Což takhle založit sekáč

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.5.12 21:11

kdyby tady někdo chtěl kvalitní kostýmy a šaty na výšku 160 cm a vel. 42 tak…budu ve víkend v Olomouci a dám to zadarmo jako Béda Trávníček.

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.5.12 22:12
@RenaLange píše:
kdyby tady někdo chtěl kvalitní kostýmy a šaty na výšku 160 cm a vel. 42 tak…budu ve víkend v Olomouci a dám to zadarmo jako Béda Trávníček.

aby to pak ale nedopadlo tak, jako kdyz davaj v Ikee zadarmo parek (nebo co to bylo) a pred barakem Vam nevyrostlo stanove mestecko …

lucisko
86 příspěvků 16.5.12 02:00

dobry sekac by mal mat dobry filter,pod cim si predstavujem,ze: 1.Ak niekto hlada nejaku konkretnu vec,nech si moze zadat kriteria ako farba/velkost/druh odevu/cena/znacka…2. aktivne predajkyne by mohli mat svoje albumy so svojimi vytvormi -sperky, handmade vecicky, usite veci atd…plus tip - mna osobne by potesila k povinne uvedenym polozkam(material, rozmery, cena) aj polozka, nieco ako historia konkretneho kusu oblecenia, napriklad tieto saty som si kupila tam a tam, vtedy a vtedy, pri takej prilezitosti,nenosim ich,lebo som pribrala/schudla, moj styl sa posunul inam…atd(som historicka,takze toto bude asi daka choroba z povolania :-D

continuity
5853 příspěvků 16.5.12 12:34

Osobne si myslim, ze sekac je smysluplny napad. vetesi se da lehce predchazet. nahlaseny inzerat se proste zmazne a je to. ono je to dosti pracne veci vyfotit, upravovat a vkladat, lidi to postupne bavit prestane, zvlast jestli se tricka s King Kongem nebudou prodavat.

krome to by jiste pomohly povinne polozky. kdyz se povinne uvede znacka a material, zcela jiste se bude dat dobre vyfiltrovat PES zbozi z Vietnamske trznice.

nejde o to vytvorit druhy MMB, ja tam docela casto neco hledam a obcas neco koupim - proste jako kazdy jiny sekac. ale obecne mne stve prave nemoznost hledat podle materialu. nerikam, ze se tam neda najit obcas slusny kostym, ale je to beh na dlouhou trat, tady bych ocekavala trochu vetsi uroven.

TO:RL, ach jo kalhotovy kostymek teto velikost bych jiste uzivila, ale z Prahy je to do Olomouce prece jenom dal.

Andrássy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.5.12 15:34
@girl.or.element píše:
Napadlo mě, že by mohlo být fajn založit tady i nějákou sekci jako „secondhand“, vkládat fotky oblečení které chceme prodat, zbavit se ho.. Mám takového oblečení haldy (bohužel, vzhledem k mé příšerně netrpělivé a nerozvážné povaze)Vím, že to je dotaz spíš na adminy, ale zjímalo by mě, zda-li by se uchytil :)

Jsem pro všemi deseti!

bubbagump
44 příspěvků 23.5.12 19:22

Jsem pro a doufám, že se tento nápad co nejrychleji promění ve skutečnost. :-)

SemiC
39 příspěvků 23.5.12 20:01
vecerni saty

Potrebuju prodat dlouhe spolecenske vecerni saty, velikost 36-38, vhodne i na maturitni. Jedny jsou hladke, jemne merunkove barvy, s kvalitni vysivkou v horni casti. Naprosto neposkozene a ciste.
Druhe maji temne modrou barvu ( acetatove hedvabi), hladky nezdobeny top a zvlast hladka dlouha sukne, ktera ma ve svu v pase vsite usi od mrnave, kaminky posivane kabelky, ktera tak volne visi na strane pasu. Lze to snadno odstranit, nicmene je to hezky detail. Taky perfektni stav. Oboje saty jsou koupene ve Statech. Dam kazde za 800,–. A samo, poslu zajemcum napred fotky a miry.

Jiná Realita
13791 příspěvků 23.5.12 20:11

já tedy nevím, jestli to sem patří, ale mě by spíš zajímalo, jestli někdo nevíte o místě v brně, kde by se dalo donést hadry a tam je za nějakých pár desetikorun rozprodat. jsem naprosto nemožná v tom, věci balit a dávat na poštu a měřit…prostě na to nemám čas a mám tolik moc pěkných i moderncíh hader, bot, pár kabelek :-/ a leží ve skříních.

Levandule
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.5.12 20:47
Kdy
@Jiná Realita píše:
já tedy nevím, jestli to sem patří, ale mě by spíš zajímalo, jestli někdo nevíte o místě v brně, kde by se dalo donést hadry a tam je za nějakých pár desetikorun rozprodat. jsem naprosto nemožná v tom, věci balit a dávat na poštu a měřit…prostě na to nemám čas a mám tolik moc pěkných i moderncíh hader, bot, pár kabelek :-/ a leží ve skříních.

Když jsem to četla, nejdřív jsem se chtěla zeptat, kolik z toho je ve velikosti 38/40 :) pak mě napadlo… z Brna je tu docela dost lidí, kdyby se udělal bazar, přišli by na něho nějací prodávající? A kupující? /pozn. taky nesnáším focení a pak balení věcí, nechcete někdo něco těhotenského?/

loceska
10 příspěvků 23.5.12 20:49

Nejsem sice přímo z Brna, ale slyšela jsem o obchůdku Nadace Veronica, jen si myslím, že tam za oblečení nic nedostanete. Už jsem přemýšlela, že bych tam zašla, mám spoustu pěkných věcí, které je mi líto vyhodit a nevyplatí se mi je za pár kaček prodat - pak vážit, letět na poštu atd. A tady to poslouží dobré věci.:o)
http://www.nadacniobchod.cz/

loceska
10 příspěvků 23.5.12 20:51
@Levandule píše:
KdyKdyž jsem to četla, nejdřív jsem se chtěla zeptat, kolik z toho je ve velikosti 38/40 :) pak mě napadlo… z Brna je tu docela dost lidí, kdyby se udělal bazar, přišli by na něho nějací prodávající? A kupující? /pozn. taky nesnáším focení a pak balení věcí, nechcete někdo něco těhotenského?/

Já bych klidně přišla - kupovat i prodávat:-)

zizi68
118 příspěvků 23.5.12 20:58

Jiná Realito, v Brně na Grohové je sekáč Tralala, kde i věci vykupují. Nedávno jsem tam něco nesla. Nabízí 10-200/kus, ale cena se pohybuje při té dolní hranici, takže asi je lepší s tím počítat. :) Adresa je www.tralala.cz

zizi68
118 příspěvků 23.5.12 21:05

Nadace Veronika je i na Pekeřské, dá se tam darovat úplně všechno (nejen oblečení), samozřejmě v pěkném stavu.

Jiná Realita
13791 příspěvků 23.5.12 21:28

zizi díky, ten znám :)

ale zas si věci cením na víc než 10 kč :-D nějaké bazary už v brně proběhly, jenže vždycky o víkendu a to já prostě nemůžu, nejsem tu :(

tutovka
2 příspěvky 29.4.13 22:22

V Praze se bude pravidelně pořádat ReFresh Market CZ, více info si najdete na facebooku, to je určitě řešení pro ty, které mají dost hezké oblečení na to, aby ho vyhazovaly do kontejnerů a zároveň nemají asi moc času vysedávat po burzách či fotit a popisovat každý kousek na internet. Bude to formou výměny kus za kus, drobný příspěvěk půjde i organizacím, které pomáhají zvířatům. Je určitě škoda oblečení vyhazovat, já osobně jsem zastáncem, že každá věc má svého kupce.(i ta použitá :-), Milovnice sekáčů

DonChichot
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.4.13 22:26

@tutovka
To není pro mne, já nic dalšího nepotřebuji. Já se chci těch věcí zbavit a ne si přinést místo nich domů jiné. Nápad výborný, ale já se tentokrát nepřipojím. Bohužel.

refreshmarket.cz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.4.13 00:01

Good idea :-)

kayav
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.4.13 18:23
@RubensovaH píše:
Jsem jednoznačně pro!!
Kdyby měl někdo nějaké oblečení velikost XS, hned beru!

boží, já toho maličkého mám haldy a nikdo to nechce, páč se do toho nikdo nevejde :-) pokud se nápad uchytí, nafotím to.

Jinak myslím, že téma Bazar MP tady už je, ale moc se nehýbe.

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek