Dárek pro maminku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kateřina0017
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.8.17 21:54
Dárek pro maminku

Dobrý den, chci se poradit a zároveň si postěžovat. Maminka má za měsíc narozeniny a chtěla jsem jí udělat radost tím, že jí vyberu nějaké pěkné šatečky a halenku… ovšem potom, co jsem prošla celé obchodní centurm jsem došla k nemilému zjištění, a to, že ve velikosti 52 se nic neprodává?? Byla jsem v H&M, C&A, Lindexu, ale naprostá katastrofa, tak jsem zkusila Mark&Spencer jako poslední záchranu… tady by se ve velikosti 52 něco našlo, ale kvalita naprosto otřesná za ty peníze. Takže má otázka zní, kde bych sehnala něco pěkného, ale ve větších velikostech? :)

Reakce:
Bossygirl
619 příspěvků 17.8.17 22:02

@Kateřina0017 Ve větších městech bývají specializované prodejny se značkami jako je třeba Betty Barcley nebo Via Appia nebo zkuste Peek and Clopenburg nebo Paulsen či Gerry Weber

vlm
4875 příspěvků 17.8.17 22:03

@Kateřina0017 šatečky ve velikosti 52 je dost problém

Josefínaa
429 příspěvků 17.8.17 22:07

@vlm
Ono i šaty vel 52 natož šatečky!

Bossygirl
619 příspěvků 17.8.17 22:11

@Kateřina0017 A co vybrat hezkou látku a nechat mamince něco ušít. Jestli máte tu možnost sehnat švadlenu, myslím, že by to bylo skoro lepší než konfekce. Na maminky se těžko kupuje podle oka. Nám starším už hned tak něco nesedí, často musíme vyzkoušet více kousků, než najdeme to pravé.

petravodna
3 příspěvky 23.8.17 09:35

A nechceš mamince koupit něco jiného? Já teda taky váhala v květnu, ale nakonec jsem uznala, že si vybere nejlíp sama a brouzdala jsem na netu a našla jsem stránku *** kde mají strašně hezký hodinky, tak jsem ji objednala značky Cluse a byla moc spokojena

edit admin - odstraněn odkaz

Jordaan
8869 příspěvků 23.8.17 10:28

@petravodna

A jsme doma :-D

Bossygirl
619 příspěvků 23.8.17 11:52

@Jordaan Připadám si jako pitomec.

marticka125
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.8.17 15:27
dárek mamince

Ahoj Kateřino. Mimochodem, moc krásné jméno. Zkusila bych se obrátit na specializované obchody s nadměrnými velikostmi. Tam bys mohla pořídit. Nebo se na oblečení vyprdnout a třeba mamince pořídit wellness poukaz na masáž a tak?

Jordaan
8869 příspěvků 23.8.17 15:31

Nebo treba poukaz do sveta zdravi.

BarcaAri
631 příspěvků 23.8.17 16:24

Nejlepsi by byla motyli zahradka.

rozmlsaná
450 příspěvků 7.9.17 12:03

Taky moc potřebují poradit s dárkem, ale pro dceru. V listopadu bude mít třicátiny, budeme mít větší rodinnou oslavu. Větší proto, že tam bude i nejbližší rodina zetě. Jsem zatím v cizině a pokud uvažují co odtud, tak jsem v koncích. Nějakou kabelu - asi bych si netroufla. Oblečení - máme odlišný vkus. Zlato - to už jsem vyzkoušela když měla 25 a štve mně, že se několikrát dotazovala, zda si ten prsten z bílého zlata nechci vzít, že má stejný zásnubní od manžela v šuplíku a nenosí ho. Peníze - ty od nás občas dostává. Naposledy v červnu, když se jí narodil syn. Moc děkuji za rady.

Bossygirl
619 příspěvků 7.9.17 14:32

Dobrý den, co takhle zapremýšlet, jaký měla dcera dětský sen? Např. chtela být baletkou, tak třeba lístky na mimořádné představení. Nebo milovala koně, tak poukaz na lekce jezdectví…

Radeko
9 příspěvků 8.9.17 20:10
dárek pro dceru

Nejlepší je darovat zážitek, raději ne konkrétní, musela byste dceru opravdu dobře znát, znát její sny a přání, aby nebyla zklamaná. Vyhotovte poukaz na určitý obnos, s doporučením, např. na víkendový pobyt, kulturní nebo gurmánský zážitek. Takový zážitek si dcera může vybrat později podle svých možností a na vás bude hlavně hlídání vnoučka, aby si dárek užila. Z věcných darů mě napadá poukaz na kašmírový svetr, který by si sama vybrala.
Na jedné oslavě byl nejlepším dárkem balící papír, co ukrýval, už nevím, ale dárce obal vyhotovil z kopií archivních fotek oslavence, všichni pak za všeobecného veselí prohlíželi papír. V podobném duchu můžete vyhotovit poukaz.

rozmlsaná
450 příspěvků 9.9.17 09:22

@Radeko ten balící papír je super nápad. Děkuji. Zážitkové dárky často dostává od manžela. Co si pamatují tak jednou to byl víkend na F1 jednou kurz vaření u Zdeňka Polreicha… Ale zapřemýšlím.

Radeko
9 příspěvků 9.9.17 11:34

Zážitků není nikdy dost, např. jsem nedávno dostala jako dárek konzultaci se zahradní architektkou. Moje dcera má tři malé děti, nejvíc ji potěší, když může bez obav děti svěřit babičkám na hlídání a odjet někam s manželem nebo kamarádkou na odpočinkový víkend. 1-2× do roka jezdíme i spolu a moc si společný čas užijeme.

lucitom
9 příspěvků 13.9.17 10:31
Dárek pro maminku

Ahoj,

a nechtěla bys zkusit něco jiného. S oblečením ve větších velikostech je vždycky problém, nemusí sedět tak jak má, bude moc plandavé apod. Možná bych vsadila spíš na hezké doplňky - hodinky, bižutérii, šátek. Nebo nějakou relaxaci - poukaz na masáže apod. Prostě něco, o čem víš, že by se ji to líbilo, ale sama by si to nekoupila :)

Jahudka64
41 příspěvků 19.10.17 10:15

Mamince jsem kupovala řetízek, na jednom bylo napsané máma a na druhém dcera a bylo to i s věnováním, mamce se to hodně líbilo, brečela dojetím

Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek