Čtete módní/ženské časopisy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Spiritus
2 příspěvky 10.9.12 19:40

Tak já si kupuju do vlaku ŽaŽ, jinak dříve jsem měla předplatné Joy, LoveStar a úplně nej byl Yellow (který ale samozřejmě zrušili, ale místo něj jsem dostala za stejnou cenu předpltný Elle ;) )Teď mám do Vánoc předplatný Gurmet a asi si naordinuju Dietu :D

uu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.9.12 19:52

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 13:27

Mylady2
12413 příspěvků 10.9.12 20:27

@uu :-) nečtu všechny forbesy. Tak nevím jak testoval porsche:-) ale v tomto čísle mě ten úvodník prostě zaujal:-) víte jak sice bych chtěla, ale nežiju ve vakuu a mám občas stejné pocity jako oný Šimůnek:-)
Líbil se mi už když dělal Proč ne?

Rosalyn
925 příspěvků 10.9.12 20:30

A co tam psal pan Šimůnek tak zajímavého? Časopis Forbes nekupuju a v knihovně asi taky nebude.

Mylady2
12413 příspěvků 10.9.12 20:41

@Rosalyn Bohužel ten Forbes z kterýho to je, nemám v momentálním místě pobytu. Jinak bych vám to tady ráda naskenovala;-)

Modrý vrabec
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.9.12 08:26

Pravidelně si kupuju InStyle, docela mi vyhovuje. Někdy mají i pěkné dárky, např. loni (nebo předloni?) tam byl lak na nehty Essie, který je sám o sobě docela drahý. Příležitostně si koupím Elle nebo Marie Claire (párkrát do roka, když se mi chce zrovna trochu utrácet, časák kol. 100 je pro mě jinak docela drahý), někdy třeba do vlaku levnější Ženu a život.

Coraline
1980 příspěvků 11.9.12 09:19

Na střední jsem kupovala docela dlouho Joy, na vysoké mi pak nějak začal připadat takový blboučký, pořád tam bylo to samé, a tak jsem asi na rok přešla na Harper's Bazaar a občas Elle. No a když mě přestal bavit i ten Bazaar (články se začaly nějak podezřele opakovat, jen to přepsali trochu jinými slovy), nekupuju už nic. Do vlaku beru kindle, nebo notebook, módní inspiraci a pokochání nad novými kolekcemi návrhářů a prostě relax už dneska najdu všude na webu zadarmo. Stovka za časopis mi přijde moc.

labrys
74 příspěvků 11.9.12 17:37
Knihovny

Dříve jsem si jednou za čas nějaký ten časopis pro ženy zakoupila. Ale jejich cenová výše se šplhá do závratných výšek a tak jsem přišla na lepší a mnohem levnější řešení. Mám průkaz do knihovny, kde je celé patro věnované časopisům a nejen těm ženským a módním. V přepočtu vás to opravdu nestojí skoro ani korunu, jelikož jsou tam každý měsíc nová čísla :-)

Chari
541 příspěvků 11.9.12 18:49

Jednou za čas Estate, kvůli fotkám, je to hlavně propagační prostor luxusních pražských realitek a developerských projektů. Trocha kultury, trocha módy. Je to česky a anglicky, takže potrénuju lehce angličtinu a koukám na fotky (dvakrát mi tam fotky vyšly, to mě k tomu přivedlo).
Ryze ženskými časopisy listuju hlavně v čekárnách. Ale prohlížím často obrázky na webu.
Dřív jsem ještě kupovala Reflex, ale ten čtu už taky skoro vždy online.

Letefa
716 příspěvků 12.9.12 12:42

@madline S tím in-stylem jako katalogem aktuální nabídky mě to nenapadlo. Možná, že bych si konečně mohla ušetřit hromadu nervů. Jen si nejsem jistá, jestli mi to spíš nedopomůže k větším útratám, protože při otráveném procházení desátého obchodu mám menší pravděpodobnost, že si všimnu hezkého kousku, než při listování časopisem :-)

MPSkrolew
1850 příspěvků 12.9.12 15:08

České módní časopisy už moc nečtu (dřív jsem si občas koupila Elle) a hlavně nekupuju, ale když jsem v cizině, tak si příležitostně nějaký zajímavější módní časopis koupím, třeba i-D.

noemi
1645 příspěvků 12.9.12 17:36

Ženské či módní časopisy nekupuji, jen mi jich občas hromádka doputuje o sestry, která je čte a to je pak spíše prolistuji kvůli inspiraci jak v oblečení tak pokud jde o dekorace a tím to taky končí. Ty články mi tam připadají jako ztráta času a navíc je to stále totéž dokola.

Caralina
916 příspěvků 22.11.12 12:40
Nekupuju

Maximálně prolistuju v čekárně u doktora. Přijde mi, že tam ani není co číst.

nellie
27 příspěvků 22.11.12 14:30

Dřív jsem časopisy kupovala celkem hodně, na odreagování a občas i inspiraci, hlavně v pubertě jsem milovala ty fotopříběhy v BravoGirl:-).
Teď už kupuju jen výjimečně třeba na cestu vlakem, ale i to málokdy, raději se dokopu a vezmu si knížku do školy.
Jediný časopis, který mám už nekolik let předplacený jako vánoční dárek, je Moje psychologie. Tu jsem měla vždycky ráda, je to dobrý kompromis mezi odreagováním se nenáročným čtivem a pocitem, že mi to přece jen něco dá. Já jsem takový psycholog-amatér, zajímají mě problémy lidí kolem mě, takže mě to baví číst a často z toho vznikají zajímavé debaty s manželem:). Poslední dobou se mi už kupila nová, nepřečtená čísla, nebyl čas, tak jsem si říkala, že si letos budu přát k Vánocům už něco jiného, ale teď naposledy přišlo nové číslo, daleko tlustší s novým designem, a zase jsem se nechala zlákat, předplatné si nechám prodloužit. Je to docela chytře napsané, nebývají tam hrubky, stylisticky celkem na úrovni a má to i jakousi informačí hodnotu (byť nesrovnatelnou odbornou literaturou, samozřejmě:-) ).

Sibyla
2646 příspěvků 22.11.12 14:40

Nekupuji - čtu v čekárnách. Teď se mi dostala do ruky Moje psychologiea šokovala mě: samá reklama, samé rady o oblékání, recepty, rozhovory s lidmi kolem módy… prostě standartní ženský časopis, až po grafickou úpravu. Pár rádoby-psychologických článků tam bylo (jak si poradí děti bez otců, jak si vypěstovat silnou vůli) ale zase - nic, co by vybočovalo z mezí Elle. Všecko na jedno brdo.

renoarko
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.12 15:26

Ja ich rada čítam, resp. pozerám si obrázky, ale v rámci šetrenia ich už toľko nekupujem :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.12 09:45

Já si je koupím je třeba když někam letím letadle a zapomenu si knížku. Občas si přečtu nějaké slovenské, když jsem u své pratety na Slovensku - jí je nosí její kamarádka, často jsou nejméně půl roku staré, ale třeba recept nebo návod na nějakou výšivku a vánoční dekorace se občas použije. Pak si něco taky přečtu u kadeřnice a v čekárně u zubařky a tak max jednou do roka si koupím Elle.

radussskaaa
106 příspěvků 30.3.13 14:59

Dlouho jsem si kupovala cosmopolitan. Dneska mi přišlo poslední číslo z předplatného, ale dále již předplácet nebudud. Je to o ničem. Asi se poohlédnu po nějakém jiném časopise, anebo si koupím časopis s nějakým zajímavým dárečkem.

Nevíte, existuje-li nějaká stránka, kde by byl souhrnný přehled časopisů s dárečkem?

darkLilith
46 příspěvků 30.3.13 15:21

Já to kdysi kupovala, bylo to někdy v době, kdy jsem došla k závěru, že už jsem stará na Bravíčko. Teď jsem ochotná dát 40 - 50 Kč akorát za Nový Prostor. Hadry si můžu prohlídnout na netu a zadarmo, a co se článků týče, zajímavější jsou snad i v průměrným záhadologickým časopise.

KlaudieS
1765 příspěvků 30.3.13 16:04

Z časopisů mě baví jedině Maxim a pak takové ty typu 21. století, ty klasické ženské jsou o ničem, to už se radši zasměju nad nefalšovaným bulvárem typu Pestrý svět.

kkj
34 příspěvků 30.3.13 21:27

Občas ELLE a mám ráda katalogy z HMka :D

Bellaa
18 příspěvků 1.4.13 14:57

Já si občas koupím Elle nebo Cosmopolitan, vím že tam nejsou žádné náročné články, ale na odreagování mi to stačí. Kouknu se na módu, novou kosmetiku, cestování a třeba na nějaké zajímavé rozhovory. Pokaždé se taky pobavím nad Maximem, jejich články prostě žeru! :) Jinak si každé dva týdny kupuji Epochu, jsou v ní zajímavé články a ráda si rozšířím obzory.
Jinak ještě k Marianne. Ten časopis se mi dostal párkrát do ruky, ale nezaujal mě. Nevím proč, já se při čtení nudila.

zluvav
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.1.15 12:22

Znám rodinu, kde mají přeplacené Marianne a jakmile to přečte snacha, tak to dá tchýni. :) Párkrát jsem si Marianne četla a nebavilo mě to, bylo to stejné jako všechny ostatní magazíny pro ženy. Osobně si myslím, že takové časopisy se hodí spíš do čekáren a na podobná místa, protože jedno číslo pro jednoho člověka za tu cenu je zbytečný „luxus“. :)

Gatita
302 příspěvků 13.4.15 15:38

Módní časopisy mám ráda, ale nekupuji si je. Přijde mi, že jsou v ČR strašně ubohé - žádná inspirace, žádné extra fotky, o článcích ani nemluvím. Mám teď na mysli třeba Juicy nebo Cosmopolitan, Marianne mě taky moc neoslovila, myslela jsem si, že je to jeden z těch kvalitnějších časopisů, ale ty články se mi zdály strašně odfláklé - nezajímavé, bez pointy, jen takové obecné psychologické řeči. Jsem byla těžce zklamaná :-)

Občas si kupuji nějaké německé nebo anglické „ženské“ časopisy na cesty, a ty mi přijdou lepší, zdají se mi nějak „původnější“, byť jsou to celkem obyčejné plátky. Každopádně mají lepší fotky, vždy tam je fejeton s aspoň nějakou pointou a nechybí článek o nějakém místním trendu - já nevím, teď jsem se třeba dozvěděla cosi o biooblečení, o chemii v látkách a tak. Časopisy nečtu kvůli vědeckým analýzám, o to ani nestojím, ale tak něco by na těch 60 stránkách být mohlo, ne?

catherinne
13517 příspěvků 13.4.15 19:19

Já si ráda čtu Svět motoru, je to pro mě naprostý protipól toho ženského světa, co celé dny řeším v práci. Sice ne vždy obsahu článku o obsahu motoru rozumím… A kupuje si ho muž.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek