Cvičení, hubnutí, zdravý životní styl

Fotoalbum tématu (32) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Vinca_minor
1656 příspěvků 1.4.20 00:12

@EmilyG. Mně se zas stýská po mé masérce a pedikérce, už mi vážně chybí. A i když doufám, že jsem zdravá a dávám si fakt pozor (jsem u své mámy, která má rakovinu), bude asi trvat dlouho, než se uvidíme. Mohla bych své masérce napsat sms, máme se rády a navíc žije sama, musí to pro ni být těžké.

EmilyG.
1693 příspěvků 1.4.20 00:16

@Vinca_minor to urcite udelejte, to potesi. Mamince preju at se brzo vyleci a muze jeste parkrat vyprat telefon!

Vinca_minor
1656 příspěvků 1.4.20 00:25

Ježiš nepřivolávejte to, už jeden mobil utopila v dešti a taky mi ztratila moje klíče :D

MP Janka
568 příspěvků 6.4.20 09:20

Jela jsem do práce na kole. Jen 6 km, cestou domů to vezmu určitě oklikou. A tak dobře mi od začátku korona-omezení nebylo. Čistá hlava, radost z pohybu, vítr ve vlasech (pod helmou), Slunce chvíli po východu v zádech, provětrané plíce a díky roušce tepy, jako kdybych jela v Krkonoších a ne z jednoho pražského kopce na druhý.
A noha po úrazu nebolí.

Stránka:  « Předchozí 1 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek