Co vy a vaše sebevědomí?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Demode
2050 příspěvků 7.2.15 08:44

Sebevědomí se konečně dostavilo. Ale než se uráčilo, pár desítek let uběhlo.

Akitaken
4960 příspěvků 7.2.15 09:11
@Demode píše:
Sebevědomí se konečně dostavilo. Ale než se uráčilo, pár desítek let uběhlo.

A jak jste toho dosáhla? :)

Demode
2050 příspěvků 7.2.15 09:26

@Akitaken

No, tak nějak se dostavilo samo od sebe, ani nevím jak. Prostě přišlo s věkem.
Není to tak, že chodím po ulici s nosem nahoru a myslím si něco jako „nesaháte mi ani po kotníky“. Jenom už se tolik neobviňuju a nepodceňuju jako dřív.

viktorka_od splavu
7777 příspěvků 7.2.15 11:11

@Demode jo. zacala jsem se mit rada (na to teda neni nikdy pozde) a zjistila ze jsem hezka az bylo malem pozde. skoda…
vedet to driv nemusela jsem se cely mladi schovavat a strachovat

elouzie
1059 příspěvků 7.2.15 12:23
:D
Akitaken
4960 příspěvků 7.2.15 12:52
@elouzie píše: :D

Nebo alespoň ne horší než ostatní ;-)

Oveeec
2944 příspěvků 7.2.15 16:45

.

Příspěvek upraven 27.10.17 v 19:08

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.2.15 16:52

@Oveeec Dajte foto, kľudne so smajlíkom na tvári. Skapem od zvedavosti. :-D Napíšem Vám čistú pravdu a buď Vám zdvihnem sebavedomie, alebo budem držať zobák. :-D

elouzie
1059 příspěvků 7.2.15 17:37

@Oveeec jako puberťačka jsem se zařekla, že nikdy nechci chlapa menšího byť jen o milimetr. No a ještě jsem neměla vyššího :D (teda ne o moc menší, vždycky tak o facku, ale ráda nosím podpatky a pak je to docela poznat).

Oveeec
2944 příspěvků 7.2.15 18:10

@Giulietta

Jojo, a stejně mě poznáte a pak se ukáže, že se známe, a já pak budu chodit kanálama :D

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.2.15 18:45

@Oveeec Nebudete, ja sa budem báť odhalenia viac ako Vy. :-D Tak už aj zapnúť foťák a fotiť. :-D

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.2.15 18:56

@Oveeec líbíte se mu, ne? Nohy si kvůli němu neuseknete a chlápek, co si vybírá partnerku hlavně podle toho, jestli má nohy jak Marlene Dietrich, by stejnak byl poněkud pochybnej typ.

Lama_z_Lana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.2.15 19:24

Ha! Nemám blbou postavu, ale žiju ve špatný éře :)
Women's Ideal Body Types Throughout History

Akitaken
4960 příspěvků 7.2.15 20:22
@Lama_z_Lana píše:
Ha! Nemám blbou postavu, ale žiju ve špatný éře :)
Women's Ideal Body Types Throughout History

Moje éra teda očividně ještě nepřišla :)

tzaziki
1077 příspěvků 7.2.15 20:53

Moje éra už odešla:-)

Leather lover
342 příspěvků 7.2.15 20:56
@elouzie píše: :D

Narcismus :-D

jdisepřevlíct
492 příspěvků 8.2.15 15:03
@Karja píše:
Já si připadám hezčí než reálně jsem:-D. Někdy ty chvilky rozčarování u zrcadla jsou docela silný a začínám žít v realitě, ale pak se chvíli nevidim a připadám si zase jako kus:-D:-D. Asi je to lepší než kdyby tomu bylo naopak.

To ja zas samu sebe vnimam mnohem hubenejsi, nez je realita :) V normalnich kramech se to obvykle nestaci projevit, protoze na stengrech vzdy cilene hledam svou velikost (38, nekdy 40). Zato v sekaci se mi stava pravidelne, ze vezmu neco do ruky s tim, ze by mi to mohlo sluset a pak zjistim, ze je to velikost 36 nebo 34. No reknu vam - svoje sebevedomi bych chtela mit :)

Oveeec
2944 příspěvků 8.2.15 17:33

@jdisepřevlíct

To je vtipný, to samý mi teď psala kamarádka. Udělala mi radost, protože mi tvrdila, že mám velikost 38 (mám 40-42) a doporučovala mě na nějaký focení. Tak jsem ji vyvedla z omylu a ona říkala, že ve skutečnosti taky není hubená tak, jak si myslí že je atd. atd., a přitom já bych skoro řekla, že je ani ne tak štíhlá jako hubená až kostnatá. Mimochodem já si taky občas myslím, že se do něčeho vejdu, a to rozčarování pak stojí za to. Akorát u kalhot si to nemyslím, tak mám dost oko, tam jsem se poučila a už nikdy nechci zažít, jaký to je, když se člověk nenavleče do kalhot :)

Vaše Veličenstvo
154 příspěvků 9.2.15 09:02
@Demode píše:
@AkitakenNo, tak nějak se dostavilo samo od sebe, ani nevím jak. Prostě přišlo s věkem.
Není to tak, že chodím po ulici s nosem nahoru a myslím si něco jako „nesaháte mi ani po kotníky“. Jenom už se tolik neobviňuju a nepodceňuju jako dřív.

Mam to podobne. Lety jsem prisla k zjisteni, ze mam svoji cenu jen to neumim prodat, nikdy jsem nebyla extra prubojna.

andulka01
1372 příspěvků 9.2.15 20:46

Celý život mi sebevědomí kolísá. Jako malá hubená nosatá holka jsem malé sebevědomí řešila rvačkama s klukama (na což ale fakt ráda vzpomínám). V turistickém oddíle byly okolo mě vždycky lepší, hezčí a vtipnější holky, ale teď jsou to mé nejlepší kamarádky. Na střední se mi sebevědomí zvedlo, když jsem měla možnost porovnat své vzdělání s ostatními z ročníku. Pak to bylo docela fajn, když jsem jezdila ven a jako po blondýnce na mě koukali Francouzi :-)
Průběžně jsem si sebevědomí zvedala tím, že jsem se něco naučila, něco neobvyklého - potápění ještě když to nebylo moderní, kaligrafii líp než ostatní, bruslení na běžkách když ještě hory byly prázdné, veslování ve věku kdy se normálně končí. Nefunguje to ale vždycky a na furt.
Ale hlavní důsledky na mé sebevědomí mají vztahy s partnery a nejbližším okolím a práce. Teď zrovna dost blbé na všech frontách. Sebevědomí je naprosto v háji, občas mívám stavy naprosté prohry. Nejvyšší čas se naučit zase něco neobvyklého, nevíte o něčem? Prát se s klukama ale už nebudu, jsem už příliš dospělá, nehubená a stále nosatá.

Akitaken
4960 příspěvků 9.2.15 20:50
@andulka01 píše:

Pilot kluzáku?

andulka01
1372 příspěvků 9.2.15 20:52

@Akitaken bojím se výšek :-)

Akitaken
4960 příspěvků 9.2.15 20:53
@andulka01 píše:
@Akitaken bojím se výšek :-)

Rybaření?

Frantiska
3578 příspěvků 9.2.15 20:59

Ja když jsem puvodne to téma precetla Co vy a vaše svědomí? Takže jsem trosku zklamana :)

Lilly_Ku
715 příspěvků 9.2.15 21:00
@andulka01 píše:
Celý život mi sebevědomí kolísá. Jako malá hubená nosatá holka jsem malé sebevědomí řešila rvačkama s klukama (na což ale fakt ráda vzpomínám). V turistickém oddíle byly okolo mě vždycky lepší, hezčí a vtipnější holky, ale teď jsou to mé nejlepší kamarádky. Na střední se mi sebevědomí zvedlo, když jsem měla možnost porovnat své vzdělání s ostatními z ročníku. Pak to bylo docela fajn, když jsem jezdila ven a jako po blondýnce na mě koukali Francouzi :-)
Průběžně jsem si sebevědomí zvedala tím, že jsem se něco naučila, něco neobvyklého - potápění ještě když to nebylo moderní, kaligrafii líp než ostatní, bruslení na běžkách když ještě hory byly prázdné, veslování ve věku kdy se normálně končí. Nefunguje to ale vždycky a na furt.
Ale hlavní důsledky na mé sebevědomí mají vztahy s partnery a nejbližším okolím a práce. Teď zrovna dost blbé na všech frontách. Sebevědomí je naprosto v háji, občas mívám stavy naprosté prohry. Nejvyšší čas se naučit zase něco neobvyklého, nevíte o něčem? Prát se s klukama ale už nebudu, jsem už příliš dospělá, nehubená a stále nosatá.

Mela jsem to podobne jako Vy, byla jsem zvykla na to, ze mi k sebevedomi pomaha spousta zajimavych aktivit, ktere se jakoby staly mou soucasti. V posledni dobe to ale prestalo fungovat, aktivity me treba uz ani moc nebavily, ale bylo hrozne tezke se jich vzdat, protoze jsem mela jakoby pocit, ze bez nicht nejsem „nic“, tak jsem se nejakou dobu potacela ve stresu od jedne zajimave cinnosti k druhe a tesila jsem se na vecer, az si budu moct konecne lehnout a nikdo po me nebude nic chtit. Divne to bylo… momentalne jsem vetsinu cinnosti odbourala a snazim se naucit zit tak, abych byla se sebou spokojena, i pokud nic nebudu dokazovat, proste i jen tak.
Tim nerikam, ze byste to musela delat taky :), jen jsem se chtela podelit o jinou osobni zkusenost s aktivitama jako sdrojem sebevedomi.

Stránka:  « Předchozí 1 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek