Dámy Zemanovy

Fotoalbum tématu (28) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 36 Další »
Mysterious
146 příspěvků 8.3.13 12:21

Nemůžu si pomoct, ale čený kabát bez vypasování, černý svetřík či co to bylo pod ním, černé punčochy, boty bez podpatku, černá helma na hlavě - přijde mi, že to paní Zemanová dělá snad schválně. Zeman měl kravatu v národních barvách - nemohla mít aspoň ladící šátek? Přitom je pěkná a jen lehce plnoštíhlá ženská, stačilo by málo, aby měla trochu šmrnc.
Naproti tomu Kateřinu hodnotím kladně - žlutá halenka a pásek ladily s páskem doprovázejícího člena hradní stráže.

Sibyla
2646 příspěvků 8.3.13 12:28

Tak jsem neodolala a podívala se na fotky. SOuhlasím s @Mysterious : slečna celkem dobrá, ale paní jak na funuse. Černá, černá, černá, až po smuteční punčochy, střih kabátu bez šmrncu, ani výrazné šperky, no pohřeb jak vyšitý. Možná, že v ceremonii funus vidí - v tom případě bych chválila vtip, i když pak chybí černý závoj.

razorblade
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.3.13 12:34

@kiwi ja si kvality livie klausove (kterou jsem nikdy nemusela) zacinam plne uvedomovat az s prichodem ivany a kateriny zemanovych. Nechapu proc se ta starsi pri takove prilezitosti nedokaze aspon premoct!

kiwi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.3.13 12:39

@razorblade
Jo, dneska to bylo zvlášť markantní… když se nedokáže přemoct, ať sedí doma na zadku. Zatím se všechny před ní dokázaly chovat (minimálně) adekvátně… a na kyselý ksichty není nikdo zvědavej.

666mahu
1490 příspěvků 8.3.13 12:47

@Mysterious, přesně tak, chtělo by to aspoň trochu barvy. Mám pocit, že paní Zemanová barvou i strnulou tváří vyjádřila své rozpoložení. :-) A jestli to bylo konstatování nebo ironie?
Slečna barva oděvu dobrý, ta zelenožlutá mi nevadí, mám ji docela ráda.

JedovatéHádě
350 příspěvků 8.3.13 13:09

Já si záhadu paní Zemanové vysvětluju tak, že svého ex fakt nemá ráda. Prostě mladická nerozvážnost. Ale než by hanila otce své dcery, tak radši mlčí. A dneska tam třeba vůbec nechtěla být, absolutně jí to nezajímá, necítí se na veřejnosti a v hledáčku médií dobře(což je pradvěpodobné podle předchozího schovávání se). Třeba ji do toho dlouho přemlouvali, třeba trpí depresemi… to je jen moje takové teoretizování jak je možné, že se ta paní ani neusměje… teď ještě ta černá-třeba jediný náznak sebevyjádření aktuálního stavu mysli.

kiwi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.3.13 13:12

@JedovatéHádě
Copak jsou rozvedení?!

Lachenauerin
544 příspěvků 8.3.13 13:12

Nemyslím si, že se paní Zemanová tvářila jako „puchejř“, že se nesnažila „přemoct“. Upřímně řečeno, z celé té rodiny je ona jediná, ke komu chovám aspoň nějaké elementární sympatie.
Její oblečení sice nebylo úžasné, ale ani nějak katastrofální, zarazily mě ale vlasy. Chápu, že ona sama je v těchto věcech spíš bezradná, ale krucinál už jednou, má přece dceru, navíc takovou, které se o módu a styl očividně zajímá (pomiňme, jestli vždy ke svému prospěchu); to opravdu nemůže mámu natlačit ke kadeřníkovi, aby jí ten účes hodil trochu do formy, vyfoukal a třeba jen lehkým, nenápadným přelivem mu dodal lesk a zakryl ty odrostlé (nebo možná jen vyšisované) délky?

Za největší faux pas, které by mimochodem takto bylo vnímáno i v jiných kulturách, ovšem nepovažuju ani účes nebo výraz paní Zemanové, ale to, že v poměrně nevzácných chvílích kráčel pan Zeman, po jeho boku nebo jen s maličkým odstupem dcera, a teprve potom paní Zemanová. A to není průšvih paní Zemanové, to je především průšvih pana Zemana.

Sibyla
2646 příspěvků 8.3.13 13:40

@Lachenauerin No, to máte pravdu. Ona je mi z celé rodiny (relativně) nejsympatičtější, což ovšem nemění nic na tom, že měla neslušivý, nevhodný outfit.

eriam
416 příspěvků 8.3.13 13:46

K účesu paní Zemanové - včera v tisku bylo foto, na kterém jsou zachyceny dámy při odchodu od kadeřníka. Osobně jsem se vyděsila, protože obzvlášť paní Zemanová měla na hlavě konečky vlasů hodně do zrzava a střih byl taktéž strašný. Dnešní účes byl mnohem zdařilejší. V tisku bylo napsáno, že dámy právě opustily prestižní kadeřnictví. Takže dámy se do rukou odborníků svěřily,,ale asi si vybraly špatně.

bára.brněnská
610 příspěvků 8.3.13 13:59

Františka. Celkem s tím souhlasím. I když chvílemi ten Zemanův oblek jako šitý na míru zrovna nevypadal.

Dahllie
2222 příspěvků 8.3.13 14:00

@bára.brněnská Pokud vím, tak ani nebyl. Tvrdili, že to je upravená konfekce.

bára.brněnská
610 příspěvků 8.3.13 14:02
@eriam píše:
Takže dámy se do rukou odborníků svěřily, ale asi si vybraly špatně.

Jsem si právě nad touhle debatou před časem říkala, že nejhorší, co se může paní Zemanové stát, je že padne do spárů špatného stylisty/vizážisty. Ona je ten typ, co by nejspíš moc neodporoval a útrpně vše snášel - ostatně takový z ní mám dojem od začátku.

Zoe
316 příspěvků 8.3.13 14:27

@Dahllie @bára.brněnská Ráno říkali na ČT24, že oblek pana Zemana byl šitý na míru, ale že pan Zeman zhubl před inaugurací 6kg, takže ho museli přešívat.

Curlygirl
1901 příspěvků 8.3.13 15:50

No, musim rict, ze jsem cekala, ze damy Zemanovy budou dnes vypadat hur…

Dcera ma dle meho lepsi blond odstin, o chlup prirozenejsi a nema uz tak silene tmave oboci a la Breznev… Starsi Zemanova se skutecne tvari jak kysela p*del, mela se aspon trochu premoci a pokusit se aspon o naznak nejakeho usmevu/sklebu a vzit si nejaky barevny akcent…

Jinak ja osobne cekam a tesim se na prvni drzkopad zpusobeny palcem respektive fobii ze schodu ve funkci… ;-)

veveru
400 příspěvků 8.3.13 17:49

http://www.novinky.cz/…hranate.html
Mmmm, trendy zmrzlinový odstín žluté :-D (cca 1:42)

Rosalyn
925 příspěvků 8.3.13 18:05

Já mám vadnou televizi, v mojí bedně měla slečna Zemanová halenku bílou. Pak jsem viděla na netu fotky a zjistila, že ta halenka je žlutá. :-)

linda147
61 příspěvků 8.3.13 18:12

No vida, ani nepotřebujeme bulvár, aby byli Zemanovi propráni ze všech stran…

Guinea Pig
1190 příspěvků 8.3.13 18:48

Já nechci být moc impertinentní, ale…když jsem viděla ty fotky na idnesu, nemá hlavně mladá slečna Kateřina nějakou volnou podprsenku? Nebo to jen ta halenka tak blbě…tvoří tak dole..? Jinak tedy souhlasím s řečeným- úsměv první dámy je povinnost, černá zbytečná, kabát mohl být vypasovaný atd…

Mylady2
12413 příspěvků 8.3.13 19:13

Tak jsem to konečně viděla! Mladá dobré… Stará horší;-)
Ovšem nejlepší vocas Sobotka:-D už ať mu schválí ty majetková přiznání ať muže být klidný:-D

viktorka_od splavu
7774 příspěvků 8.3.13 21:56

@bára.brněnská jestli je pravda, že celý Zemanův model stál 18 tis. tak to asi oblek na míru se všemi náležitostmi nebyl. ale rozhodně vypadal líp než kdykoliv jindy… snad mu to vydrží.

Mylady2
12413 příspěvků 8.3.13 22:05

@viktorka_od splavu 18k za oblek na míru není žádná astronomická částka…tohle je spíš taková měřenka;-) moc se nepředvedl…ale zase chápu že nechtěl podráždit těch dolních 10mio:-D jako kdyby měl na sobě Brioni:-)
Tak mu to šil Mejta…no uvidíme co mu vytvoří dalšího.

Příspěvek upraven 08.03.13 v 22:13

kiwi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.3.13 22:11

No, ten jeho oblek za mnoho nestál… sako mu extra nesedělo a ještě se mi zdálo delší, než je zdrávo. Ale Milda není oblekovej typ. Na rozdíl od Klause, kterýmu obleky vždycky padly a slušely.

razorblade
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.3.13 22:23

@Mylady2 myslite, ze dolnich deset milionu vi, co je brioni? btw… ted jste mi s brioni pripomnela, ze se dneska chci koukat na pokani… ach!

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.3.13 22:27

@zuzaroza Ano, paní Němcová se mi moc líbila. Viděla jsem odpoledne záznam a moc jí to slušelo. Jen mohla mít lodičky na podpatku, když stáli venku, zdálo se, že má nějaké placaté boty.

Skoro všechyn ženy, které jsem zahlídla, byly oblečené líp, než paní presidentová. Kdyby měla černé pouzdrovky s nějakým delším kabátkem světlejší barvy, bylo by to hned lepší. Kamennou tvář bych jí nevyčítala, asi to pro ni není jednoduché vystavovat se před národem. Prostě se asi snažila tvářit neutrálně, ono se někdy stane, že nejistota navenek působí jako nafoukanost nebo nepřístupnost.

Stránka:  « Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 36 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek