Cvičení, hubnutí, zdravý životní styl

Fotoalbum tématu (32) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
EmilyG.
1693 příspěvků 29.3.20 20:19

@vlm jj. Me dnes prosila mala vnucka, ktera je se synem v Praze, abych prijela. No neprijedu, co kdyby…je to strasne tezke.

vlm
5128 příspěvků 29.3.20 21:46

@EmilyG. Dobře děláte,, člověk nikdy neví. Ja vidím vnoučata taky jenom díky své internetu, díky aspoň za to. nejmladsi má pět a půl měsíce. snad ho naživo uvidím dřív než bude chodít

EmilyG.
1693 příspěvků 29.3.20 21:51

@vlm jo, chtelo se mi brecet, snad ty hranice otevrou nez decka budou maturovat.

zwedavka
1098 příspěvků 29.3.20 22:18
@benyka píše: …Proč to někdo konečně jasně nespecifikuje?…

https://www.vlada.cz/…tavu-180234/
např. tady je to zcela jasně napsáno

benyka
8320 příspěvků 30.3.20 00:01

@zwedavka Dík. Je zahrádka za domem bydliště?

giuliettka
6715 příspěvků 30.3.20 06:22
@benyka píše:
@zwedavka Dík. Je zahrádka za domem bydliště?

Sloní kameny tu blízko nás, včera. A nie, nie je to veľké a neozptýlia sa tam, nie je kde.

giuliettka
6715 příspěvků 30.3.20 06:28

Fakt nejde o to, aby ste nešla vonku, ale cyklisti, čo musia, lebo absťák, točia ostatných.

giuliettka
6715 příspěvků 30.3.20 06:50

Tohle je včerejší kolona vojenských aut ( asi 70 ) které odváží zesnulé tatínky, maminky, babičky a dědečky z Bergama. Nejen se s nim jejich drazí nemohou rozloučit, ale krematorium je tak vytížené, že “to “nestíhá, tudíž je musí převést do jiných měst…

giuliettka
6715 příspěvků 30.3.20 06:53

@MP blanka Tak si užijte to, že ste si tu karanténu skrátila, lebo dnes by ste už na svoje milované elektrokolo nemohla, lebo nie je tak nádherné počasie ako včera. Mimochodom jazda na elektrokole je výsmech športovaniu, to sa možete rovno na motorke previezť.

czDanda
644 příspěvků 30.3.20 06:54

Na našem sobotním cca hodinovém cyklovýletě mezi loukami a poli jsme potkali:

• 1 dívčinu se psem
  • 5 srnek
  • 2 páry divokých kachen

Doporučené rozestupy mezi jednotlivými osobami / živočichy/ byly dodrženy.

giuliettka
6715 příspěvků 30.3.20 06:55

@czDanda Dúfam aspoň, že ste normálne šlapala a nie si viezla zadok na elektrokole, nech ste aspoň vy tejto téme správne. :-)

zwedavka
1098 příspěvků 30.3.20 07:57

Soudím, že zahrada RD je součást bydliště.
Elektrokolo není to, co motorka, tedy neveze se člověk zcela bez námahy, jenom se odstraní nejhorší dřina, čili i do kopce se šlape s námahou odpovídající jízdě po rovině.

zwedavka
1098 příspěvků 30.3.20 08:00

@giuliettka a ta fotka vznikla při výletu na tytéž Bílé kameny, při cestě na nákup nebo do práce?

giuliettka
6715 příspěvků 30.3.20 08:08

@zwedavka Pri ceste do práce, na odpolední smenu do supermarketu.

giuliettka
6715 příspěvků 30.3.20 08:11
@zwedavka píše:
Elektrokolo není to, co motorka, tedy neveze se člověk zcela bez námahy, jenom se odstraní nejhorší dřina, čili i do kopce se šlape s námahou odpovídající jízdě po rovině.

No a v tom prípade by mal človek radšej sedieť doma, karanténa -nekaranténa, fakt zbytočný šport, ak vám pomáha elektrika. To može aj na babetu sadnúť. A nie trepať o zlepšovaní kondičky.

MP Janka
568 příspěvků 30.3.20 08:57
@giuliettka píše:
Fakt nejde o to, aby ste nešla vonku, ale cyklisti, čo musia, lebo absťák, točia ostatných.

Vy si myslíte, že cyklisté se budou cpát někam, kde předpokládají plno lidí? Normální cyklista vyrazí mimo frekventované trasy i za běžné situace, protože proplétat se davem všeho možného, není žádný med.
Loni jsem na kole najela něco k 1000 km, když nepočítám pauzy na jídlo, které by se teď pochopitelně nekonaly, z blízka jsem potkala pár lidí, které objíždím z dostatečným rozestupem, kam se hrabe supermarket.

K elektrokolu. Seděla jste na tom někdy? Já to třeba nechápu pro mladý lidi, to je zlo, ale důchodci? Proč ne? Jsou na vzduchu, nenamáhají klouby a ten pohyb tam je. Zkuste si někdy třeba hodinu sednout na klandr a naprázdno točit nohama ;-)

A o co, že až tohle skončí, tak vy budete první, kdo se začne navážet do všech, kteří během omezení přibrali.

Přímo v nařízení vlády je pobyt v přírodě dovolen:
s účinností ode dne 24. března 2020 od 00:00 hod. do dne 1. dubna 2020 do 6:00 se zakazuje volný pohyb osob na území celé České republiky s výjimkou:
pobytu v přírodě nebo parcích,
omezit pohyb na veřejně dostupných místech na dobu nezbytně nutnou a pobývat v místě svého bydliště s výjimkou výše uvedených případů,

giuliettka
6715 příspěvků 30.3.20 09:47
@MP Janka píše:
omezit pohyb na veřejně dostupných místech na dobu nezbytně nutnou a pobývat v místě svého bydliště s výjimkou výše uvedených případů,

Tak mi povedzte prečo sa 2/3 Liberce cpú do miesta mojho bydlište? Jo bývam na mieste, kde „v Liberci začína príroda“. A moje naštvanie pramení z toho čo mám pod oknami.

giuliettka
6715 příspěvků 30.3.20 09:52
@MP Janka píše:
K elektrokolu. Seděla jste na tom někdy? Já to třeba nechápu pro mladý lidi, to je zlo, ale důchodci? Proč ne? Jsou na vzduchu, nenamáhají klouby a ten pohyb tam je. Zkuste si někdy třeba hodinu sednout na klandr a naprázdno točit nohama ;-)

Tak nech si sadnú na klandr a točia naprázdno nohami. Elektrokolo považujem za niečo, čo by malo byť zakázané zákonom a keď už je to dovolené, tak nech aspoň to tí ľudia nevydávajú za športovú aktivitu. To je jak v pyšnej princezne u mlynáře, keď mlynár a mlynárka sedia na verkliku a prepletajú prstami s tým, že meleme.

bao-baba
922 příspěvků 30.3.20 11:55
@giuliettka píše:
Tak nech si sadnú na klandr a točia naprázdno nohami. Elektrokolo považujem za niečo, čo by malo byť zakázané zákonom a keď už je to dovolené, tak nech aspoň to tí ľudia nevydávajú za športovú aktivitu. To je jak v pyšnej princezne u mlynáře, keď mlynár a mlynárka sedia na verkliku a prepletajú prstami s tým, že meleme.

Hovořím o době předvirové, aby bylo jasno : elektrokolo nemám, ale jako takové ho nezavrhuji. Lépe je jezdit na kole po rovině a nechat si do kopce vypomoci elektrikou, než nedělat nic. Zrovna tak chodit, když někdo nezvládá běhat. Nakonec i ortopédi doporučují lidem, kteří mají problémy s koleny, jezdit po rovině nebo na rotopedu bez zátěže.

bao-baba
922 příspěvků 30.3.20 11:57
@giuliettka píše:

Tihle lidé jsou v aktuální situaci snad nenormální.

giuliettka
6715 příspěvků 30.3.20 12:01
@bao-baba píše:
Hovořím o době předvirové, aby bylo jasno : elektrokolo nemám, ale jako takové ho nezavrhuji.

Ak to ten človek nevydáva za športovú aktivitu, tak ani ja, v dobe predvirovej teda. Ale napríklad mám 120kilovú kámošku, čo si fotí tachometer? alebo ako sa to volá, na tom elektrokole, koľko toho najazdila. A nezhubla ani deko, postavu má už rok od zakupenia kola rovnakú a to má tam 1000km. Sedela som na tom a fakt to nepovažujem za žiadnú športovú aktivitu, a už vobec nie za aktivitu krtorou by sa bolo hodno chváliť.

MP Janka
568 příspěvků 30.3.20 12:10

@giuliettka
Opravdu vám přijde, že na tom elektrokole člověk nic nedělá?

Ono jenom udržet balanc je činnost oproti sezení doma u televize.

Edit: takže kámoška má radši sedět doma na zadku, aby vás nepobuřovala? Ono s kily navíc předpokládám trpí klouby.

Když jsem chodila plavat,, tak mě pravidelně předplavávaly dámy o 30 kg těžší a 30 let starší. Takže vlastně plavání je taky k ničemu.

giuliettka
6715 příspěvků 30.3.20 12:13

@MP Janka Tak oproti sedeniu u televize, to teda rozdiel je. :-D
Ale áno, naozaj mi pripadá, že to kolo je hračka pre lenivcov. Škoda, že som v skutočnosti slušnejšia ako na MP, ja som tej kámoške nedokázala povedať, zlez z toho kola a choď peši, zhubneš skor.

giuliettka
6715 příspěvků 30.3.20 12:15
@MP Janka píše:
@giuliettka
Edit: takže kámoška má radši sedět doma na zadku, aby vás nepobuřovala? Ono s kily navíc předpokládám trpí klouby.

Nie, má si prwstať fotiť každý kilometer, čo to kolo prešlo poháňané tou elektrikou. :-D
Ale ak je teda to kolo podľa vás taká záťaž, tak ako to, že to s jej váhou a postavou nepohlo ani o milimeter?

EmilyG.
1693 příspěvků 30.3.20 12:19

@MP Janka
Proc by se melo pribirat behem omezeni? Vse je otazka vydeje a prijmu, v mem veku uz si mohu dovolit lpet na tehle teorii. Pokud mam mene pohybu nezeru za tri, jednoduche.

Stránka:  « Předchozí 1 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek