Cvičení, hubnutí, zdravý životní styl

Fotoalbum tématu (43) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
EmilyG.
2149 příspěvků 4.8.20 22:23

@ertz mam to uplne stejne, malo a casteji, mam to stejne jako vy i tim pitim.

PanenkaMalenka
291 příspěvků 5.8.20 07:40
@EmilyG. píše:
@PanenkaMalenka ja znam o zviratech docela hodne :-).
VyPada spokojene.

Tak jsem to nemyslela, jen že to není u nás zrovna známá rasa.

PanenkaMalenka
291 příspěvků 5.8.20 07:43

@Lizbeth Funguje, držím palce. Po čase se na to navykne a je to jako normální stravovací režim.

EmilyG.
2149 příspěvků 5.8.20 15:59

@PanenkaMalenka rozumim, ale rika se o nich zejsou hodnesvehlavi, proste osobnosti :-).
Muz jelesak nebo nimrod, nebo jen tak protoze se vam libi?
Me se libi hodne, ale pro me je to naprosto nevhodna rasa.

PanenkaMalenka
291 příspěvků 5.8.20 16:32

@EmilyG. Měli jsme bíglici, v květnu umřela, ch těli jsme zase nějakého lovečáka, nejdřív byl ve hře maďarský ohař, nakonec vyhrál ogar. Jen se nám líbí. Proti bívlovi je to vzor učenlivosti.

MP blanka
2710 příspěvků 5.8.20 23:19

Cvičení, hubnutí, zdravý životní styl - niečo málo na odľahčenie diskuzie…

Ghost B.C.
3956 příspěvků 6.8.20 08:15

Nejhorší je, že pod ten poslední bych se mohla podepsat i s fotkou.
Včera jsem totiž „cvičila“. Připadala jsem si jak velryba zaseklá na pláži.
Dnes mě celkem příjemně bolí svaly, tedy jejich zbytky. Takže předpokládám, že dávka byla tak akorát, abych se z toho nevzpamatovávala týden a zítra mohla zase.
Na jednu stranu je dost deprimující vidět/cítit, co dokáže udělat nevhodná strava, sedavé zaměstnání a v podstatě jen pár kg navíc (nedovedu si ani představit těch asi 25, o kterých mi vyprávěla má kamarádka). Na stranu druhou je to takový zdvižený varovný prst, nenechat to zajít dál, protože dovedu pochopit, že pak už se s tím člověk kolikrát ani prát nechce.

kobylkalucni
371 příspěvků 6.8.20 17:34

Jsem skoro tři týdny po porodu a zůstalo mi pár kilo ( nevím kolik, váhu doma nemám, ale bude to tak 5-10 ), nejvíc mi vadí asi tuk na břiše. Proto jsem se rozhodla s tím něco dělat a zatím začínám vyřazením sladkého. A slavím první úspěchy! Dnes jsem si se lžičkou šla do spíže nabrat nutelly, ale včas jsem se zarazila. Tohle všechno píšu veřejně proto, abych nad sebou měla nějaký bič. Tak mi držte palce :-)

giuliettka
7569 příspěvků 6.8.20 18:17

@kobylkalucni Držím vám palce a ak na materskej priberiete namiesto a schudnutia tak si ma neprajte! Budete sa musieť obzerať, a báť sa, aby som vás nevyfotila! :-) jo a ps blahoželám.

benyka
8718 příspěvků 8.8.20 09:19

Hraběcí rada. (Pro mě napoužitelná, musím, bohužel, spoléhat na sebekázeň a jde to ztuha. :-) )

MP blanka
2710 příspěvků 8.8.20 09:31

@benyka - potvrdzujem, že práve pre nás, čo nemáme práve pevnú vôlu a máme občas sklon pokušeniu podlahnúť, nie je lepšia rada, ako nemať tie zákerné veci na dosah. Keď som raz pri regále odpovedala manželovi, že nie, tie slané oriešky nechcem, lebo by som ich doma určite zjedla, pani stojacia vedľa mňa sa začala smiať : „ Aj vy? “

EmilyG.
2149 příspěvků 8.8.20 18:49

@kobylkalucni gratuluji k miminku a nezrat!

Ghost B.C.
3956 příspěvků 12.8.20 10:27

Vím, že na seriózní update je trochu brzy, ale vzhledem k tomu, že se o svém snažení nešířím ani mezi přáteli, tak se potřebuji trochu vypovídat.
Jednak jsem nedávno shlédla zajímavé video o tom, že naše sociální bublina, ve které se snažíme zlepšit svůj životní styl, je fakt důležitá. A ano, je sakra důležitá.
Velmi radikálně jsem utnula téměř denní konzumaci „přiměřeného množství“ alkoholu. Co jsem zjistila? Že mi to prvních pár dní vyloženě chybělo. Což mě dost vyděsilo. Nicméně šlo vážně jen o pár dnů (asi tak týden) a teď už přemýšlím, jaký si na večerní popíjení pořídím dobrý… čaj.
Dá se říct, že se mi tím zlepšil i spánek. Je teda pravda, že v těchto vedrech se to pozoruje špatně, pořád to není žádná hitparáda, to horko mi hodně vadí, ale ráno už nevylézám z postele jako zbitá.
Opravdu hodně jsem omezila sladké, díky čemuž se objevila „schopnost“ rozlišit mezi opravdovým hladem a obyčejnou chutí na něco.
Začala jsem cvičit. Respektive bych měla říct, že se snažím pravidelně cvičit, protože jak jsem shnilá, tak je to fakt náročné. Nicméně buď opravdu existuje svalová paměť a ta moje si vzpomněla na lepší časy nebo to dělám dobře, protože zvládám frekvenci ob den.
Je fakt docela opruz, když děláte jídlo pro dva a pak jíte sami, protože vaše drahá polovička se raději zacpe vakuovaným výrobkem ze separátu.
Díky za pozornost.

Paris1789
4932 příspěvků 12.8.20 13:42

@Ghost B.C.
vydržte, výsledky se dostaví až se zpožděním, ale budou stát za to. Hlavně budete zdravější a odolnější.

EmilyG.
2149 příspěvků 12.8.20 14:07

@Ghost B.C. to je skvele!

porjk
3158 příspěvků 12.8.20 14:32

@Ghost B.C. Držím palce, překonat sama sebe je vždycky boj. Já takhle bojuju právě s témi sladkostmi. S cigaretami jsem sekla dááávno a kupodivu to šlo snadněji, než jsem čekala. Ten cukr se mi jeví jako větší oříšek. Zas ale mám kliku, alkohol mi nechutna skoro žádný, toho jsem ušetřená, ještě tak nějaký likér ;) a toho se nedá víc, než sklenička. Lahev na rok bohatě. Ale ten cukr…

MP blanka
2710 příspěvků 12.8.20 14:37

@Ghost B.C. - vy ste dobrým príkladom, že to ide, ak sa človek snaží. Prajem vám aj naďalej pevnú vôlu, ktorú potrebujete k cvičeniu a upravenému jedálníčku, ale aj k tomu, aby ste dokázala odolat zvodom, aj keby vás lákal človek nejbližší!

benyka
8718 příspěvků 13.8.20 09:28

Tohle je aspoň cvičeníčko. (A oprávněnost tenisek k šatům.) :-) https://www.youtube.com/…/sq--8HXYjnc

MarryJu
492 příspěvků 13.8.20 09:55

Tak jsem se minulý týden pustila do přerušovaného půstu a zjistila jsem, že je to pekelně těžké. První den jsem půst porušila vypitím café latté ( mléko), druhý den jsem snědla půl broskve co dcera nedojedla, třetí den jsem automaticky vykousala meloun po třech dětech co zbyl na slupkách, čtvrtý den jsem neodmítla večeři co pro mě byla uvařená, pátý den jsem obírala maliny a automaticky cpala do pusy atd atd.
Začnu cvičit. Och

EmilyG.
2149 příspěvků 13.8.20 14:33

@MarryJu vzdyt to nic beni, pul broskve? Kdybyste jich snedla 15…
Troska malin, to jsou same dobre veci.

MarryJu
492 příspěvků 13.8.20 19:16

@EmilyG. To jo, ale to pak není půst

giuliettka
7569 příspěvků 13.8.20 21:12

@MarryJu A čo má byť ten prerušovaný post čo ste chcela držať? To mlieko v cafe latté, tipujem, že to mal byť post pravoslávnej církvi?

MarryJu
492 příspěvků 14.8.20 09:31

@giuliettka Yes,přesně tak :-*

giuliettka
7569 příspěvků 14.8.20 14:50

@MarryJu Kurnik a dozvedela som sa o tom, čo je práve na ňom zdravé a dietne, veľké kulové. :-D
Musím sa naučiť bezstarostne trepať o ničom, nech sa toho dozviem nabudúce viac.

benyka
8718 příspěvků 14.8.20 15:40

@giuliettka :-) Pokud jsem na to někde narazila, tak je to způsob stravování s přestávkou dlouhou minimálně dvanáct hodin (někdo říká až 19, ale to mi připadá silně přehnané). Potraviny specifikovány nejsou.

Stránka:  « Předchozí 1 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek