Dámy Zemanovy

Fotoalbum tématu (28) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 36 Další »
Ginevra
646 příspěvků 15.2.13 16:35
@kiwi píše:
http://www.novinky.cz/…matragi.html

Čtu tu první větu pořád dokola - fakt řešily kromě střihů i „tvarosloví“? Jak jsou všestranné!

Kemia
421 příspěvků 15.2.13 17:01

@bára.brněnská Já mluvím o českém bulváru, ne Američanech a Britech.

bára.brněnská
610 příspěvků 15.2.13 17:04

@Kemia Ano, a já jsem se zeptala, kde naposled jste četla pomluvy na někoho výhradně za to, že měl na sobě vhodně zvolenou konfekci.

Mylady2
12413 příspěvků 15.2.13 17:07

@bára.brněnská ty nebudou problém nastane až dámy zajdou do Diora či LV… sice je to pro většinu nevkus a škaredost…ale dolním 10mio to mandle zvedne:-D viz chudák děcko v papučách od Diora:-)

kayav
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.2.13 17:08

No, Zemanová a Matragi, nevím, co je horší

razorblade
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.2.13 19:18
@Mylady2 píše:
@bára.brněnská ty nebudou problém nastane až dámy zajdou do Diora či LV… sice je to pro většinu nevkus a škaredost…ale dolním 10mio to mandle zvedne:-D viz chudák děcko v papučách od Diora:-)

ja si myslim, ze „dolnich deset milionu“, ktery mildu volily, si stejne myslej, ze dior je znacka pastiky nebo tlacenky

Mylady2
12413 příspěvků 15.2.13 19:19

Mňam tlačenka od Diora;-) to bych si dala… Jako správná pindulína:-)

MUDr.Lant
389 příspěvků 21.2.13 16:24

Co říkáte na návrhy oděvů pro dámy Zemanovy na inauguraci nového prezidenta?
http://ona.idnes.cz/…-trendy.aspx?…
Tak nějak mám pocit, že některé návrhářky moc nevycházely z reálných proporcí dam Zemanových, jde vidět, že B. Rajská je zvyklá navrhovat na telegrafní sloupy. Chápu, že návrhy vždy vypadají lépe na něčem hubeném, ale přeci jen, když se navrhuje pro konkrétní osoby, neměl by i návrh vycházet tak nějak z jejich proporcí?

Guinea Pig
1190 příspěvků 21.2.13 17:47

@Sibyla Jestli jste mluvila o Zemanové (byla studentka, když si ji bral) a Zemanovi (svatba z musu), tak to nechápu…jakého musu? Nicméně ona u něj dělala sekretářku, nebyla studentka a nevím jaký mus. Jestli jako se rozhodl, že se kvůli ní musí rozvést s první manželkou?:-)

Sibyla
2646 příspěvků 21.2.13 18:24

@Borůvka19 Ne, rozvedený už byl, hlásal, že „šťastně rozvedený“. Já mám v paměti, ale můžu se mýlit, je to hodně let a zas tolik mě nezajímali, že ona studovala, a na dálku (z Moravy?) se do něj zamilovala a přijela za ním. Jestli mu dělala sekretářku, je možné, nevím. No, a pak bylo na cestě miminko, jenže tehdy ještě nebylo cool, aby politik měl nemanželské dítě, tak se vzali. Ale opakuji, že za celý příběh neručím, nějak mi uvízlo, že byla o hodně let mladší než on.

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.2.13 18:28

@Sibyla Taky „sexy mozek“? :D

Shanon
80 příspěvků 21.2.13 19:34

Podle mě je Kateřina pěkná holka, zásadnější výtku mám jen k jejímu obočí a vlasům. Dle mého názoru by měla buď ztmavit vlasy nebo zesvětlit obočí, dohromady se to hrozně tluče a celou její vizáž to hodně shazuje. Změnila bych i sestřih- její účes působí tak něják zplihle a pěšinka uprostřed jí zbytečně rozšiřuje obličej. Co se týče oblečení, tak mě zatím ničím neoslnila, ale na druhou stranu ani nepopudila. Oceňuju, že nenosí bílý kozačky, trika s lesklejma nápisama a ani žádné obzvlášť „sexi“ modýlky. To mi zatím stačí. Myslím že má na čem stavět a mezi 19 jí řadím spíš k nadprůměru (což je možná smutný, ale kolik znáte osobitě se oblékajících holek kolem 20, bohužel jich není moc…)

razorblade
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.2.13 20:17

@MUDr.Lant divala jsem se na to a nepochopila jsem, proc vedou navrhy natali ruden, ktery si clovek tezko predstavi prevedeny do realu (vlastne… jelikoz kycovitou ruskou modu ruden jsem uz videla, tak si to mozna bohuzel trochu predstavit umim…). me nejvic zaujaly navrhy te paralove

amell
1 příspěvek 21.2.13 21:14

Rozhodně se nebudeme s rodinou pana Zemana nudit.

malakaja
349 příspěvků 21.2.13 21:18

No s těmi návrhy, ochotně prikvakaly vlezle proflakliny.Jen přemýšlím, co je lepší, kdyz se opravdu schopni distancuji, nechteji se zaprodat, nebo se, pokusi o osvetu na pude neorane. proti pi. zemanove niceho nemam, e uvidime, az otevre pusu…

Příspěvek upraven 22.02.13 v 10:31

oskarina
266 příspěvků 22.2.13 09:31
@malakaja píše:
No s těmi návrhy, ochotně prikvakaly vlezle proflakliny.Jen přemýšlím, co je lepší, Jarryů se opravdu schopni distancuji, nechteji se zaprodat,…

„zaprodat“? Co tím myslíte?

Matka Vlčice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.2.13 09:33
@oskarina píše:
„zaprodat“? Co tím myslíte?

Chcete to vůbec vědět? Dobře si to rozmyslete, mě radši ani nezajímá, co tím „zaprodat“ dotyčná myslí.

malakaja
349 příspěvků 22.2.13 10:45

Dotycna tim mysli, ze mnozi odmitli se angazovat v mediich jako navrhari zemanek, coz sebou prinasi mnoha svetska poteseni ale také politickou nálepku. Dotyčná uvažuje, zda je dobre zreknout se jako schopny zakazky a prenechat ji navrharum jez se akce ucastni…nicmene a nakonec obleknout nase krasavice maji styliste, jez nakombinuji styly a ne navrhari, kteri preci jen maji zuzeny pohled, v jistem smeru. Zaprodat se znamena tvorit cokoliv pro kohokoliv za slavu a zviditelneni se. uznavam, ze primer muze byt tvrdy a nakonec ne vsichni tvori navzdory vemu ptesvedceno vzhledem kZemanovym postojum a politice…Ja ho nemohu vystat, a mela jsem unahlene hodnoceni, ktere jsem vztahla povsevhne na vsechny tvurci osoby.Mym nazorem je, ze profil zucastnenych tvurcu ma podobny pristup k zakazkam a mediim.asi tedy tak.

Matka Vlčice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.2.13 11:36

@malakaja Tohle bych pochopila, kdyby navrhovali pro Evu Braunovou…

kiwi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.2.13 15:08

No, když už se kvůli nový elitě vyhazuje ze zaměstnání… http://www.novinky.cz/…hnik-ct.html
Chápu jejich zdrženlivost - může se stát, že navrhnou něco, co se nebude líbit (a bude kritizováno), a rovnou je zavřou :-) Doba je zlá :-)

chinin
2788 příspěvků 26.2.13 15:26

@kiwi
No, pardon! Předpokládám, že mají všichni zaměstnanci zpravodajství ČT v pracovní smlouvě nebo v nějakých interních pravidlech zákaz, „vynášet“ mimo ČT materiály natočené v zaměstnání. V tom případě technik porušil významnou povinnost, což bylo podle mě férovým důvodem vyhazovu, nikoli „už se kvůli nový elitě vyhazuje ze zaměstnání“.

Napadá mě paralela s pracovníkem ve výzkumu, který během práce pro svého zaměstnavatele na zadaném úkolu vyzkoumá třeba něco jiného, co po něm zaměstnavatel nechtěl, a prodá svůj objev konkurenci. Pokud se nepletu, prostě všechno, co zaměstnanec udělá, natočí, vynalezne, napíše etc. v zaměstnání, patří zaměstnavateli. Má to i svoji logiku, zaměstnanec to natočil/vynalezl/udělal během pracovní doby a s využitím prostředků zaměstnavatele (laboratorní vybavení, filmovací technika..).

P. S. Nehledě na to, že tato „kauza“ nesouvisí s oblékáním „dam Zemanových“. :-)

kiwi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.2.13 20:45

@chinin
Souvisí - jak jsem už předeslala, třeba by se návrháři báli báťušku popudit :-)

Co se majetku zaměstnavatele týče, souhlasím… leč existuje taky něco jako právo na informace, a to informace nezkreslené a nesestříhané. Tady se ukazuje, že budeme dostávat novou vrchnost v obraze značně přežvýkaném a k pohledu prostého lidu upraveném. Takovej neutuchající fotošop to bude :-) Ale třeba to tak někdo radši :-)

MP Maggie
995 příspěvků 26.2.13 20:50

@kiwi Vy si snad nemyslíte, že dosud vám nikdo nic nepředžvýkával. Nebo ano?

Matka Vlčice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.2.13 07:35

@kiwi Tímto svým naivním názorem jste mě úplně odzbrojila. Máte pocit, že Zeman vynalezl photoshop a střižnu?

Pirek
7060 příspěvků 27.2.13 08:45

@kiwi
Kdyby si tam domlouvali nějaké pokoutnosti jako korupční podniky, protislužbičky či já-na-bráchismus, tak bych chápala společenský význam takto vynesených záběrů.

Ale opilý čerstvě zvolený Zeman, klopýtající ze schodů a nechutně žoviální ke všem okolo, není nic, co bychom nečekali či neuměli si představit. Jeho příznivcům to připadá normální a odpůrci teď mají další důvod, proč si pofňukávat a zároveň si honit triko intelektu.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 36 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek