Cruelty-free a veganská kosmetika

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
beautyblog.ivet
1 příspěvek 4.12.20 18:28
Cruelty-free a veganská kosmetika

Ahoj, máte prosím zkušenosti s cruelty free a veganskou kosmetikou? Pokud ano, jaká je vaše nejoblíbenější. Já mám zatím zkušenosti s balzámky od Crazy Rumors a se zpevňujícím obličejovým olejem, rozjasňovačem na obličej a odličovacím krémem s kadeřavou kapustou od značky Nourish London. Tyto produkty mají Vegan a i Leaping Bunny certifikaci.
https://www.instagram.com/…tyblog.ivet/

Reakce:
Oveeec
2758 příspěvků 6.12.20 23:27

@beautyblog.ivet Tak nevím, je to reklama, není to reklama? Kdyby nebyla, ráda bych se o tom pobavila, ale nevím nevím.

květušína
621 příspěvků 7.12.20 12:32

@Oveeec nevím, jestli znáte, ale třeba by se vám líbila kosmetika LUSH
A toto určitě není reklama.
Cenově je sice dražší, než v drogeriích, ale myslím, že kvalita za to stojí. A navíc opravdu nádherně voní. Já pro sebe tedy vybírám věci, kde není santalové dřevo, protože to mi smrdí. Obchod je bohužel (pro mě) jen v Praze, ale už několikrát jsem si objednávala přes e-shop. Ach, hned bych si něco objednala, ale momentálně mám kosmetiky dost a mám závazek nejprve většinu spotřebovat.

Oveeec
2758 příspěvků 7.12.20 13:48

@květušína Děkuju, Lush znám a dlouho jsem od nich používala šampon Big a naprosto jsem ho milovala, ale přece jenom asi vysušuje. Se zbytkem mám trochu problém práv kvůli té šílené vůni. Zase se mi ale líbí ta jejich téměř bezobalová strategie a ty kelímky a plechovčičky :)

květušína
621 příspěvků 7.12.20 14:06

@Oveeec Big mám taky ráda, ta jeho konzistence je naprosto úžasná. A vůně taky. Z jejich výrobků mám nejradši jejich čistící rolády. Ano, ta bezobalová filosofie se mi taky líbí.

Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek