Cvičení, hubnutí, zdravý životní styl

Fotoalbum tématu (32) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Oveeec
2472 příspěvků 1 inzerát 28.4.19 00:00

@Nikolka9393 Jasně, a nějaký e-shop na ty bílky by náhodou nebyl?

Vinca_minor
1772 příspěvků 28.4.19 04:02

@Oveeec Byl, ale v jiném vlákně, tady jsme zatím byly ochuzeny.
U sušených vajec si vždycky vzpomenu, jak v MASHi plukovník Potter říká, že jedli furt tuřín, než naučili slepice snášet vejce v prášku. A Margaret měla poslední čerstvé vejce před rokem, a to v šamponu. Tím chci říct - proč bych proboha měla jíst sušené bílky, když si můžu dát čerstvé vejce?

Uživatel je onlinebenyka
8416 příspěvků 28.4.19 09:20

@Vinca_minor Protože co s žloutkama, že. Mám dojem že odbytiště separovaných bílků se značně zúžilo, když „američtí vědci“ konečně připustili, že cholesterol v potravě nemá co do činění s cholesterolem v krvi, a vejce jsou tudíž nikoli škodlivou, ale naopak ideální potravinou.

Vinca_minor
1772 příspěvků 28.4.19 18:32

@benyka Ještěže mi jsou výzkumy „vědců“ prezentované v neodborných článcích někde. I přes negativní názory vejce jím s chutí celý život, je to jídlo, které mě nikdy neurazí :) a dobře dělám, už jsem četla, že je řadí mezi superpotraviny.

Alousek13
2 příspěvky 27.6.19 11:41
hubnuti

Ahojky holky…Ja si ted koupila pripravek na hubnuti, tak jsem zvedava.Ma skvěly recenze a slozeni vypada taky moc dobre, tak uvidime.Pise se tam, že pomaha na odvodněni organismu, tak uvidime.Jak jste na tom vy? Kupujete si taky nejake pripravky k hubnuti?

Oveeec
2472 příspěvků 1 inzerát 27.6.19 22:17

@Alousek13 Nekupujeme, takže nás reklama na váš příspěvek nezajímá.

Ghost B.C.
3925 příspěvků 28.6.19 09:08

Náhodou kupujeme. Nechala jsem se zlákat na vychvalovanou Forfeminu Slim, což má být sice hlavně na odvodnění, ale i tak to byly vyhozené peníze, protože je mi z těch kapslí regulérně špatně od žaludku. Takže ani nevím, jestli třeba alespoň trochu fungují. Vlastně možná jo, je mi z nich blbě, tak pak pro jistotu nejím.

Paris1789
4684 příspěvků 28.6.19 10:52

Za každé „Ahojky“ by měl přijít automaticky 24hodinový ban…

Matmys
2595 příspěvků 28.6.19 13:57

@Paris1789
Líbilo by se vám spíše „čusík“?
(jak mi píše jeden kolega do skype, vždycky mám chuť jej doběhnout nakopnout…ale je o patro výše a na chodbách není klimatizace)

Paris1789
4684 příspěvků 28.6.19 15:17
@Matmys píše:
@Paris1789
Líbilo by se vám spíše „čusík“?
(jak mi píše jeden kolega do skype, vždycky mám chuť jej doběhnout nakopnout…ale je o patro výše a na chodbách není klimatizace)

Za čusík bych normálně posílala do vyhnanství

Lauris6
10 příspěvků 25.11.19 20:31

Holky, tak já letos kvůli hubnutí po porodu zavedla běhání s kočárkem i bez a brusle s kočárkem. K tomu jsem pila dietní koktejly a musím se pochválit, že za 3měsíce mám dole 5,5kilo. Jsem spoko :)

Oveeec
2472 příspěvků 1 inzerát 25.11.19 22:06

@Lauris6 A jaké značky jsou prosím ty dietní koktejly a kde je sehnat (nechce se mi čekat, až se honem objeví nějaký nový nick, který se na to zeptá)?

Vinca_minor
1772 příspěvků 26.11.19 05:57

@Oveeec Chcete taky být spoko?

Vinca_minor
1772 příspěvků 26.11.19 10:35

A bruslením s kočárkem riskuje u takhle malého mimina syndrom třeseného dítěte.

MP blanka
2576 příspěvků 26.11.19 15:32

Nemám nič k cvičeniu a hubnutiu, ale nazrela som sem a vidím, že o nejakých 6 príspevkoch vyššie je jeden z poslednch príspevkov @Paris1789 . Už sa pred časom niekto pýtal, kde nám zmizla a mne vlastne tiež chýba. Dúfam, že sa nám nestratila celkom, a že dôvodom je nejaká banalita, nie choroba. Zdravím.

Lauris6
10 příspěvků 26.11.19 23:02

Napíšu Vám do zprávy, nebudu tu poslouchat, že když piji dietní koktejly dělám někomu reklamu, píšu tu pouze svou zkušenost. Díky za pochopení.

Matmys
2595 příspěvků 27.11.19 10:37

@Lauris6 Ivánku, Ivánku… nic jsi nepochopil

Oveeec
2472 příspěvků 1 inzerát 30.11.19 18:22

@Vinca_minor No jasně! Ale musím říct, že spoko je moje oblíbené polské slovo :)

Vinca_minor
1772 příspěvků 30.11.19 18:48

@Oveeec Musela jsem nažhavit překladač, děkuji za rozšíření obzorů. Dotyčná bude hubnout tak dlouho, až nakonec bude spoko :D

Oveeec
2472 příspěvků 1 inzerát 30.11.19 19:22

@Vinca_minor Seryjo! Jestli se to teda píše takhle :)

Ghost B.C.
3925 příspěvků 14.1.20 10:18

Tak jsem přemýšlela, jestli si mám udělat alespoň anonymní záznam.
Dlouhodobě je můj sen (co se povrchní vzhledové oblasti týče) taková ta přiměřená fitness postava. Že se v průběhu let z nárazového snažení a následného neúspěchu stal něco jako životní styl asi ani nemusím zmiňovat. A že jsem za tu dobu spíš něco přibrala, než vyrýsovala, je asi taky jasné. A jak se rok s rokem sešel, vyplynulo předsevzetí. Nutno podotknout, že opravdu vyplynulo, není to nic na sílu, že bych si „nanutila“ letos už konečně zhubnu. Namísto omezení jsem si cíle poskládala jako zlepšování - zdraví, životosprávy, kondice, výkonu, doufejme, že i vzhledu a možná i maličko polechtání sebevědomí (co si budem, žejo). Není nesmím, není musím, pouze chci a pro to je třeba něco udělat.
Akorát jsem to tentokrát změnila taktiku a vůbec nikomu ve svém okolí o tom neřekla (kromě svého diářo-deníku, který už zná mé startovací míry). Ani řeči nad kávou s kamarádkou, jako „nepokoušej mě s tím dortem, hubnu“. „Ty jo, tohle si s tebou nedám, hubnu.“ Slovo „hubnu“ jsem v podstatě úplně vyškrtla (ačkoliv jsem ho napsala už asi tak 4×). Nechci si tím dopředu vytvořit místo pro neúspěch ani se vyhnout nejapným poznámkám, jen mám pocit, že je lepší se s tím prvně sžít sám, než o tom jen vyprávět všem okolo a skutek utek - a proto tady už asi hodinu smolím tenhle elaborát.
Vím, že podobných milníků zde mám tolik, že už se snad ani nedají brát vážně, taky proto jsem váhala, zda vkládat další, ale…ale vlastně nevím, jak tu větu zakončit, protože nechci psát otřepané, že tentokrát to bude jiné (samozřejmě že bude :) ). Jednoduše se k tomuhle chci za nějakou dobu vrátit a navázat JO, jde mi to, zlepšuju se.
Děkuji za pozornost.

Kryptozoo
346 příspěvků 14.1.20 10:25

@Ghost B.C. Jdu vás hned morálně podpořit, jasně že to tentokrát už dáte :)!
Já se se sebou roky bojovala, dávala jsem si všelijaké cíle z toho či onoho důvodu a nikdy to nevyšlo až to jak říkáte -vyplynulo- a to je pak jiná písnička :)

Ghost B.C.
3925 příspěvků 15.1.20 09:24

@Kryptozoo Moc děkuju :) Moje cíle taky dlouhá léta braly za své. Ono je sice hezké říct si, že chci v létě vypadat v šortkách jako hvězda, ale jen tahle motivace nakonec nikdy nebyla tak silná, aby mě k něčemu dotlačila. Až teď zpětně si říkám, že jsem tenhle svůj osobní cíl vždy stavěla až moc „pro ohromení ostatních“ (jakože koukejte, jak jsem dobrá), což samozřejmě nemůže fungovat. Hodně zjednodušuju, ale myslím, že i tak se pochopíme.
Teď jsem si řekla, že je to jenom o mně. Chci kvůli sobě. Abych se za dalších pár let „neprobrala“ jako rozteklá zmrzlina, která se třeba taky nedokope už vůbec k ničemu a jen si bude stěžovat na nespravedlnost světa (štítnou žlázu, geny, cokoliv) a mladým kočkám zapškle říkat „chci tě vidět, až ti bude jako mně“.
Takže o tom s nikým nemluvím, neporovnávám se, nesoutěžím, ani jsem se nepřidala k hubnoucí kamarádce, abychom si solidárně sdělovaly „krize“ (krom rozhodnutí zaznamenat si to na MP). Chci se porovnat akorát sama se sebou. Samozřejmě, chci vypadat lépe, ale kvůli tomu, abych byla sama se sebou spokojená. Nehledě na zdravotní stránku věci, ale to už bych vytvořila tapetu - vytvořím ji později tedy:) Mimochodem, aby to neznělo jako fňukání nebo rouhání, nejsem tlustá. Nepotřebuji drasticky hubnout desítky kil. Jen mi něco málo někde chybí nebo jinde přebývá do mého ideálu.

A taky chci umět pravý a nefalšovaný shyb nebo i víc shybů :)

No a proč se vlastně (taky) tak moc vypisuji? Abych se dokázala vrátit k tomuto nastavení mysli, kdyby přišla slabá chvilka.

Ophelie
818 příspěvků 15.1.20 09:51

@Ghost B.C. zní to výborně, rozumně a vůbec…fandím vám!

pabylka
1068 příspěvků 15.1.20 12:02

@Ghost B.C. zhyb na hrazdě je i můj letošní cíl…stačí jeden jediný. dala som si na to pul roku.

Stránka:  « Předchozí 1 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek