Co vy a DIY (Do it Yourself) doplňky?

Fotoalbum tématu (70) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9
katkarinka
1255 příspěvků 21.5.13 13:25

Ja to vôbec neviem, na takúto drobnú robotu som úplne ľavá. Ale mám pár náušníc od kamarátiek. Ten modrý náhrdelných od @kočičííí vyzerá veľmi pekne :)

marmota-b
532 příspěvků 21.5.13 14:39

Tak se taky pochlubím. Tyrkysový náhrdelník je můj, zelený komplet jsem dělala pro sestru.

Jana.pol
10 příspěvků 21.5.13 14:42
@yourcandy píše:
Loni jsem si dělala čelenku a náramek ve stylu Burberry, má to ohromný úspěch :-) a taky náramky k námořnickému stylu. Využila jsem staré plastové po babičce :-)

A můžu se trapně zeptat, kde jste sehnala látku?

notrends
514 příspěvků 21.5.13 14:49

@sladurce no to je bomba. FAkt nápadité a hezké. Já když vidím ty některé doplňky a jednoduše pletené svetry tak si říkám, to si udělám taky, plést umím, ale nakonec neudělám nic, nevypadá to totiž profesionálně. Takové ty jako brože vystřižené z látky a olemované kontrasní bavlnkou, vršky od piva jako naušnice… to není nic pro mě.

Zebra33
2038 příspěvků 21.5.13 14:56

@notrends - svetry jsem vzdala hned pri prvnim pokusu, prave proto, ze kvalita mnou upleteneho me neuspokojovala. A presvedcila jsem se, ze co vypada jednoduse, jednoduche byt nemusi! Ten muj pokusny svetr byl pleten licove rady hladce, rubove obrace (trapnejsi vzor aby pohledal :) ). No jo, jenze na tom jednolitem jednoduchem je prave videt kazda nepresnost a vypada to pak amatersky. Doporucuju vam plest saly (ja mam rada takove ty se spojenymi konci, nevim jestli ten typ ma nejaky specialni nazev) a to bud z nejake chlupatejsi prize nebo s nejakym diratym nebo plastickym vzorem, aby se v tom schovaly pripadne nepresnosti.

marmota-b
532 příspěvků 21.5.13 15:06

Mimochodem, co se týče pletení - já moc nepletu, ale moje zkušenost je, že zvlášť na obyčejný hladký žerzej je mnohdy lepší použít o trochu tenčí jehlice, než je napsáno na pásce. Ono je to pak hustší a vypadá to profesionálněji.

kočičííí
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.5.13 00:09

@marmota-b Tyrkysový se mi líbí víc.

marmota-b
532 příspěvků 22.5.13 07:31

@kočičííí To ráda slyším. Vedle toho zeleného vypadá trochu jak ubohý příbuzný, ale sám o sobě je moc pěkný…

mescaline
238 příspěvků 21.6.13 17:21

Ja som dnes mala námornícku náladu a vyrobila som si mašlu do vlasov a náušnice :)

Audrey.Piper
412 příspěvků 23.6.13 14:37

Já na „diy“ doslova ujíždim. Nejvíc mě baví předělávat staré věci.
Ušila jsem si šaty, šortky a několik sukní, ale momentálně nemám nafoceno. Pak jsem si taky vyrobila džínovou vestu z šatů velikosti 42 a flekem na sukni, tričko Metallica (z nenošeného trika po bráchovi – zúžené, zvětšený výstřih s krajkou, předělené rukávy, nápis podle šablony a v pase uzlík). Různou bižuterii, brože a kapsičky nebo pouzdra ani nepočítám.
Jenom na ukázku:

Fuflík
249 příspěvků 23.6.13 18:38

Mám hodně nápadů, ale jsem strašně levá a tak dělám jen hodně nenáročné věci, jako je tohle: http://oi42.tinypic.com/lbazq.jpg Podobné mám ještě jedny.
Dělám si i nenáročné obojky a náramky, ale zrovna nemám fota. Příteli podobné věci připadají naštěstí moc hezké, nebo mě nechce naštvat.

Mahtiel
443 příspěvků 1.5.14 21:42
Náhrdelník Mathildy Lando

Tak už také můžu přispět. :) Nedávno jsem poptávala tipy na Náhrdelník Mathildy Lando http://www.modnipeklo.cz/…hildy-lando/#… a nakonec jsem se dle rad pustila do vlastní tvorby. (Hlavně díky @Mishule_obecna ) No a zde je výsledek. :)

Mishule_obecna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.5.14 03:03

@Mathiel: Dopadlo to výborně :-)

Siaje
109 příspěvků 23.3.15 15:41

Taky se pochlubím, tohle je můj relax. :-)

Lenka22
289 příspěvků 26.4.15 18:22
@yourcandy píše:
Loni jsem si dělala čelenku a náramek ve stylu Burberry, má to ohromný úspěch :-) a taky náramky k námořnickému stylu. Využila jsem staré plastové po babičce :-)

Tak jsem taky zkoušela obšít náramky látkou, ale takhle krásně to rozhodně nedopadlo:-) Moc profesionálně můj výsledek nevypadá…

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek