Cruelty-free a veganská kosmetika

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
beautyblog.ivet
1 příspěvek 4.12.20 18:28
Cruelty-free a veganská kosmetika

Ahoj, máte prosím zkušenosti s cruelty free a veganskou kosmetikou? Pokud ano, jaká je vaše nejoblíbenější. Já mám zatím zkušenosti s balzámky od Crazy Rumors a se zpevňujícím obličejovým olejem, rozjasňovačem na obličej a odličovacím krémem s kadeřavou kapustou od značky Nourish London. Tyto produkty mají Vegan a i Leaping Bunny certifikaci.
https://www.instagram.com/…tyblog.ivet/

Reakce:
Oveeec
3324 příspěvků 6.12.20 23:27

@beautyblog.ivet Tak nevím, je to reklama, není to reklama? Kdyby nebyla, ráda bych se o tom pobavila, ale nevím nevím.

květušína
814 příspěvků 7.12.20 12:32

@Oveeec nevím, jestli znáte, ale třeba by se vám líbila kosmetika LUSH
A toto určitě není reklama.
Cenově je sice dražší, než v drogeriích, ale myslím, že kvalita za to stojí. A navíc opravdu nádherně voní. Já pro sebe tedy vybírám věci, kde není santalové dřevo, protože to mi smrdí. Obchod je bohužel (pro mě) jen v Praze, ale už několikrát jsem si objednávala přes e-shop. Ach, hned bych si něco objednala, ale momentálně mám kosmetiky dost a mám závazek nejprve většinu spotřebovat.

Oveeec
3324 příspěvků 7.12.20 13:48

@květušína Děkuju, Lush znám a dlouho jsem od nich používala šampon Big a naprosto jsem ho milovala, ale přece jenom asi vysušuje. Se zbytkem mám trochu problém práv kvůli té šílené vůni. Zase se mi ale líbí ta jejich téměř bezobalová strategie a ty kelímky a plechovčičky :)

květušína
814 příspěvků 7.12.20 14:06

@Oveeec Big mám taky ráda, ta jeho konzistence je naprosto úžasná. A vůně taky. Z jejich výrobků mám nejradši jejich čistící rolády. Ano, ta bezobalová filosofie se mi taky líbí.

Nautilus
3 příspěvky 23.1.21 16:50

Většinu kosmetiky si vyrábím sama a málokdy se maluju, ale za sebe můžu doporučit Lavera, Urtekram, Zuii Organic, Saloos, Nobilis Tilia, LaSaponaria. Mrkněte na e-shop Econea, tam takové kosmetiky mají mraky ;) Btw k Lushi - měla jsem je ráda, ale sedí mi od nich maximálně masky na obličej, jinak mi posledně po Charity Pot vždycky vyrašil ekzém na ruce, gely a šampony mě vysušovaly a určitě nejsou 100% přírodní - myslím, že mi dělají neplechu právě ty parabeny. Ale třeba parfémy mají zajímavé. Jen mi to přijde předražené a v obchodě jsou někdy až něchutně vtíraví nebo naopak neochotní a z těch smradů mě po chvíli rozbolela hlava :(

bao-baba
2348 příspěvků 23.1.21 18:03

@Nautilus
Já mám ráda z LUSH vážená mýdla, voní až do úplného vymydlení. Ta vůně v obchodě je skutečně silná, asi bych tam celý den jako prodavačky nevydržela.

Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek