Dámy Zemanovy

Fotoalbum tématu (28) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
MP Maggie
995 příspěvků 26.9.13 22:07

@lioncity Něco podobného mi běželo hlavou, zatímco by ji všichni posílali do škol a internátů. :-)

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.14 11:54

Jak se vám líbí Kateřina na maturitním plese? Zdá se mi, že jí to jako blondýnce slušelo víc, tady vypadá na 30.

http://www.extra.cz/…x900-fit.jpg

La_Crime
601 příspěvků 25.1.14 12:07

@Kokoska1 No, přijde mi, že ani šaty a make-up moc nevychytala. Jako blondýnka byla v některých momentech i hezká, opravdu :/

Mirt
444 příspěvků 25.1.14 13:15

@Kokoska1 No teda ten make-up mi přijde příšerný a opravdu vypadá hrozně staře. Jsem stejně stará, ale klidně bych si mohla zahrát na její dceru… jen si teda nejsme podobné:D

Lalita
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.14 13:41

@Mirt
A vsadila bych se, že je to make-up od profíka…

Esmee
4418 příspěvků 25.1.14 13:49

@Kokoska1 Ten make up a obzvlášť účes jsou naprosto otřesné. Tomu já říkám kokrhél, a ještě k tomu nepovedený. Taková škoda, zajímalo by mě, kdo ji česal :-(

Navaa
553 příspěvků 25.1.14 19:41

Ty vycesane vlasy ji nelichoti, ale ma alespon pekne saty, zadne obruce, korzety a pod.

Jiná Realita
13791 příspěvků 25.1.14 19:48

@Kokoska1
mně je skoro 30 a doufám, že tak nevypadám!

Jiná Realita
13791 příspěvků 25.1.14 19:57

@Esmee
vypadá, že sama…to bych si totiž vyrobila na hlavě já poté, co by se mi na poosmé nepovedlo vyrobit něco hezkého, co jsem si předtím vybrala. pak bych prostě v záchvatu zoufalství a nedostatku času tupírovala a lakovala jak zuřivá, načesala to dozadu, stočila a sepla pár pinetkama…

Betty J.
2031 příspěvků 25.1.14 19:59
@Navaa píše: … ale ma alespon pekne saty, zadne obruce, korzety a pod.

Dovolím si s Vaším názorem na estetickou hodnotu modelu nesouhlasit, navíc si myslím, že většina udržovaných sedmdesátnic by váhala, zda něco tak usedlého a pohřebního (kromě toho působícího dojmem, že bylo spácháno šílenou tvořilkou) na sebe navléct, zvlášť na ples.

Go-lightly
3429 příspěvků 25.1.14 20:26

Ona má smůlu, že je po tatínkovi. Rychle zmatrónovatí. V téhle rodině je stylista
a)sprosté slovo a vyhýbají se mu jak můžou
b)nějaký přibuzný s mozkovou kapacitou a vkusem papínka
c)někdo, kdo volil Schwarzenberga a rafinovaně se mstí.

Navaa
553 příspěvků 25.1.14 20:45

@Betty J. Je to usedle, ale imo ne pohrebni - to je ale ukazka vkusu. Zrovna vcera jsem byla na plesu - zadna vesnicka tancovacka, lide byli obleceni pomerne dobre. Myslim, ze by tam KZ spadala nekam do lepsiho prumeru.

@Go-lightly Dost hnusnej a jedovatej koment (nemuzu si pomoct).

Brunhilde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.14 20:45

Musím přiznat, že je mi jí trochu líto, protože ať se vrtne kam chce, pořád za ní někdo slídí a řeší ji. Žádná kráska to sice není, oblékat se taky moc neumí, ale řekla bych, že by měla dostat šanci užít si svůj zbytek adolescence tak jako ostatní.

Betty J.
2031 příspěvků 25.1.14 20:49
@Navaa píše:
@Betty J. Je to usedle, ale imo ne pohrebni - to je ale ukazka vkusu.

Ukázka vkusu to tedy je, ale neměla jste na mysli otázku?

Jiná Realita
13791 příspěvků 25.1.14 21:02

@Brunhilde
myslím, že to je taková přirozená lidská reakce poté, co to s nastrkováním sem všude možně a hraním si na první slečnu dost přehnala (chyba i rodičů, ale přece jen už sama není úplně dítě a má i svůj rozum).
myslím, že kdyby byla normální studentka, co si hledí studia, nikdo by ji nijak zvlášť neřešil. její matce je podle mě věnována mnohem menší pozornost, protože na sebe nijak přehnaně neupozorňuje.

Brunhilde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.14 21:27

@Jiná Realita
Souhlasím, určitě tomu sama dost pomohla; toto byl jen takový můj povzdech.

yako
3225 příspěvků 25.1.14 23:30
@Go-lightly píše:
Ona má smůlu, že je po tatínkovi. Rychle zmatrónovatí. V téhle rodině je stylista
a)sprosté slovo a vyhýbají se mu jak můžou
b)nějaký přibuzný s mozkovou kapacitou a vkusem papínka
c)někdo, kdo volil Schwarzenberga a rafinovaně se mstí.

c)je správně

Go-lightly
3429 příspěvků 25.1.14 23:53

@Navaa Jo, já jsem jedovatá osoba. Kdybych byla sluníčková bytost, tak sem nelezu. No harm taken.

katango
1356 příspěvků 26.1.14 01:27

Mně připadá, že má na pravé tváři rozsáhlou modřinu, několik dní starou, která právě dospěla do takové té hnusné zelené barvy. Řekněte mi, že blbě vidím, moc vás prosím.

catherinne
13500 příspěvků 26.1.14 01:37

@katango blbě vidíte, buďte v klidu. Bohužel blbě viděl i ten vizážista…

Akitaken
4960 příspěvků 26.1.14 10:59
@Kokoska1 píše:
Jak se vám líbí Kateřina na maturitním plese? Zdá se mi, že jí to jako blondýnce slušelo víc, tady vypadá na 30.http://www.extra.cz/…x900-fit.jpg

Na 30? Teď jste mě asi urazila… :-S

Lalita
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.1.14 12:03

@katango Špatná práce s bronzerem, trochu té modřiny má i na nose a snad i nad rtem. :lol:
A beru zpět svůj výrok, že jde o profesionální make-up.

Klotylka
568 příspěvků 26.1.14 12:10
@Kokoska1 píše:
Jak se vám líbí Kateřina na maturitním plese? Zdá se mi, že jí to jako blondýnce slušelo víc, tady vypadá na 30.http://www.extra.cz/…x900-fit.jpg

Tak podle toho, že ty dvě dívky za Kateřinou mají naprosto stejný make up - syté obočí, to bílé rozjasnění pod ním, stejná rtěnka - si myslím, že to nebyl vizážista, ale dívky si společně udělaly make up před plesem na záchodcích.

kajiksuk
143 příspěvků 26.1.14 12:13
@Klotylka píše:
Tak podle toho, že ty dvě dívky za Kateřinou mají naprosto stejný make up - syté obočí, to bílé rozjasnění pod ním, stejná rtěnka - si myslím, že to nebyl vizážista, ale dívky si společně udělaly make up před plesem na záchodcích.

A nebo měly společného člověka na líčení. :) „Vizážistu“

MP hanna
126 příspěvků 26.1.14 12:54

Musím se přiznat, že mně mimo jiné vadí nadzdvižená a přidržená sukně při chůzi po rovné podlaze.

Stránka:  « Předchozí 1 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek