Dámy po padesátce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Evitt
3 příspěvky 25.05.19 11:10
Dámy po padesátce

Jste ve věku, kdy si myslíte, že číslo 50sát je ještě velice daleko? Omyl!!! To jsem si ještě před 20 lety myslela také. Bohužel, léta letí. Rodina, děti, denní starosti, práce… Ve čtyřicítce je to ještě brnkačka. Pětačtyřicet - začíná strach ze stárnutí a samoty. Děti, některé již vylítly z hnízda, jiné jsou náctileté a již mají své zájmy. A ženy? Buď singl z vlastního rozhodnutí, vdovy, rozvedené, opuštěné. Některé trošku naberou, co si budeme povídat, a přátelé? Ti ubývají. Mezi muži velký výběr nemáte. Kulturní akce sami nenavštěvují, tudy cesta nevede. A jiní? Koukají zpět po třicítkách, a Vy? Věk nevrátíte. Samota a psychika Vás trošku ničí. Ale Vy se nedáte!!! Jak dál?…Čekám Vaše dotazy, když budete mít zájem.

Příspěvek upraven 25.05.19 v 12:32

Reakce:
giuliettka
3433 příspěvků 25.05.19 11:15
@Evitt píše:
Psychika na dně, nezájem, opouštíme se, kila přibývají. Omezujeme návštěvy kulturních akcí, aj. dámy po padesátce

Preskočilo vám? Po 50? Nemáte tam špatné číslo? Alebo zbytočné množné číslo? Ženská prestante sa napchávat a zvalovať svoju obezitu na vek. A na kulturnu akciu po 50 tiež možete, ale ak na to potrebujete nejaký odkaz na článok čo vás podporí, tak je lepšie keby ste vypla internet.

giuliettka
3433 příspěvků 25.05.19 11:16

@Evitt Že ja kráva som na to klikla. Hm. Nabudúce si radšej ruku useknem. Asi to tu už umrelo komplet. Ani admini to nespasia. Tak dovidenia v pekle, priatelia. :-D

vlm
4462 příspěvků 25.05.19 11:34

@Evitt jdete s tím víte kam,

marikahr
874 příspěvků 25.05.19 11:47

@Evitt ja vám na to nekliknem, som po 50, ale tie bláboly, čo riešite ma nezaujímajú :-P

Evitt
3 příspěvky 25.05.19 12:20
Taková nejsem

Také taková nejsem. Mám fůru energie, zájmů, pracuji pro ženy a děti jako dobrovolník, a vidím věci… a osudy některých žen? Mám zájem postavit je alespoň minimálně, a doslova na nohy. Mohu říci, že 3 z 10 po roce nepoznáte. Myslím si, že i to je úspěch.

giuliettka
3433 příspěvků 25.05.19 12:38
@Evitt píše:
Mohu říci, že 3 z 10 po roce nepoznáte. Myslím si, že i to je úspěch.

Preboha živého, chodťe s tým presne tam kam vás posiela @vlm .

giuliettka
3433 příspěvků 25.05.19 12:39
… co si budeme povídat, a přátelé? Ti ubývají. Mezi muži velký výběr nemáte.

Vám v 50 ubývajú priatelia? Ani sa im nečudujem, ja by som od vás tiež zdrhla a to už zrejme skor ako po 50. Najlepšie hned jak ste sa narodila.

bao-baba
149 příspěvků 25.05.19 12:43
@Evitt píše:
Také taková nejsem. Mám fůru energie, zájmů, pracuji pro ženy a děti jako dobrovolník, a vidím věci… a osudy některých žen? Mám zájem postavit je alespoň minimálně, a doslova na nohy. Mohu říci, že 3 z 10 po roce nepoznáte. Myslím si, že i to je úspěch.

Takže skrytá nabídka koučky čehokoliv?

giuliettka
3433 příspěvků 25.05.19 12:53

@bao-baba Nevie čo so sebou, priatelia jej ubudli, pribrala, je to škrata, ktorá nemá ani u mužov úspech… čo iného má robiť, ako nájsť niekoho, koho presvedčí, že je na tom mizernejšie ako ona, aby ho potom za úplatu priviedla k presvedčeniu, že to nie je až také zlé. :-D

vlm
4462 příspěvků 25.05.19 13:22

@Evitt tak je stavte na nohy a nelovte tu další,, duše,, tady žádné chudinky nenajdete. Za sebe můžu říct, že jsem po padesátce změnila práci, vdala se, přátel mám tak akorát, vztahy v rodině bez komplikací. Takže řeči že po padesátce nelze sehnat práci, partnera, přátele… Je blbost. Jo pravda přibrala jsem, ale stim se srovnám sama bez nějakých lehkoživek.

Dalmitka
1602 příspěvků 25.05.19 13:36

@vlm - „Takže řeči že po padesátce nelze sehnat práci, partnera, přátele…“ Na to som vyslovene alergická; poslednú super prácu, kde bolo niekoľko desiatok oveľa mladších uchádzačov som získala ja a to v 55-tke. Mám jednu známu, ktorá - s VŠ vzdelaním - už pomaly od skoro 50-tky - stále narieka, že ju nikto nezamestná kvôli veku, ale popravde - ona sama robí všetko preto, aby prácu nezískala, lebo jej vyhovuje, že ju tým pádom musí živiť niekto iný. Nie je to o veku; je to o schopnostiach, inteligencii, vystupovaní a prístupu k práci, zodpovednosti a tak.

vlm
4462 příspěvků 25.05.19 13:49

@Dalmitka taktak, jenže vymluvit se na šikanu je lepší než přiznat neschopnost. Já v 52letech úplnou náhodou našla práci v úplně odlišném oboru, což jsem v životě jen dělala několikrát, prostě radikální změna, když člověk věk chce… Neboli jaký si to uděláš, takový to máš

Lizbeth
785 příspěvků 25.05.19 15:15

Po padesátce se zřejmě dostanou do depky jen ženy, které byly labilní tak nějak vždycky..O věku to nebude.

vlm
4462 příspěvků 25.05.19 15:37

@Lizbeth hezky jste to shrnula. Tedy já popravdě měla depku ve třiceti. Dve děti, že stojí manželství za houby, jsem si nechtěla přiznat. Ale přešlo to a od té doby dobrý. :-)

Liaa
73 příspěvků 25.05.19 18:59

@Evitt
50sát? Co je to za číslo?

Dalmitka
1602 příspěvků 26.05.19 13:21

@vlm - áno, je to tak.

sirena007
1122 příspěvků 26.05.19 15:00
@Liaa píše:
@Evitt
50sát? Co je to za číslo?

Půlka ze 100vky :-)

Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Jak vypadá módní deziluze

Autor: Kamila

Spousta lidí by vraždila za práci u předních značek haute couture.... Celý článek