Dámy Zemanovy

Fotoalbum tématu (28) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 36 Další »
narahea
26 příspěvků 9.2.13 18:38

@uu Ja myslim, ze to co jsem napsala je docela realne :-). Pro media je ta holka skvele sousto. Aktivne se podili na kampani sveho otce, coz neni uplne normalni. Je mlada, takze existuje velka pravdepodobnost, ze udela nejaky prusvih, ktery pak rozmaznou a vydelaji na tom… A obecne je vzdy lepsi napsat clanek v negativnim slova smyslu nez v pozitivnim. Navic napsat o tom, ze jela nekam parit (a nejsou z toho fotky, ani se nesvlekla a ani nepozvracela) nema tu spravnou stavu. Takze je nutno tam dodat neco o tom, jak vzala/nevzala kamarady do auta.
Kazdopadne jak jsem psala. V teto otazce se proste neshodneme a asi nema cenu riskovat, ze casem prejdeme do vzajemneho urazeni a budeme se do konce zivota cervnene raminkovat kvuli jednomu autu. ;-). Takze Vam preji peky vecer a doufam, ze si nekdy jindy hezky popovidame o necem jinem.

uu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.2.13 18:48

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 10:45

stric
762 příspěvků 9.2.13 20:10

Tak prezidenta, co by měl mladou hezkou dceru, jsme ještě neměli. Tady mám z některých příspěvků pocit, že ta holka se neodpustitelně provinila už tím, že vůbec existuje. Kdybych já měla vysokou funkci a dceru v tomhle věku, tak budu trvat na tom, aby měla ochranku v jednom kuse a ne jen na dva tři měsíce.
Nakonec svobodné dcery diplomatů (narozdíl od synů) mají nárok na stejné diplomatické výsady jako jejich rodiče. Tak proč ne dcera hlavy státu.
(opraven překlep)

ni2ka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.2.13 20:33
-

Využiju toho, že jsem ještě přihlášená, i když jsem se k tomuto tématu už vyjadřovat nechtěla. voliči pana KS často mluví o noblese a úrovni, kterou údajně dle nich MZ nemá. já si hlavně myslím, že není vhodné řešit některé věci takovým způsobem, jako to my jako národ děláme. měli bychom být na sebe hrdí a ne se sami shazovat.. například vyhodnocováním "Zemanovy rodiny tak, jak to vidím na této diskusi.

stric
762 příspěvků 9.2.13 20:37

@ni2ka Diskusi o volbách jsem nečetla, mám jen jedny nervy. Tady noblesy až na pár výjimek moc nevidím a nejbulvárnější příspěvky sem ku podivu nepíšou Zemananovy fanynky, patrně vulgární už z podstaty. Zvláštní to úkaz. Jdu taky pryč, nebudu se v sobotu večer rozčilovat

ni2ka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.2.13 20:51
@stric

Já jsem si jenom říkala, jak bude skvěle vypadat, když polovina národa bude
vykládat, že zvolený prezident je arogantní alkoholik a buran, to z nás celý svět padne jistě na zadek. už jsem něco prožila a zjistila jsem, že toto není cesta.
a klidně se mnou můžete nesouhlasit.

stric
762 příspěvků 9.2.13 21:08

@ni2ka Naopak, já jsem vám odpověděla, protože s vámi souhlasím. Jestli to vyznělo opačně, tak jsem to neměla v úmyslu a omlouvám se

viktorka_od splavu
7774 příspěvků 9.2.13 21:25

Já vám nevím, dámy, konkrétně k oblečkům nebo chování obou zemanových se nevyjádřím, neb to nesleduju, ani mě to nezajímá. ale co si vzpomínám, coby pamětník, tak pan zeman si kdysi za „dobrých časů“ pořídil mladou manželku a s ní děťátko. pak mu dobré časy skončily a odešel na vysočinu objímat stromy, ženu s dcerkou zanechal v praze. a nyní jsou mu zase dobré (nebo on jim). ať tak nebo tak, něco mi na tom nesedí.

corrigan
2631 příspěvků 9.2.13 21:55

@kiwi To je možná pravda. Proto si kníže Hajaja znovu vzal svou manželkou, se kterou se už jednou před lety rozvedl. Kvůli tomu, že ho prostě lákají ženské. Měl jich spousty, ale to se asi nesmí psát, nejvtipnější byla asi ta maďarská hraběnka, která si nebyla jistá, jestli její syn je malý Hajaja nebo ne. Hajaja tedy řekl, že bude platit alimenty, ale pak si nechal tajně udělat testy a mladej nebyl jeho. Jenže už byl se Zitou rozejitej, protože ho načapala s jakousi asistentkou… No zkrátka všichni dělají, co se dá, Milda se nerozvede a Hajaja se radši znovu oženil. Tak, máte to prašť jako uhoď, jeden za osmnáct a druhý bez dvou za dvacet. A nepište mi, že tohle není pravda - kdo hledá, najde. :-)

corrigan
2631 příspěvků 9.2.13 21:57

@viktorka_od splavu viz výše, kdy jsem reagovala na kiwi ohledně „rodinného života“ pana knížete ;-) hodilo se mu znovu se oženit se ženskou, na kterou už se jednou vybodnul a ještě vypadá jako dobrák, protože je paní po úrazu :-)

uu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.2.13 22:14

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 10:45

viktorka_od splavu
7774 příspěvků 9.2.13 22:15

@corrigan nějak nepobírám, jak to souvisí s tím, co jsem psala, asi by bylo fakt lepší vrátit tu diskusi k módě:-) (a ne, nejsem fanoušek pana Schwarzenberga, s jeho názory nesouhlasím a jeho rodinná situace je mi zcela volná)

oskarina
266 příspěvků 9.2.13 23:07

Prostě nechte Zemanovy dámy žít, dejte jim čas, ať se s novou rolí naučí žít a nedělejte z nich už teď štvanou zvěř.
Paní o to evidentně nestála, teď se pravděpodobně pokusí nějak se s tím vypořádat, a slečně je 19! A MZ ještě ve funkci není, tak proč už dopředu vymýšlet nějaké teorie a mydlit jim schody! Trochu té noblesy a slušnosti, dámy! :-D

ni2ka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.2.13 13:42
@stric

To jsem nemyslela na vás, tu poslední větu. měla jsem to odlišit.
to já se omlouvám vám!!
jsem ale ráda, že mám tentokrát více zelených než červených/*/
paní Zemanová je už od pohledu introvertka, bude se vždy držet zpátky,
slečna se na devatenáct nechová nijak špatně a do řady věcí a okolností my vůbec nevidíme, natož do nejsoukromnějšího soukromí.

Kemia
421 příspěvků 10.2.13 13:51
@viktorka_od splavu píše:
Já vám nevím, dámy, konkrétně k oblečkům nebo chování obou zemanových se nevyjádřím, neb to nesleduju, ani mě to nezajímá. ale co si vzpomínám, coby pamětník, tak pan zeman si kdysi za „dobrých časů“ pořídil mladou manželku a s ní děťátko. pak mu dobré časy skončily a odešel na vysočinu objímat stromy, ženu s dcerkou zanechal v praze. a nyní jsou mu zase dobré (nebo on jim). ať tak nebo tak, něco mi na tom nesedí.

Mně se líbí, jak cizí lidi znají perfektně rodinnou situaci těch, které znají akorát z televize a novin.

system_error
855 příspěvků 10.2.13 15:40
@oskarina píše:
Prostě nechte Zemanovy dámy žít, dejte jim čas, ať se s novou rolí naučí žít a nedělejte z nich už teď štvanou zvěř.
Paní o to evidentně nestála, teď se pravděpodobně pokusí nějak se s tím vypořádat, a slečně je 19! A MZ ještě ve funkci není, tak proč už dopředu vymýšlet nějaké teorie a mydlit jim schody! Trochu té noblesy a slušnosti, dámy! :-D

Já nevím, přijde mi, že je normální, že se o nich mluví, jsou to manželka a dcera prezidenta, ať chtějí nebo ne. Že jsou názory různé, to není noc zvláštního, koneckonců poradit cizímu je vždycky jednodušší :-) ale neřekla bych, že by jim tu někdo mydlil schody nebo z nich dokonce dělal štvanou zvěř.

kiwi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.2.13 10:38
@corrigan píše:
viz výše, kdy jsem reagovala na kiwi ohledně „rodinného života“ pana knížete

Ano, a velmi příhodně, když se bavíme o manželce a dceři páně Zemana :-)

Matka Vlčice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.2.13 15:42

Co k tomu? že pani Kerbelová překvapila, navrhovaný výběr oblečení je hezký a inspiroval mě. A co k tom, že se tady bude jedovatě probírat manželka a dcera prezidenta ještě dřív, než bude inaugurace? - dámy, jediné :-) Abyste se nepos**ly (doufám, že jadrné české slovo poznají i ty noblesní a slušné, nebo třeba i ty, které si to o sobě jen myslí).

Diankenstein
1895 příspěvků 11.2.13 16:03

Já se těším hlavně na Kateřinu, zejména na ty oficiální modely. Tak snad to holka zvládne. ( Zrovna v tomto spatřuji útěchu, co se Zemanova vítězství týče. Schwarzenberg mladší je sice sympatický, ale ve věcech ohledně dámského odívání, mě moc neoslovil )

matkaspratka
180 příspěvků 11.2.13 17:08

A mně je úplně jedno, co která z nich nosí… náš národ si zvolil to, co zvolil… takže nám patří to, co nás teď reprezentuje… řečeno s Davidem Kollerem: „jsme v pr*eli… a můžeme si za to sami“

kiwi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.2.13 17:31

@matkaspratka
Poslechnou, voni matka spratka… do toho netahaj.
Můžou za to ctění voliči, kteří se vyslovili pro: Na Zemanovi oslovilo voliče jeho „češství“ (19 procent), lidovost (16 procent) a vidina sociálních jistot (16 procent).
http://www.novinky.cz/…im-kole.html
Jistě se teď těšej na ty sociální jistoty :-) a abych nebyla úplně OT, tak ta lidovost se právě teď začne projevovat - třeba v šatníku mladý Zemanový. Počkejme si na to :-)

bára.brněnská
610 příspěvků 11.2.13 17:56

S paní Zemanovou soucítím. Nemyslím, že by se jí pan manžel na tu kandidaturu zrovna dvakrát ptal, tak celkem chápu, že není z mediální pozornosti nadšená. Tím svým šedým stylem mě neuráží, myslím, že se bojí hlavně toho, že udělá přešlap, tak experimentovat nebude.

Ke slečně „kejt“: mám pochopení pro to, že v devatenácti ne každý odhadne míru seksy stylu, projde několika radikálními změnami barvy vlasů, či nedočkavě čeká, kdy bude moct vybalit tu vuittonku, o níž tu byla řeč.

Nemám ale pochopení pro fenomén první dcery, který nedostudovaná a nezkušená slečna Zemanová poněkud arogantně zavádí. Všichni chceme světový mír a konec poruch příjmu potravy. Ale myslím si, že v devatenácti by měl člověk mít dost rozumu na to, dodělat nejdřív maturitu, ne vymýšlet výmluvy, proč prezenční studium nepůjde, a taky zkusit hledat po skončené pubertě trochu té pokory.

Karin
3948 příspěvků 11.2.13 18:36

Kdyby byl můj táta prezident, přemluvila bych ho, ať mi najme nějakou fakt dobrou stylistku (a taky nutričního specialistu a nějakýho hodně zlýho trenéra), a hrála bych si na princeznu :) Byla bych krásná a šlechetná, podporovala bych útulky pro zvířátka, zkvalitňování psychiatrické péče, hospice a jiné bohulibé záležitosti a rochnila bych se v obdivu.
Ale v devatenácti letech bych si s tím asi nevěděla rady. Asi bych v tomhle telecím věku nebyla o nic lepší první dcera než Katy. Málokterá žába to má po maturitě v hlavě tak srovnáno jako průměrná smrtelnice po třicítce.

uu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.2.13 18:43

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 10:43

MP Monny
480 příspěvků 13.2.13 14:58

Dámy Zemanovi s Blankou Matragi na výstavě v Besedním domě (foto: profimedia. cz). První paní (na ni se slovo dáma prostě od pohledu nehodí, aspoň zatím) opět zcela „myšoidně“, u mladé s intelektuální image si tím sakem/bundičkou nejsem jistá, přijde mi dost neforemné.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 36 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek