Dámy Zemanovy

Fotoalbum tématu (28) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36
Akitaken
4960 příspěvků 26.1.14 13:41

Jsem zase out.. proč mi nikdo neřekl, že zase frčí výrazné líčení?

http://4.bp.blogspot.com/…nie_11_4.jpg

La_Crime
601 příspěvků 26.1.14 13:48

@Brunhilde S tím si dovolím nesouhlasit. Podotýkám, že ji nemám dvakrát ráda, ale ona UMÍ být hezká. Jen se jí to moc často nedaří hlavně kvůli make-upu, vlasům a oblečení. Ale potenciál tam je.

Brunhilde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.1.14 15:18
@La_Crime píše:
@Brunhilde S tím si dovolím nesouhlasit. Podotýkám, že ji nemám dvakrát ráda, ale ona UMÍ být hezká. Jen se jí to moc často nedaří hlavně kvůli make-upu, vlasům a oblečení. Ale potenciál tam je.

Zřejmě se rozhodla jej moc často nevyužívat, má na to právo.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.1.14 15:24

@Akitaken Ja som sa rozhodla, že sa nechám nalíčiť v parfumerii Douglas v Nisa Liberec a slečna vizážistka mala presne makeup Marfuše. Tak som si kúpila lesk na rty a na líčenie som sa neobjednala a zdrhla. :-D

Dahllie
2222 příspěvků 26.1.14 15:35

@Giulietta Tam mi „vizážiska“ Max Factor cpala zelené stíny a oranžovou rtěnku. Přitom jsem modrooká s dosti umrlou barvou pleti.

Akitaken
4960 příspěvků 26.1.14 15:50
@Giulietta píše:
@Akitaken Ja som sa rozhodla, že sa nechám nalíčiť v parfumerii Douglas v Nisa Liberec a slečna vizážistka mala presne makeup Marfuše. Tak som si kúpila lesk na rty a na líčenie som sa neobjednala a zdrhla. :-D

Byla jsem jednou s maminkou v jenom z těch nákupních center v Brně, tuším, že to byl Carrefour. Byla tam zrovna vizážistka, tak si maminka řekla, že to zkusí, třeba jí něco poradí. Já jsem odmítla a dobře jsem udělala. Milá vizážistka totiž udělala z maminky onu příslovečnou zmalovanou k***u. Mrazíkova Marfuška je proti tomu decentně nalíčená dáma.
Asi nemusím dodávat, jak dlouho onen make-up na mamince zůstal… naštěstí toalety byly blízko..

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.1.14 15:52

@Akitaken Ja som bola predtým už parkrát na líčenie v Marionaude. Vždy som vyzerala super, ale oni Marionaud v LBC zrušili, tak preto som išla do Douglasu.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.1.14 15:57

@Dahllie Ja som tam povodne išla kúpiť Touche Eclat od YSL. Niekde to tu zmienovala @RenaLange na kruhy pod očami, ale nakoniec som nekupila ani ten, ja som sa tam bála pýtať aj obyčajné mydlo. :-D Asi si ho objednám z netu.

tajinka
87 příspěvků 26.1.14 20:44

Ja som líčila aj na akcii aj v parfumérii a ehm nemali sme práve zodpovednú prípravu

Kammila
467 příspěvků 26.1.14 21:32
@Dahllie píše:
@Giulietta Tam mi „vizážiska“ Max Factor cpala zelené stíny a oranžovou rtěnku. Přitom jsem modrooká s dosti umrlou barvou pleti.

mi se to stalo v Ostravĕ i když v jiné barevné (ale rovnĕž naprosto nevhodné) kombinaci. Modlila jsem se, ať cestou do garáží nikoho známého nepotkám a dcera doma mé „profilíčení“ okomentovala slovem zombie

Dahllie
2222 příspěvků 26.1.14 22:00

@Kammila Tak to já jsem jí teda narovinu řekla, že to je hrozné a že to ke mně přece vůbec nejde a ať mě kouká odlíčit. Ksichtila se, ale odlíčila mě :-D

Kammila
467 příspěvků 26.1.14 22:12
@Dahllie píše:
@Kammila Tak to já jsem jí teda narovinu řekla, že to je hrozné a že to ke mně přece vůbec nejde a ať mě kouká odlíčit. Ksichtila se, ale odlíčila mě :-D

Já už nechtĕla riskovat vůbec nic:-)

arpa
1250 příspěvků 29.1.14 07:35

Mně se na KZ ty hnědé vlasy nezdají špatné (rozhodně ne horší než ty blond), spíš ten účes je příliš usedlý a trochu to přepískla s rtěnkou (to je to, jak jsem sem kdysi psala, že úplně rostu z doporučení typu „vezměte si k tomu rudou rtěnku“, protože rudá rtěnka opravdu málokomu sluší); na druhé fotce už rudou hubu nemá a vypadá o poznání líp. Totéž šaty - nejsou špatné, ale v kombinaci s účesem bych řekla, že by klidně mohly tak 10-20 let počkat někde ve skříni.
Má ale pocit, že je to prostě blbě vyfocená fotka. Vždyť i ty holky za KZ vypadají děsně (min. o 10 let starší, než jim podle všeho je). Takových fotek mám doma spoustu, ale naštěstí je nikdo nikde nepublikuje :-).

Roseline
2319 příspěvků 7.5.14 10:20

Co říkáte na nový účes Kateřiny? Myslím si, že jí to příliš nesluší, nejvíce se mi na ní zatím líbily krátké blond vlasy ve stejné délce. Ofina je podle mě krok vedle.

bára.brněnská
610 příspěvků 7.5.14 14:49

@Roseline Nejsem fanoušek ofin ani Kate Zemanové, ale docela se mi na ní líbí. A chápu, proč chtěla po některých událostech změnit image směrem k nenápadnosti. Spíš mi na ní vadí ty strašně krátké sukně.
Mimochodem, na mě někdo takhle v mých dvaceti čekat před školou s foťákem, dostal by na budku.

Sailorette
1594 příspěvků 7.5.14 15:09

Vypadá trochu jako svoje máma s tou ofinkou, ne věkem, ale typově:) To světlejší mikádo jí slušelo podle mě víc, ale ani ta ofina není nijak děsná, vypadá v ní mladší.

Roseline
2319 příspěvků 7.5.14 15:43

@bára.brněnská
Tak na těch krátkých sukních se shodneme. Tahle délka si prostě žádá výstavní nohy. Navíc mně osobně nejvíc na minisukních štvalo, jak se vždy při sezení „vyhrnuly a zkrátily“ - takže za mě to není do školy úplně nejpohodlnější varianta, ale tak to je její boj, že :-)

Stránka:  « Předchozí 1 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek