Co zahraniční móda? Co říkáte na indické oblečení?

Fotoalbum tématu (13) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
weushiq
14 příspěvků 27.6.13 23:01
@Atlacoya píše:
Tak to máme cigoška, muslimka, chudák malá jste musela uprchnout z vlasti, kde na ni byli určitě všichni hrozně oškliví, protože Češi jsou fujky rasisti. Škoda že ještě nejste invalidní lesba, to už byste dostala nějaké dotace od EU (toto je humor, konkrétně narážka na seriál Jistě pane ministře, kde hledají nového tajemníka a „Ideálním kandidátem by byla černá ochrnutá lesbická odborářka z Walesu,“ protože jedinou osobou by naplnili hned několik kvót na menšiny ve státní správě.)

Kdyz uz jsme u tech cikanu - sama se za ne stydim. A uprchnout? Ne. Mela jsem problem, jako snad kazdy jiny v cesku - at je bilej a nebo cernej, a to byla nezamestnanost. A snad kazdy by vam rekl, jaka je u nas bida s praci. Myslim, ze na tom neni nic spatneho to zkusit v zahranici, ne?

yako
3225 příspěvků 27.6.13 23:04

@weushiq konečně nějaká solidní odpověď. Práci jste našla?

weushiq
14 příspěvků 27.6.13 23:26
@yako píše:
@weushiq konečně nějaká solidní odpověď. Práci jste našla?

Mela jsem stesti - ano :-)
Samozrejme to nebylo hned, zacatky byvaji nekdy tezke. Hlavne zacit novy zivot za hranicemi.

Saori
80 příspěvků 27.6.13 23:33

Indické oblečení se mi líbí. Ale jak řekl můj kamarád Ind, když jsem škemrala, aby mi sárí z Kašmíru dovezl - Evropanky se v tom prostě neumí pohybovat a chovat přirozeně.
Sárí mi sice dovezl, ale jako princezna jsem si v něm připadala jen doma před zrcadlem. Ven jsem už nedošla - začala jsem řešit jaké boty k tomu, jakou tašku, kam dám klíče od auta…a bylo po pohádce :D
Vyšívanou kabelku z Indie unosím víc.

weushiq
14 příspěvků 27.6.13 23:36
@Saori píše:
Indické oblečení se mi líbí. Ale jak řekl můj kamarád Ind, když jsem škemrala, aby mi sárí z Kašmíru dovezl - Evropanky se v tom prostě neumí pohybovat a chovat přirozeně.
Sárí mi sice dovezl, ale jako princezna jsem si v něm připadala jen doma před zrcadlem. Ven jsem už nedošla - začala jsem řešit jaké boty k tomu, jakou tašku, kam dám klíče od auta…a bylo po pohádce :D
Vyšívanou kabelku z Indie unosím víc.

:-D
Taky se divim, kam ty indky davaji penezenky a tak… Jednou v nejakym filmu tu penezenku vytahla odnekud ze saree… Mozna ji mela v podprsence :-D

Příspěvek upraven 28.06.13 v 13:55

weushiq
14 příspěvků 27.6.13 23:38

Vite co je u mne nejvetsi ulet? Kdyz si nektere indky vezmou k saree tenisky… :-D To uplne bije do oci…

JazzmineTea
468 příspěvků 29.6.13 19:29

@weushiq Indické oblečení se mi moc líbí, ale váš názor, že Češi jsou hloupí, mě uráží. Ano, starší generace vyrostla ve víceméně uzavřeném prostředí, takže na různé věci (např. na holku s hadrem na hlavě v supermarketu) reagují (nejen starší lidé) různě, ale jestli říkáte, že jsou tím pádem Češi hloupí, svědčí to podle mě o vašich vlastních omezených obzorech.
A jenom jemné upozornění - v češtině se píše „sárí“, ne saree.

Edit - překlepy

Jordaan
8870 příspěvků 29.6.13 21:34
@JazzmineTea píše:
A jenom jemné upozornění - v češtině se píše „sárí“, ne saree.

tak weushiq ma vseobecne sklon k modifikovani ceskeho jazyka a gramatiky, proti jinym chybam je saree jeste docela prijatelne :-D

JazzmineTea
468 příspěvků 29.6.13 21:41

@Jordaan Jsem nechtěla být rýpavá…:)

Jordaan
8870 příspěvků 29.6.13 21:44

@JazzmineTea
no, to ja jsem z te hloupe generace, ktera obcas nestaci zirat kdyz vidi nekoho, kdo neovlada zaklady pravopisu a obcas holt i zaryje :-D

Oveeec
2313 příspěvků 30.6.13 12:35

@Atlacoya
A tohle je jako co? Poslední dobou to vypadá, že Češi fakt rasisti jsou, akorát vždycky nezapomenou říct, že „já nejsem rasista, ale…“

Atlacoya
2745 příspěvků 30.6.13 19:54

@Oveeec Já se teda přiznám, že mě autorka příšerně nakrkla svým přístupem v jedné již smazané diskuzi.
Když jsem pak tady narazila na její prohlášení, že jsou Češi hloupí, podlehla jsem rozmaru a napsala jeduplný příspěvek. Ano, měla jsem se ovládnout, v poslední chvíli jsem to alespoň zaobalila do narážky na kvalitní seriál, ale ta jedová slina tam prostě je. Jsem rasista proto, že se nechci nechat urážet? Je mi celkem jedno jakého je weushiq vyznání a barvy, ale ve chvíli kdy se začne povyšovat protože je v zahraničí, zná svět a je tudíž lepší než my tady v zapadákově, vidím prostě rudě.

EDIT: Jen podotýkám, že do této diskuze mě nehnala touha vystopovat všechny příspěvky weushiq, oramínkovat je a urážet ji. Viděla jsem téma, úvodní příspěvek jen tak prolétla a podívala se dál do diskuze. Pak koukám, proč diskutující místo oblečení řeší Kubánce. Teprve pak jsem si pořádně přečetla úvodní příspěvek, podívala se kdo je autorem a zaplanula jsem hněvem.

ElleAlice
14 příspěvků 30.6.13 22:53

Měla jsem jednou takovej přehoz z Indie, vzory a barva hezký ale z čeho to přesně bylo netuším. Původně jsem myslela, že hedvábí ale pořád mě to pěkně kousalo, takže asi nic moc kvalita, stejně jako z Číny. I když vzor byl super.

našpati
1 příspěvek 2.7.13 13:49

@weushiq spousta indických žen (hlavně na vesnici) nosí peníze, klíče atd. zavázané v cípu sárí. Je to ten cíp, co visí volně přes rameno, takže uzlíček s cennostmi se jim houpe u zadku. To je tradiční způsob. Pak samozřejmě nosí tašky, kabelky, igelitky… cokoli. Obyčejné Indky s tím moc štráchy nedělají.

šri
1 příspěvek 3.12.13 20:09
sari tenisky

Já sice nejsem indka, ale jednou když jsem šla s kamarády hrát na školní hřiště fotball, tak sem si tenisky k tomu sárí prostě vzala. a výsledek- dost divný :)

Eleanor Rigby
613 příspěvků 4.12.13 10:44

Na sárí se strašně ráda koukám, ale na sebe to nevezmu, moje oblečení nesmí nijak omezovat pohyb. Z pandžábí se mi často moc líbí ten vršek, zato ty úzké pláťáky ani trošku. Asi nejlepší je polosárí, případně i jenom ta široká sukně, barevná a s jinak vzorovanou bordurou, jéje, a mít i tu jemňoučkou dhuppatu s úplně stejným potiskem je ještě lepší. Ale zase ne s čoli, nýbrž s normálním trikem, holé břicho nikomu předvádět nebudu. A na hromady cingrlátek taky moc nejsem.
Takže zase končím jako opatrně etnoinspirovaný Evropan. Co se dá dělat.

Mimochodem, ta fotka dámy v bílém, co vypadá, jako by byla vystrojená na svatbu… není to barva vhodná spíš na pohřeb?

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek