Dárky pro muže

Fotoalbum tématu (10) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Další »
SovaS
26 příspěvků 12.10.16 10:57

Já jsem se vrátila včera z Freeportu (začala jsem už nakupovat na Vanoce) a příteli jsem koupila v Alpine Pro bundu zlevněnou z 2 799 na 799 Kč, tak jsem jí hned vzala. A je fakt krásná, tak doufám, že mu bude :-)
No a vlastně jsem tam sehnala dárky skoro všem, jen pro tatku pořád nic nemám, protože nevím vůbec co, to je každoroní dilema :/

Elizabeth12
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.10.16 14:17

Ahoj:) Kdy začínáte řešit Vánoce? Říkala jsem si, že to letos zkusim dřív:D Máte teď nějakej hezkej typ na knížky? Téme hudba, války, dějiny… :))

shanimplavkynahrocha
4601 příspěvků 12.10.16 15:45

@Elizabeth12 Já od září, ale taky mám 25 blízkých příbuzných :D.

weruberu
1257 příspěvků 12.10.16 18:46

Já mám pro muže k Vánocům předvybranou tuto pánskou aktovku od Porsche Design. Nedávno si ji prohlížel v Kotvě a moc se mu líbila tak snad bude spokojený :-) Jen doufám, že ho nenapadne koupit si jí dřív :-D

Leppäkerttu
642 příspěvků 8.11.16 11:55
@weruberu píše:
Jen doufám, že ho nenapadne koupit si jí dřív :-D

Jo tak z toho mam taky vzdycky trochu obavu :D Letos mam v planu stolni hru a porad jeste cekam s objednanim, protoze co kdyby si ji koupil sam.

burca
9 příspěvků 13.11.16 21:05

@Leppäkerttu Dáte tip na hru? Přemýšlím nad dárkem pro 12letou neteř. Ale znám jen Scrabble, Activity a Monopoly. Prošla jsem si letmo nějaké nabídky eshopů, je toho moc. Přijde mi to často jako variace na Člověče nezlob se.

Příspěvek upraven 13.11.16 v 23:24

EmilyG.
1061 příspěvků 13.11.16 21:24

@weruberu aktovku od Porsche design nosí můj muž a myslím že ji má taky z Kotvy :-).

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.11.16 23:00

@burca Ač netázána, dovolím si dát tip: podle mě je nejlepší hra Dixit. Ve dvanácti letech už ji synovec hrával v pohodě s dospělými. Ale jsou potřeba aspoň čtyři hráči, aby to za něco stálo.

burca
9 příspěvků 13.11.16 23:28

@Pinot Noir Děkuju za tip, už to googlim :-) Ty obrázky jsou parádní, snažím se zorientovat v jejich nabídce.

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.11.16 23:34

@burca Potřebujete základní hru, s tou vystačíte dlouho. A až se obrázky okoukají, můžete pořídit další sady. Ty už jsou ale bez hrací desky, žetonů a panáčků.

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.11.16 23:46

@burca Ještě bych doporučila hru Koncept, tam je potřeba, aby dospělí brali na děti ohled a vybírali si pojmy dětem srozumitelné, ale taky to s dětmi v pohodě hrajeme.

burca
9 příspěvků 14.11.16 00:09

@Pinot Noir Koncept vypadá složitějš, zatím se mi víc líbí Dixit.

nonemy
415 příspěvků 14.11.16 07:32

@burca @Pinot Noir Souhlasím s Pinot, že Dixit je skvělá.
Jen doplňuji, že jsme tři a taky se dá zábavně hrát. Trošku jsme si upravili pravidla a ti, kteří v daném kole hádají, hrají za dva, takže vyložených karet je pět ;)

burca
9 příspěvků 14.11.16 08:33

@nonemy Aha, to by mě nenapadlo. Dobrý fígl :-) Když nenajde v rodině dost „hračiček“, nemusí se prášit na krabici. A myslím, že by Dixit mohlo být hratelné i bez dospělých. I když nemám moc představu, jak moc to může být atraktivní trávení času pro teenagery.

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.11.16 10:03

@burca Mám i neteř, které je něco přes dvacet, a ta hraje deskovky posledních 10 let s přáteli docela intenzivně. Oni si poradí ;)

@nonemy Dobrej nápad :)

weruberu
1257 příspěvků 14.11.16 11:17

@EmilyG. A doufám, že spokojenost? :-) Mám od nich peněženku a ta je i po dvou letech nošení stále pěkná…

EmilyG.
1061 příspěvků 14.11.16 13:38

@weruberu spokojenost a to tu aktovku válí kde se dá, občas mu na ni plivne pes. Ale ono to je asi o štěstí i u těch kožených výrobků. Já mám peněženku Prada z hladké kůže už asi 3 roky a pořád je pěkná. Přitom tu někdo psal, že tahle se mu odřela a zeškareděla ani ne po roce, a nemám důvod tomu nevěřit. Já tu peněženku nijak nešetřím, nosím občas v tašce spolu s flaškama na pití ( nealko pro děti ), krabičkou se svačinou atd.

sugar_plum
294 příspěvků 15.11.16 17:37

Já bych chtěla letos tatínkovi pořídit fotopast - máme chalupu na samotě, kolem jen lesy a louky a zvířat je tu nespočet, jen o nich víme většinou dle stop, zvuků či bobků :-). Tak by i mě samotnou docela zajímalo, jací krasavci se kolem chalupy promenádují :-). Jen doufám, že nebudeme mít snímky jen našich třech koček…

EmilyG.
1061 příspěvků 15.11.16 17:39

@sugar_plum pozor na to, abyste se pak po setmění nebáli ven :-)

sugar_plum
294 příspěvků 15.11.16 17:43

@EmilyG. vidíte, taková možnost mě nenapadla..představuji si roztomilé srnečky, malá prasátka a zajíčky :-D! Že bychom mohli vyfotit něco, co nikdo vyfotit nechce..fuj..budu to muset ještě promyslet :-D

EmilyG.
1061 příspěvků 15.11.16 17:45

@sugar_plum no jo, když ona ta malá prasátka chodí v doprovodu velkých :-)

sugar_plum
294 příspěvků 15.11.16 17:53

@EmilyG. když o tom tak přemýšlím, tak žádné zvíře nevadí..malé ani velké.. Hlavně ať se tam nepohybuje jakákoliv záhadná bytost..už takhle za tmy nerada chodím těsně kolem plotu.. :-D

Giuli
2931 příspěvků 15.11.16 18:01
vlm
4746 příspěvků 15.11.16 19:15

@sugar_plum fotopast je dobrý nápad, taky o ní uvažujeme ze stejných důvodů jako vy. já si chtěl přilákat nějakou kočičku, sypala jsem na terasu granule..tři noci za sebou a pokaždé zmizely a protože,,kočička,,zanechala trus podrobila jsem ho,,gůglexpertýze,,a krmila jsem si bud kunu nebo lasičku…medvěda jsem vyřadila, to by to muselo být podstatně větši. tak by mě taky zajímalo co nám tu běhá…těším se na sníh, tedy na stopy v něm, vím že tu je liška a srny..

bustik
299 příspěvků 15.11.16 20:12

@Pinot Noir Myslite, ze by se Koncept dal hrat i jen ve dvou? Obcas hrajeme s kamarady, ale chci abysme to mohly hrat i samotne-ja a 8leta dcera. Hrajeme spolu treba i Activity, proste si to hadame navzajem.

Stránka:  « Předchozí 1 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek