Dámy Zemanovy

Fotoalbum tématu (28) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 36 Další »
razorblade
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.2.13 18:49

Ja bych jim poradila, at se jdou nekam zahrabat, protoze nechat se reprezentovat zenskou, ktera vypada, jako kdyz vypadla ze zeny za pultem, nebo tim priblblym teletem, to fakt ne… mno holt kasta " tlacenka a parek " nam nezvolila na hrad jen mildu, ale bohuzel i to, co s nim zije

uu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.2.13 18:53

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 10:48

razorblade
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.2.13 18:55

@uu s tim sloufem jste me rozsekala:D:D:D

z_dediny
1108 příspěvků 8.2.13 20:04

@uu: Když byl Zeman předsedou vlády a parlamentu, tak se paní Zemanová na veřejnosti objevovala. Myslím, že bulvár byl jeden z důvodů, proč se jí nechtělo účastnit kampaně. Docela ji chápu. kdo by měl chuť číst o sobě nechutnosti? Kdyby Kateřina nepobyla nějaký čas v USA, možná by ani ji v kampani taky nepoužili. Přeji jí, aby z nové funkce svého otce nezblbla. Snad ji matka udrží na uzdě.

uu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.2.13 20:08

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 10:48

Navaa
553 příspěvků 8.2.13 20:21

@uu Myslím, že politika do zajímavého tématu o stylu oblékání první dámy nepatří, ale když už… Nekalou roli v celé kampani sehráli především novináři, kteří byli zcela zjevně biasovaní. Schwarzenbergův tým ani sám kandidát špínu házet nemuseli, protože za ně nechutnou práci obstarala mediální fronta. Myslím, že co se týče házení špíny, tak duel pro obě strany i jejich podporovatele nakonec dopadl zcela vyrovnaně.

bestia
2300 příspěvků 8.2.13 20:22

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 14:15

kajiksuk
143 příspěvků 8.2.13 21:48

Paní Zemanová se stáhla z veřejného života poté, co nějaký anonym vyhrožoval Zemanovi, že zabije jeho dceru (tehdy šestiletou). Musela s ní pak chodit ochranka do první třídy.

La_Crime
601 příspěvků 8.2.13 22:32

Já nechci nikoho urazit, aby se pak do mě ještě opírali, že podporuju anorexii. O tom, co má mladá Zemanová v hlavě zatím nejsem plně přesvědčena, ale pokud vezmu kampaň (a její oblékání), tak to bylo aspoň relativně slušné. Pak jsem viděla fotky z té módní přehlídky a musela jsem si říct - prase. Nejde o to, že by byla oplácaná (myslím, že jsme na tom tak nějak podobně, v tom zakopaný pes nebude), ale úplně hubená prostě taky není. Jednak by se měla trošku prezentovat (a s tím i svého pana otce a celý náš stát) a pak taky pochopit, že holt všechny nemáme nožky jako párátka, abychom je mohly vystavovat. S tím co psala paní redaktorka v Idnes se celkem ztotožňuju.

Příspěvek upraven 08.02.13 v 22:35

viktorka_od splavu
7774 příspěvků 8.2.13 22:34

@La_Crime takže myslíte, že kdyby měla párátka, měla by je vystavovat až po rozkrok?

La_Crime
601 příspěvků 8.2.13 22:35

@viktorka_od splavu Proto jsem napsala, že by se měla umět prezentovat, k tomu patří i střídmé oblékání. Jestli si v létě vezme na cestu na bazén minisukni, to už je jen a pouze její věc.

kiwi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.2.13 22:46
@uu píše:
Neměla by se Ivana podle této logiky schovávat především před Zemanem? :)

Vždyť to pravděpodobně dělá - ani spolu nežijou. Já se jí nedivím :-( Leč rozvod by bejval Mildovi trochu pokazil imidž v tý jeho férový kampani.

janiiiv
781 příspěvků 8.2.13 22:49

.

Příspěvek upraven 01.10.13 v 01:22

La_Crime
601 příspěvků 8.2.13 22:55

@janiiiv Myslím, že k tomu, aby byla nějakým tím,,vzorem pro mládež" (a myslím, že právě tak bylo její figurování po boku Zemana v kampani myšleno) jí chybí víc než styl. Zaplatí si stylistu a s oblíkáním nebude problém. Spíš tak nějak vystupovat. Myslím tím myslet, mluvit, odpovídat. Mám z ní velmi rozporuplné dojmy. Původně na mě působila tak nějak,,chci se svézt na tom, že se o mně teď všude píše", po shlédnutí jednoho rozhovoru dnes večer si zas říkám, že je to konec konců jen neškodné mladé tele. Tak či tak to bude mít holka těžké, ale na to, aby si zasloužila být důstojnou,,první slečnou" jí nakrucování v šatičkách stačit nebude…

kiwi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.2.13 22:58

Jinak mi je srdečně fuk, co budou nosit… vsadím botky, že jak Milda odložil odranou flanelku a halí se do kašmírovejch svetýrků a šál, tak je jen otázka dní, kdy například mladá vytáhne vuittonku, pro podobný socky symbol to luxusu. S divadlem pro prostý lid je už konec, když to má taťka v kapse.

chinin
2788 příspěvků 9.2.13 00:05

@kiwi
Je opravdu nutné „dštít oheň a síru“ i v debatě o módě??

oskarina
266 příspěvků 9.2.13 00:17

@razorblade @La_Crime @kiwi @uu - co kdybyste už skončily tu „noblesní a slušnou“ agitaci, kterou jste zde nabízely po řadu dní v jiné rubrice. :-D Je po volbách…
Nechte obě ženy žít! Paní Zemanovou jistě uvidíte častěji než jste viděly paní Nečasovou nebo než byste v Čechách viděly paní S. Manželka budoucího presidenta není hloupá a ví, že se bude muset vhodně obléci.
A slečně popřejte alespoň rok, je jí 19 let! Určitě netušila, do čeho jde.

kiwi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.2.13 00:29
@chinin píše:
@kiwi
Je opravdu nutné „dštít oheň a síru“ i v debatě o módě??

Proč oheň a síru? Já jen slovy prostými a nehledanými upozornila na změny, které dozajista proběhnou (a u taťky již proběhly ) - v jejich outfitech… nešlo v tomhle vlákně právě o to?

Mylady2
12413 příspěvků 9.2.13 00:30

Tak jsem si teda prohlédla ty slavné stehna;-) Mno nemá je zrovna výstavní, ale jakmile ji někdo poradí co a jak nosit bude to v pohodě…
Je to 19letá holka…teprve se bude lecos učit;-)

indyka
625 příspěvků 9.2.13 00:41

Vůbec se paní Zemanové nedivím, že nechce být moc vidět, taky bych se snažila být nenápadná, kdybych měla denně v patách redaktora z Blesku. Na oficiální akce jí určitě někdo poradí, co si vzít na sebe, ale co nosí ve volném čase, může být každému jedno. Je mi jí celkem líto, určitě o titul první dámy nestála a tak nějak se tomu nemůže vyhnout.

La_Crime
601 příspěvků 9.2.13 09:18

@oskarina Nepřijde mi, že bych pro někoho nebo proti někomu vedla agitku. Sama jsem napsala, že nevím, jaký názor si na Kateřinu Zemanovou udělat, protože její vystupování a oblékání je rozporuplné. Nepřeju jí, aby si na veřejnosti dělala ostudu.

janafell
17 příspěvků 9.2.13 10:23

Obočí - KZ ho má asi o 10 odstínů tmavší než vlasy a nevypadá to hezky…

razorblade
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.2.13 11:50
@indyka píše:
Vůbec se paní Zemanové nedivím, že nechce být moc vidět, taky bych se snažila být nenápadná, kdybych měla denně v patách redaktora z Blesku. Na oficiální akce jí určitě někdo poradí, co si vzít na sebe, ale co nosí ve volném čase, může být každému jedno. Je mi jí celkem líto, určitě o titul první dámy nestála a tak nějak se tomu nemůže vyhnout.

i ve volnem case stale bude prvni damou. musi pocitat s tim, ze by mela byt dokonala a reprezentativni i pri pleti zahonku. jestli se ji to nelibi, at se s mildou rozvede. jen at nam proboha dal nekazi image ve svete - jeji manzel to zvladne dostatecne za nekolik lidi

Sibyla
2646 příspěvků 9.2.13 12:26
@kiwi píše: …tak je jen otázka dní, kdy například mladá vytáhne vuittonku, pro podobný socky symbol to luxusu.

To je dobré. Tak schválně: kdy se objeví s vuittonkou (monogram ovšem, na kožené by to nemuselo být vidět).
Jinak - světloplachost pí Z. je mi spíš sympatická. Slečna mi připadá vulgární a navíc - teď je krev a mlíko, ale časem bude po tatínkovi.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 36 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek