Co vy a vaše sebevědomí?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Jordaan
8702 příspěvků 14.02.15 01:10

@continuity

Potize s tim byt mohou (necha se jim ale vyhnout), ale taky s tim je spousta zabavy ;-)

continuity
5853 příspěvků 14.02.15 01:17

@Jordaan ja to mam jak oveec, bud drzim sexappeal na uzde a pak pusobim odtazite, nebo ne a pak je maler vetsinou nedaleko.

PrincessLuna
324 příspěvků 14.02.15 13:12

Já sebevědomí asi ani nemám. Mám tendence se pořád podceňovat a když se mi to někdo snaží vyvrátit, těžko se mi věří, že to neříká „jen tak.“ Asi v tom budou mindráky, kterých mám požehnaně, nebo strach z toho, že se přecením a okolí mi to dá sežrat… jsou to všechno iracionální pitomosti, to si uvědomuju, ale překonat to - to je něco, o co se snažím už nějaký ten pátek a úspěchy jsou zatím sotva znatelné. Inu, asi to není otázka pár měsíců, spíš let - když už to sebevědomí nemám od malička, budu si ho muset nějakým způsobem vybudovat :)

Oveeec
2029 příspěvků 4 inzeráty 14.02.15 13:55
@continuity píše:
staci kdyz se libite tomu jedinemu

Nestačí :)

panvi
250 příspěvků 14.02.15 14:07
@Oveeec píše:
Můj problém je, že vypadám hrozně rezervovaně…

To mám taky, ale beru to jako výhodu :D

Oveeec
2029 příspěvků 4 inzeráty 14.02.15 14:12

@panvi

A proč?

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.15 14:30
@Oveeec píše:
Nestačí :)

V tom případě doporučuju shlédnout film Jsem nesmělý, ale léčím se, a zařídit se podle návodu :-) Žena vamp, která vkročí do místnosti, všem mužům bez výjimky se rozklepou kolena a všechny ženy zezelenají závistí, to existuje jen ve filmech :-)

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.15 14:37
@stricc píše: Žena vamp, která vkročí do místnosti, všem mužům bez výjimky se rozklepou kolena a všechny ženy zezelenají závistí, to existuje jen ve filmech :-)

Ale v Amerických, tak to musí byť pravda. :-D

continuity
5853 příspěvků 14.02.15 14:38

@stricc ja jsem pred rokem nastoupila do noveho zamestnani a vetsina lidi tam jeste zazila byvaleho sefa, o kterem sly doslova legendy. kdyz vesel do mistnosti tak zustavalo ticho, protoze vesel NEKDO. pak jsem toho pana potkala pracovne. jako kdyby mne sefoval, asi bych se nevzpirala, je docela prijemny, ale zebych nebyla pri pohledu na nej mocna slova… to fakt ne.

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.15 14:45

@continuity já si nedovedu představit, koho bych musela potkat, abych nebyla mocna slova. Možná Geralta :-)
Nepopírám existenci charismatických osobností, ale za prvé muži a ženy se v tomhle smyslu vnímají trochu jinak, za druhé charisma se stejně nedá uměle naučit, to už musí mít ten člověk v sobě, a za třetí přespříliš se v tomhle směru snažit je nejlepší cesta ke společenskému ztrapnění na příštích pět let.

continuity
5853 příspěvků 14.02.15 14:47
@stricc píše:
@continuity já si nedovedu představit, koho bych musela potkat, abych nebyla mocna slova. Možná Geralta :-)

mne staci, kdyz potkam blba, co nema spetku logickeho uvazovani. dva protimluvy ve trech vetach a mozek se mi sam vypina. na to obvykle nevim, co mam rict.

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.15 14:49

@continuity ok, těch nemám slov, jež řekl bych a plakal… to už jsem sice zažila, ale z důvodů zcela jiných než bezbřehý obdiv. To se nepočítá

Lama_z_Lana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.15 14:50

@Olinka Já zase pořád „Co vy a vaše svědomí“. Asi bych se nad sebou měla zamyslet.

continuity
5853 příspěvků 14.02.15 14:52
Oveeec
2029 příspěvků 4 inzeráty 14.02.15 15:16
@continuity píše:
@stricc ja jsem pred rokem nastoupila do noveho zamestnani a vetsina lidi tam jeste zazila byvaleho sefa, o kterem sly doslova legendy. kdyz vesel do mistnosti tak zustavalo ticho, protoze vesel NEKDO. pak jsem toho pana potkala pracovne. jako kdyby mne sefoval, asi bych se nevzpirala, je docela prijemny, ale zebych nebyla pri pohledu na nej mocna slova… to fakt ne.

Cha, to se mi taky stává. Mám kamaráda, kterej má pár kamarádů, o kterých tvrdí, že jsou to neuvěřitelný svůdníci, že po nich ženský děsně jdou a že před nima žádná neobstojí. Na mě teda neplatí ani jedno ani druhý, když jsem je pak viděla naživo, nestačila jsem se divit. Pánové akorát žvaní a žvaní a hýří blbejma vtipama, ale naprosto nechápu, co na nich ženská může vidět. Postupem času jsem uznala, že jeden z nich je někdy docela fajn, abych nebyla nespravedlivá, ale kde chodí na ty davy žen, to je mi záhadou. Chtěla bych ty ženský vidět. Zajímavý je, že podobný reklamy na chlapy na mě neplatí, zato reklamy na ženský jo.

DanielaS
4901 příspěvků 14.02.15 17:26
@moora píše:
@andulka01 lukostrelbu :-) na věku a váze nezáleží, větší nos výhodou

No bezva, sla jsem si sem pocist, protoze jedine, v cem jsem docela dobra, je lukostrelba, kterou mi zrovna predevcirem doktor zakazal. A tady tohle!

Oveeec
2029 příspěvků 4 inzeráty 14.02.15 18:53

@DanielaS

Nic si z toho nedělejte! Nechci zlehčovat vaše případný zdravotní potíže nebo vás nabádat k něčemu, co by vám mohlo ublížit, ale mně zakázali kdysi karate i tanec, kamarádce zase šerm…Se mi zdá, že zakazujou pro jistotu veškerej sport kromě procházek a plavání :) No jo, ale asi k tomu mají důvod.

Go-lightly
3429 příspěvků 14.02.15 19:03
@stricc píše: Žena vamp, která vkročí do místnosti, všem mužům bez výjimky se rozklepou kolena a všechny ženy zezelenají závistí, to existuje jen ve filmech :-)

Asi máte pravdu, ale někde jsem slyšela vzpomínku na Vlastu Fabiánovou, že prý takhle nějak působila (ta část o mužích) - vešla a všichni páni v místnosti vypjali hruď.

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.15 19:49

@Go-lightly to ale byla filmová hvězda. No ale dobře, každé pravidlo má nějakou výjimku

Oveeec
2029 příspěvků 4 inzeráty 15.02.15 12:42

@Go-lightly

Říkal kdo? :) Možná to bylo stejný jako s tím šéfem, jak vyprávěla Continuity. Mimochodem o filmových hvězdách se to říká skoro o všech, ne? Když už jsme u toho, říkám si, že by možná neškodilo, kdyby si člověk takovou podobnou reklamu dělal nějak šikovně sám. Znám hodně lidí, u kterých to vážně funguje. Akorát já jsem na to holt moc „poctivá“ :)

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.02.15 12:44

@Oveeec Dajte to foto, ja mám tak nejak pocit, že ste „kus“ a skapem od zvedavosti. :-D

Oveeec
2029 příspěvků 4 inzeráty 15.02.15 12:51

@Giulietta

Teda já jsem tušila, že mi Peklo pomůže, ale vy jste fakt mistryně v psychologii :D

Ghost B.C.
3797 příspěvků 15.02.15 18:10
@Oveeec píše: …říkám si, že by možná neškodilo, kdyby si člověk takovou podobnou reklamu dělal nějak šikovně sám. Znám hodně lidí, u kterých to vážně funguje. Akorát já jsem na to holt moc „poctivá“ :)

Jste spíš soudná, což je podle mě plus. Já bych si tu reklamu nedělala z jednoho prostého důvodu - ostatní se nebudou zdráhat vám dát najevo případné zklamání.
Znala jsem z doslechu slečnu, kterou furt někdo balil a byl z ní na větvi, tak jsem samozřejmě byla strašně zvědavá, co že je to za krasavici - a zároveň jsem se bála, že jen jí uvidím, tak se budu muset zahrabat tři metry pod zem.
No, při prvním setkání s realitou jsem si i já musela říct, že co mám vlastně furt z něčeho mindrák. Ta holka vypadala asi jako Crazy Frog a její reklama neměla účinek že WOW, ale spíš sakra velké WTF?

Sorry, dnes jsem protivná a zlá, je mi blbě a musím na zítra do školy vyplodit něco, o čem nevím ani zbla, takže už dopředu vidím, jak budu „pochválena“ za kvalitně odvedenou práci.

Oveeec
2029 příspěvků 4 inzeráty 15.02.15 20:09

@Ghost B.C.

Tak to jste mě dostala :D

Ghost B.C.
3797 příspěvků 15.02.15 21:50

@Oveeec Jinak já nechtěla, aby to vypadalo, že se vysmívám za vzhled. To vůbec ne. Na to jsem asi ten poslední člověk na zemi. Jen jsem chtěla říct, že takové self-promo je vcelku dvojsečná zbraň. Protože lidská očekávání, pokud musí pracovat fantazie, jsou většinou ještě mnohem vyšší, než jak to prezentuje reklama. Takže i ten případný pád je logicky ještě tvrdší.
Podobně jako by vám kamarádka popisovala nějakého nezadaného mladíka. Vysoký, štíhlý, modré oči, blond vlasy. Člověk má tendence si představovat líp. Takže třeba Brada Pitta (než se víc osvalil na Tróju). No a ono přijde poďobané tintítko, co má 60 kilo i s botama a je ještě o facku menší, než vy. Přitom popis ale jinak sedí.
Jeden můj kamarád (už jsem tu o něm taky určitě psala) ze sebe furt dělá strašného seladona. To je furt holka sem a holka tam. No a vždycky z něj tak nějak nenápadně vypadne, že ho nakonec ani jedna nechce. Si vždycky tak říkám: Tak se podívej do zrcadla a pochopíš proč. Kdyby ze sebe furt něděla něco, co není, tak neřeknu ani ň. Ale že dělá, tak to člověka automaticky nutí vidět skutečnost.
Obráceně třeba některé holky samy sebe záměrně popisují hůř, aby byla realita jakoby lepší.

Stránka:  « Předchozí 1 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek