muj fajnovej zubar pozval na veceri. Potom, co mi vytahnul ty osmicky :-D

0zero7
4458 příspěvků 30.4.14 23:36

@Jordaan jeeee. Haha. A je z nej Ted vas manzel?

Jordaan
8916 příspěvků 30.4.14 23:38

@0zero7

on uz byl jaksi zenatej. Ja to nevedela. Ale podnik vybral paradni :-D

Jordaan
8916 příspěvků 30.4.14 23:38

.

Příspěvek upraven 30.04.14 v 23:57

0zero7
4458 příspěvků 30.4.14 23:41

@Jordaan pekne!! Aspon ze tak ;)

Jordaan
8916 příspěvků 30.4.14 23:46

@0zero7

no, ale on byl fakt zamilovanej. Asi teda. Aspon se tak choval, vzdycky se uplne rozzaril, kdyz jsem tam prisla. Nebo skoncil prohlidku, poslal sestru ven a pul hodiny se mnou zvanil o vsem moznym a byl uplne rudej. Nechal cekat ostatni pacienty a tak. A ty sestry v ordinaci se vzdycky chichotaly, jen co me videly a mely poznamky, jako ze pan doktor bude rad, ze jste zase tady. Treba jsem mela prijit na prohlidku az za par tydnu (to bylo jeste pred tim pozvanim) a on povida takovym hrozne smutnym a zklamanym hlasem „to se ale par tydnu neuvidime“. No, byl opravdu milej, ale zenaty neberu…

merunka89
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.5.14 00:10

@0zero7, ja jsem na tom stejne, muj vnuk miluje ceska jidla a kure na paprice a kolinka jsem pro neho delala nedavno :-). Ve vedlejsim meste, mame 2 polske prodejny a kdyz mne to „lapne“ tak delam velky cesky nakup, tlacenka, sunkovy salam, pivni syr, kysely okurky, tresci jatra v konzerve, jitrnice, cabajky cajovky, uzeny spek, vyskvarene sadlo na chleba a k tomu vsemu vynikajici chleba a pak jenom cela rodina debuzirujeme. Neni to dlouho co @loresn sem dala adresu na slovensky obchod v NY, kde maji take spoustu vynikajicich dobrot..
Ja ziju ve state Massachusetts, cca 40 miles od Bostonu. Do USA jsme prisli po roce stravenem v Rakousku v roce 1983. Podle Vaseho psani vim, ze zijete v Kanade, ted jste neco psala o ostrove, tak si nejsem jist, ktery kanadsky ostrov mate na mysli, protoze Kanada ma ostrovu a ostruvku spoustu…

catherinne
13514 příspěvků 1.5.14 00:15

@merunka89 ha, z toho výčtu jím jen kyselé okurky :-)

0zero7
4458 příspěvků 1.5.14 00:16

@merunka89 jeeee. No tak cabajky a tlacenka nehrozi!! Hned bych si dala s dynovym olejem a cibuli.
Ale mame tady Dve polsky deli. Tak se tam zajdu podivat.
Bydlim na Vancouver island. V hlavnim meste Britske Kolumbie.
Zrovna se valim na terase v plavkach :) a zitra pujdu na plaz.
Coz vetsinu lidi prekvapi, protoze Kanadu maji zafixovanou jako studenou.
To jste vybrali super. Boston je hezky a okoli urcite taky.
Jste vlastne uplne na druhe strane ode me a o tri hodky napred.
Jdu si dat zmrzlinu. Mam hlad z toho psani o jidle :)

catherinne
13514 příspěvků 1.5.14 00:21

@0zero7 Zrovna se valim na terase v plavkach a zitra pujdu na plaz.
no to je jasná provokace…

merunka89
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.5.14 00:28

@0zero7, do Kanady jezdime, nejvic do Montrealu a o Vancouver jsem slysela, ze je nadherny mesto. Ty plavky Vam zavidim, protoze my zde mame jeste porad zimu, uz je to par dni co porad prsi, vcera to vypadalo dokonce na snih… Mne se v Massachusetts moc libi, pripada mne to zde jako u nas doma, priroda, kopecky az na ty novoanglicke stavby.
Tak si dejte zmrzlinu a nechte si chutnat, ja jdu k nasim ceskym znamy poprat k narozeninam. Manzel od nasi zname ma krasnych 49 let, tak k nim jedu a docela se tesim, protoze Anicka je vynikajici cukrarka :-) Vam preji hezke odpoledne, my mame pul sedme vecer a Vy pul ctvrte odpoledne a doma nase drahe spoludiskutujici oddechuji zachumlane v kanafasu :-)

Jordaan
8916 příspěvků 1.5.14 00:31

@merunka89

no, ne vsechny, nektere porad jeste diskutuji :-)

catherinne
13514 příspěvků 1.5.14 00:32

@merunka89 už? :-)

merunka89
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.5.14 00:34

@Jordaan @catherinne, tak dobre, tak to upresnim: nektere diskutuji :-), ale ted uz mazu na oslavu :-)

Jordaan
8916 příspěvků 1.5.14 00:35

@merunka89

have fun!

0zero7
4458 příspěvků 1.5.14 00:35

@catherinne no neeeee jako! My Jsme meli dlouhe jaro. Porad 10 stupnu a kde nic tu nic. Konecne je teplo prave!

0zero7
4458 příspěvků 1.5.14 00:36

@merunka89 taky uzijte. Ja mam Ted desnou chut na klobasu. No tak nic no.

catherinne
13514 příspěvků 1.5.14 00:37

@0zero7 se máte, ale my si rozhodně letos na počasí stěžovat nemůžeme!

catherinne
13514 příspěvků 1.5.14 00:38

@0zero7 zmrzlinu a klobásu??? Chcete se proběhnout??? To přece ještě nesmíte!!!

catherinne
13514 příspěvků 1.5.14 00:39

@merunka89 krásnou oslavu

merunka89
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.5.14 14:21

@Jordaan @0zero7 @catherinne, tak oslava byla jenom takova mala s predanim darku a posezenim u meho oblibeneho moselskeho vina, ta prava oslava bude probihat v sobotu, ale ja mam rada, kdyz muzu poprat presne v den narozenin…

@0zero7 Vy si uzivate slunicka a doma v Ceske republice je myslim taky krasne, my zde mame uz ctvrty den dest, zaplavy a chladno. Jeste porad musime topit, vubec jeste nic ani nekvete, na zahrade jsem mela par rozkvetlych narcisu, ale ty pomrzly, jeden den padal dokonce snih…

@catherinne :-) ja kdyz jsem byla mlada jak @0zero7 a mela takove chute jako, tak jsem necekane byla v ocekavani :-) @0zero7 je mlada a krasna je, takze vsechny predpoklady by zde byly ;-) ;-)

merunka89
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.5.14 14:27

@Jordaan a byl ten doktor aspon hezkej? Skoda, ze byl zenaty, dentisti byvaji v baliku, coz taky neni vlastnost k zahozeni :-)

Stránka:  « Předchozí 1 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek