Cvičení, hubnutí, zdravý životní styl

Fotoalbum tématu (52) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
Oveeec
3065 příspěvků 2.10.21 11:34

Zase je pravda, že při běžném provozu a oblečená takhle kulturisticky určitě nevypadá a stoprocentně vypadá výborně (i když mně se na ženách líbí širší boky), ale to vypadá i každá zpevněná postava, aniž by nutně vypadala jako kulturistka.

Ghost B.C.
4133 příspěvků 2.10.21 22:47

@giuliettka Přiznávám :-) Fakt dlouhodobě jsem to ve vlnách chtěla alespoň zkusit. Pomineme-li, jestli by se mi to vůbec podařilo dosáhnout. Ale posledních pár dní jsem buď vyhořela už i v myšlenkách a nebo mi došlo, že to prostě není pro můj typ postavy. Velmi pravděpodobně se tak tedy nestane.

giuliettka
9062 příspěvků 3.10.21 08:33
@Ghost B.C. píše:
Ale posledních pár dní jsem buď vyhořela už i v myšlenkách

No ja by som vyhrela už pri pohľade na tu fotku, takže sa Vám ani nedivím. :-) Nájdite si nejaký vzor, ktorý vás bude lákať viac. :-D

Ghost B.C.
4133 příspěvků 18.10.21 10:07

Proč eliptický trenažer nefunguje.
Narazila jsem na hodně názorů, že na něm nic moc nespálíte a pochopitelně mě to „velmi potěšilo“. Zvlášť když na tom mém ty kalorie tak krásně naskakují do nebetyčných výšin. Ano, je to jenom orientační ukazatel, který se doplňuje podle vašich vstupních údajů (pohlaví, věk, výška, váha), zvolené zátěže a rychlosti šlapaní. ALE je na tom také krásně vidět, že když tam člověk šlape bez zátěže, tak tím opravdu zabije spíš jenom čas. Takže asi nemusím dodávat, že když zátěž zvýšíte a soustředíte se na to, aby pracovaly svaly a netáhla to kolena, začínají se dít zajímavější věci. Ale to je to samé jako když budete bezhlavě hodinu máchat půlkilovými činkami a nebo párkrát a pořádně zvednete třeba 20 kg.

Nicméně to nepíšu ani tak kvůli tomu, abych se uklidnila, že jsem nevyhodila peníze oknem, ale kvůli tomu, že je to velmi oslí můstek ke svalové paměti. Myslím, že už podruhé se celkem výrazně na vlastní kůži přesvědčuji, že svalová paměť existuje. Opravdu velmi rychle jsem se dostala ze zátěže v rozmezí cca 5-10 do rozmezí mezi 22-25, kde se dokážu těch 45-60 minut držet v celkem slušném tempu a sem tam si nastavím něco kolem 30, abych měla „kopec“. Pro představu je těch zátěží 32. A pro další představu vám v tomto vyšším rozmezí stačí kolem 45 minut, abyste spálili to samé, na co se v tom nižším plácáte hodinu a půl. Přičemž neřeším až tak ty samotné kalorie, to je jen orientační matematický výpočet, ale jako ukázka efektivity tréninku to myslím slouží dobře. Takže se oklikou vracím zpět na začátek a souhlasím s tím, že 30 minut pomalého šlapání při minimální zátěži je opravdu k ničemu. Lepší než nic, ale stejně pořád k ničemu.

Nakonec ze všeho, i můj drahý si ze mě přestal dělat srandu, že to stejně skončí jako věšák na oblečení a ptá se proč že se takhle trápím - často zahrnuje i zdravou stravu. Tak mu povídám, že se netrápím, že mě to baví a je to „investice do budoucna“ aka zdraví, prevence a údržba tělesné schránky (jelikož mám sedavé zaměstnání), přechod či návrat k dalšímu sportu, kondice, bla, bla… „No tak to jsem rád, že jsi spokojená“ pronáší stylem a tónem, jako by mi to snad vymyslel a koupil on :D

pavka_l
1348 příspěvků 18.10.21 19:36

@Ghost B.C. a fakt se netrápíte?

Ghost B.C.
4133 příspěvků 19.10.21 08:19

@pavka_l To asi záleží na úhlu pohledu každého soudruha. Pro mne platí výše napsané. Mnohem větší (také ale víc skryté) trápení se by pro mě bylo to všechno hodit za hlavu, říct si nějaké všeomluvující zaklínadlo ve stylu je mi 30, metabolismus holt zpomaluje, jako ve 20 už vypadat nebudu, vykašlat se na to, protože body positivity a pak tu „depku“ z toho zajídat čokoládou. Dál prohlubovat spirálu nicnedělání prokládaného záchvatovitým hubnutím a za dalších 10 let mít další kila nahoře a první zdravotní problémy. Třeba.
Jako ano, obnáší to nějakou „dřinu a odříkání“, ale není to (pro mne) trápení se. Že třeba pro někoho jiného jo není můj boj :)

Stránka:  « Předchozí 1 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek