Dámy, dostáváte květiny?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6
Lettie
426 příspěvků 31.3.13 18:23

Ano, dostavam kytky od manzela prubezne, protoze vi, ze kvetiny mam rada, ale k vyroci se mi to nelibi. Nejradeji mam ty dlouhe rovne ruze, polozene do krabice nebo jen svazane vedle sebe satenovou stuzkou, bez rosti, ktere ma za ucel kytici zvetsit a bez masli. Kvetinarky to vetsinou moc nechapu, ale ted chodi uz tam, kde ho znaji a tak pry uz se ani neptaji, zda to chce nejak „ozivit“.

EsperanceM
386 příspěvků 31.3.13 21:15

Od svého milého dostavám místo kytek vyřezávané dárky ze dřeva - oba pilně studujem a on se touto prací dost odreagovává:)
Ve sbírce mám spony do vlasů, šperkovnice.. a vlastně i ty (dřevěné) květiny:)

Guinea Pig
1190 příspěvků 31.3.13 22:35

.

Příspěvek upraven 24.01.14 v 23:58

ofeliet
429 příspěvků 31.3.13 23:07

K MDŽ jsem dostala od 3 mužů květiny, 2 růže a jednu kytici gerber, moooc se mi to líbilo. Pro vysvětlení: pohybuju se v prostředí, kde se MDŽ fest slaví :-)

Peta2013
67 příspěvků 7.2.14 16:00
jakou květinu

Ahoj dámy,
hezkou kytku uváží skoro kdekoli. Mohu poprosi o typ na květinu, ktero by jste rády dostaly k narozeninám? Nejlépe přímo link na obrázek. Nechci dávat kytici růží. Raději dám květinu, která je pěkná a má nápad

Předem díky za typ.

Mirt
445 příspěvků 7.2.14 17:17

@Peta2013 Já musím říct, že jsem se momentálně zamilovala do orchidejí. Nemůžu se na ty tři, které máme doma vynadívat. Ale to je spíš tip do květináče než na kytici, no:)

stes
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.2.14 19:16

Ano, dostávám a často. A zároveň si je i kupuju, protože se mi v bytě prostě líbí.

nanjua
1153 příspěvků 7.2.14 21:13

Miluju kytice z lučních květin, ještě když jsou jakože ledabyle naaranžované v široké váze. Můj kolega mi občas nějakou takovou v sezoně donese. V zimě zase různě naaranžované svícny :-) V tomhle ohledu teda funguje kolega a ne přítel, ale nemyslete si nic :-D. Mému příteli zase sem tam pošle vlastnoručně upečenou buchtu :-)

bertulka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.2.14 21:15

@Peta2013 ja nevim, co se me tyka, ruze jsou proste klasika, kterou se nic nezkazi. A kdyz je jich hodne, tim lip. Nemusim k nim zadne dalsi dozdobovaci blbiny. Kdyz uz bych si mela vybrat jine, tak miluju tulipany a frezie. Nemam rada karafiaty a nesnasim anturie.

stes
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.2.14 21:25

@bertulka ano, tulipány ještě společně v kytici s narciskami :-) a frézie tááák voní

misial
1396 příspěvků 8.2.14 01:18

Ne :( A to jsem vždycky mluvila o tom, jak by se mi líbilo dostat natrhanou kytku - miluju třeba kopretiny, obecně je mi luční kvítí mnohem sympatičtější než taková gerbera. Zatím se nenašel nikdo, kdo by to pochopil, tak snad někdy…

wisp
90 příspěvků 11.2.14 10:52

Dostavam…a rada. Uplne nejradsi kytici malych narcisu (na jare) a fialky a karafiaty. Spis kvuli vuni, nez pro potechu oka.

Adeena
1428 příspěvků 11.2.14 11:28

Nedostávám, ale radost by mi udělaly. :-) Sama si občas na trhu kytice kupuju, mívají takové klasické zahradní květy (jiřiny apod.), které si pamatuju z dětství (babička s dědou je mívali na zahradě), takže je v tom i kus nostalgie. Jinak miluju frézie, ta vůně je prostě omamná.

dost_bot
2071 příspěvků 11.2.14 23:28

Váza s krásnou a voňavou kytkou mě doma vysloveně těší…a dostávám je tak málokdy, že mi to rozhodně nezevšední :-)

Demode
2050 příspěvků 12.2.14 00:00
Jiřina

@Adeena Posílám alespoň virtuální z naší zahrady.

Allania
493 příspěvků 12.2.14 08:03

Já květiny moc nedostávám. Na okolí prý působím strašně tvrdě a dominantně a myslí si tak, že květiny by mě nepotěšily. A já to mám přesně naopak. Nejkrásnější kytici jsem dostala od kamaráda. Přišlo mu prý hloupé přijít na návštěvu bez dárku a kytice. To mě velmi potěšilo a musím říct, že nikdo mi jen tak květinu nepřinesl. Většinou si však kytky kupuji sama. Mám ráda hlavně jarní květiny a narcisy. Celé jaro a léto si kupuju květiny od starší paní, co má kousek od nás zahrádku. Jí to pomůže a mě udělá radost.

Adeena
1428 příspěvků 12.2.14 08:29

@Demode Krásná, děkuji. :-)

Lola
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.2.14 10:34

Sváteční datum jest neklamným signálem rojení trapných reklam.

jumbeee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.2.14 10:36

@Lola Nevím proč, ale klikla jsem a popis „Jak jinak vyjádřit svou lásku, sympatie či poděkování než krásnými rudými růžemi.“ mě dost rozesmál. Teda chlapa, kterej by neznal jinej způsob než dát mi kytku rudejch růží (který ani neodlistili a nesvázali, než je fotili do katalogu), by nezachránilo asi už nic :D.

Oldyn
6401 příspěvků 18.5.18 07:59

@DonLabuznik
Ach ty hrůzo! Sem myslela, že voskovaná, ručně psaná stuha na smuteční vazbu je už překonaná, no asi ne. Si nemůžete koupit tiskárnu na stuhy? Odpovím si sama, nemůžete, páč nemáte ani na slušnou reklamu a podprahově se vtíráte.

vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.1.20 06:35

@MonoMono no, nevím jestli je to dobrý začátek podnikání, ale ať se daří, sledovat vás nebudu.

Matmys
2595 příspěvků 27.1.20 09:03
@MonoMono píše:
Ahoj! Ja jsem zacinajici floristka (v Praze) a momentalne prodavam kytky a pugety za cenu kvetin (skoro velkobchodnich cen). Sledujte me na Instagram @monokvet

Ono tedy prodávat květiny za cenu jablek by bylo blbý :)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek