Dámy Zemanovy

Fotoalbum tématu (28) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.9.13 05:54
@Lalita píše:
Mně v tom připadá nemastně neslaně a působí na mě trochu bezradně. Možná by jí seděl jiný střih, nebo nějaký výrazný doplněk či jiný detail k té béžovo-černé kombinaci. Řekla bych, že si vybrala sice pěkný model, ale bez ohledu na to, jak se k ní hodí, a doplňky a make-up taky odbyla.Ten odkaz na vévodkyni Kate taky nějak nechápu. Poukazuje jen na shodu jmen, nebo chce být módní ikona jako ona? Každopádně k ní má stejně blízko jako Eskymáci k rovníku… :lol:

Chapu. Me osobne to naopak pripada tak akorat, nemam pocit, ze neco chybi/prebyva. Libi se mi strih vlasu ( na ktery muzu zapomenout, mne se vlasy vzdy lehce vlni), ten je chic.

MP Maggie
995 příspěvků 24.9.13 09:01
@Lalita píše:
To je sice pravda, ale podle článku je to po vzoru vévodkyně…

Protože je to v článku, tak to tak bude? Ó svatá prostoto…

Kalanka
707 příspěvků 24.9.13 09:05

Kdyby ji ta implikace s vevodkyni vadila, asi by si tu prezdivku sama zmenila ne?

Park
441 příspěvků 24.9.13 09:36
„Každopádně k ní má stejně blízko jako Eskymáci k rovníku… :lol:

To má, protože slečna Kate Zeman je podstatně hezčí

Kalanka
707 příspěvků 24.9.13 09:50

@Park Proti gustu… vas nazor nesdilim.

Lalita
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.9.13 11:17

Příspěvek upraven 22.12.13 v 22:11

Lalita
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.9.13 11:20
No já nevím, může být hezký někdo, kdo má rysy jako Miloš Zeman? :think: Ale jasně, je to na vkusu každého soudruha… :)
@Park píše:
„Každopádně k ní má stejně blízko jako Eskymáci k rovníku… :lol:“To má, protože slečna Kate Zeman je podstatně hezčí
Navaa
553 příspěvků 24.9.13 14:36

@Lalita Myslím, že tomuhle diskusnímu prohřešku se v angličtině říká red herring.

Grete
800 příspěvků 24.9.13 15:36
@Lalita píše:
To je sice pravda, ale podle článku je to po vzoru vévodkyně…

Myslíte podle článku v Super? Tomu říkám prověřenej zdroj ;)

anneh
159 příspěvků 25.9.13 00:09

Bývalá spolužačka se Zemanovou chodí do školy, prý se jí říká Kate od jejího pobytu v Americe, spolužáci ji tak normálně oslovují. Jestli je to odkaz na vévodkyni z Cambridge nevím, ale přezdívka by měla být starší než celé Zemanovo prezidentování.

indyka
625 příspěvků 25.9.13 18:37

Též bych tipla, že ono „Kate“ má z doby zahraničních studií, kdy se všichni snaží, aby jejich jméno bylo spolužáky z celého světa snadno vyslovitelné a snadno se sklouzne k nějaké mezinárodní podobě. Obdivovat vévodkyni může, ale to, jaká že je to ikona a naše česká Kate Middleton či co, je podle mého práce bulváru. Kabát se mi moc nelíbí.

Grine Kuzyne
243 příspěvků 25.9.13 19:42

Zde má na sobě něco podobného v kratší verzi: http://brnensky.denik.cz/…va-brno.html?… Dle mého velmi chic.

Betty J.
2031 příspěvků 25.9.13 20:29

Nemohu se zbavit dojmu, že slečna Zemanová by na sebe měla navléknout něco adekvátního svému věku a především se místo vymetání večírků a blázinců usadit do školních škamen, charitativní a společenskou činnost jakéhokoli druhu nechť obstarává choť páně Zemana.

dost_bot
2071 příspěvků 25.9.13 20:35

@Betty J. Proč by to choť páně Zemana dělala, když dávno nežije se Zemanem, ale svůj vlastní život s někým jiným…

Betty J.
2031 příspěvků 25.9.13 20:41

@dost_bot: třeba proto, že je živá, zdravá a za svého muže stále vdaná. A pokud se do aktivit tohoto druhu nechce jí, pak nechť neprobíhají vůbec, rozhodně není vhodné, aby někam místo ní po prezidentově boku chodila trousit rozumy a cukrbliky její dcera.

dost_bot
2071 příspěvků 25.9.13 20:43

@Betty J. Já vás chápu, a souhlasím, byl to spíš lehce sarkastický povzdech

Betty J.
2031 příspěvků 25.9.13 20:45

@dost_bot: tak to se omlouvám, nějak mi už večer neslouží fištrón…

666mahu
1490 příspěvků 25.9.13 20:49

@dost_bot, souhlasim s @Betty J. Manzele Zemanovi se oficialne opet sestehovali, a to do statni vily na Hradcanech, takze ja, jako obcan CR ocekavam, ze budou vystupovat na verejnosti jako manzelsky par a reprezentovat nas spolu. Pokud by chteli zit kazdy svym vlasnim zivotem, meli oznamit minimalne rozluku a bydlet si kazdy dal ve svem. ;-)
Dceru by meli poslat do skoly, nejlepe do dobre internatni skoly v zahranici /to bych udelala ja/.

Grine Kuzyne
243 příspěvků 25.9.13 21:19
Dceru by meli poslat do skoly, nejlepe do dobre internatni skoly v zahranici /to bych udelala ja/.

Ta by zasloužila klášterní internát :D

666mahu
1490 příspěvků 25.9.13 21:24

@Grine Kuzyne, cirkevni internatni skoly jsou pry dobre. Nemam s nimi zkusenost. ;-) /Kluka bych do chlapecke asi neposlala, dceru mezi jeptisky klidne. :D /

jumbeee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.9.13 21:30

@Grine Kuzyne Kdysi jsem někde četla statistiku těhotenství nezletilých studentek v USA a nejhůř na tom byly právě církevní školy :D.

Jiná Realita
13791 příspěvků 25.9.13 21:41
@666mahu píše:
@Grine Kuzyne, cirkevni internatni skoly jsou pry dobre. Nemam s nimi zkusenost. ;-) /Kluka bych do chlapecke asi neposlala, dceru mezi jeptisky klidne. :D /

jen aby nedošlo k omylům - v církevních internátních školách minimálně v české republice se řádové sestry nebo bratři vyskytují minimálně, učí tam „normální“ učitelé a vychovatelé. jeptišky možná učí náboženství.
edit: je to docela častá mýlka, takže jsem to tu jen OT vsunula v rámci osvěty :D

666mahu
1490 příspěvků 25.9.13 21:47

@Jiná Realita, tato cast byl spis zert, nemam prehled. Navazovala na predchozi, ze kdybych byla rodicem K. Zemanove, poslala bych ji studovat do zahranici. A to proto, aby se mohla dostatecne soustredit na studium a byla daleko od mistniho deni. ;-)

budejka
115 příspěvků 25.9.13 21:52

Na té fotce zblízka jsem neviděla župan, ale spíš kimono na judo.

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.9.13 20:08
@Betty J. píše:
Nemohu se zbavit dojmu, že slečna Zemanová by na sebe měla navléknout něco adekvátního svému věku a především se místo vymetání večírků a blázinců usadit do školních škamen, charitativní a společenskou činnost jakéhokoli druhu nechť obstarává choť páně Zemana.

A ja byt ji, tak z toho vytriskam, co se da :D

Stránka:  « Předchozí 1 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek