Dámský kabát

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lorinka14
1 příspěvek 15.2.17 15:38
Dámský kabát

Kdyby měl teď někdo zájem, v Makytě v Půchově (Slovensko, kousek za hranicemi) mají teď v podnikové prodejně spoustu krásných kabátů za fajn ceny (většinou tak 70 - 90 Euro), složením skvělé - nenašla jsem žádný, který by měl míň jak 60% vlny (najdete samozřejmě i s větším podílem), ve složení sice taky i něco umělého (tak 10 - 20%), ale taky příměsi jako kašmír, angora, alapaka,… Jako příklad - koupila jsem tady krásný kabát značky Erich Fend (šijí pro ně) - 80% vlna, 20% nylon, cena pod 2000. Nebude ho mít každá druhá a u nás bych za takový asi ani nesehnala a navíc za takovou cenu. Velikosti od 36 až po 52 :) Tak pokud máte zájem a nemáte to moc daleko můžu jen doporučit. Jen tady nevím, jak dlouho nabídka potrvá

Reakce:
marikahr
1052 příspěvků 15.2.17 19:12

@lorinka14 z Makyty mam niekolko kabatov, pouzivaju velmi kvalitne materialy, horsie to je s napadom, ale obcas sa im nieco podari :-)
Vdaka za tip, dufam, ze maju vypredaj aj v inych predajniach, do Puchova to mam trosku od ruky ;-)

Beruska13
173 příspěvků 21.2.17 08:45

Škoda, že je to tak daleko…:-(

marikahr
1052 příspěvků 21.2.17 08:56

Ja som sa zastavila cez vikend v predajni v Lipt Mikulasi, zlavy maju ale nehodilo sa mi nic.
Inak maju aj velke velkosti napr 52-56, keby niekto potreboval, mam pocit, ze lepsi vyber bol v tych vacsich velkostiach, no a samozrejme materialy a vypracovanie su kvalitne,… ak by nahodou niekomu tato informacia bola vhod ;-)

Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek