Dárky pro muže

Fotoalbum tématu (10) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Další »
Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.16 20:34

@bustik Rozhodně dal, navíc jsou tam na výběr i jednoduchá slova, zvířata, jídla, různé předměty, takže i s osmiletou v pohodě. Je to vlastně stejný princip jako Activity, jen přibližování slov zase jinou metodou, pomocí symbolů. Když spolu hrajete Activity, půjde vám a bude vás bavit i Koncept.

bustik
299 příspěvků 15.11.16 21:07

Dekuju moc. Hledala jsem, co bych koupila. Puvodne jsem chtela Sazky a dostihy, ale našla jsem je u rodicu a tohle se mi zda jako super ‚nahrada‘.

Leppäkerttu
642 příspěvků 18.11.16 20:15

@bustik Omlouvam se, ze jsem Vam neporadila, hrajeme spis tezsi hry a deti kolem sebe nemam, vubec netusim, co by je mohlo bavit :-)

dagino
786 příspěvků 18.11.16 20:54

Ako muž by som poradil, kľudne sa budúceho obdarovaného opýtajte po čom túži. My muži nemáme moc radi prekvapenia. Ale máme hobby, záľuby a vôbec nám nevadí, ak dostaneme niečo čo „potrebujeme“ aj keď dopredu vieme čo to bude.

Giuli
2931 příspěvků 18.11.16 22:35
PavlinaKoutova
5 příspěvků 11.3.17 14:56

Co se týče dárku, tak si s manželem potrpíme na nějaké vtipné. Já od něho dostala vtipné tričko, tak jsem mu na oplátku koupila trenky s výstižným nápisem :Dhttp://www.bastard.cz/…trenky-1274/?…

Jordaan
8751 příspěvků 11.3.17 15:10

.

Příspěvek upraven 24.06.17 v 23:00

Jarka066
8 příspěvků 29.5.17 22:12
tantra

Moje kamarádka dala svému manželovi dárek v podobě poukazu na tantra masáž . Osobně o tom taky začínám uvažovat. Přítel pořád mluví že by rád zažil tantrickou masáž, tak bych mu to ráda splnila.

cool65
1 příspěvek 14.6.17 16:23
ahoj

Ráda bych svému příteli dala nějaký originální dárek, nevím jestli nějaký zážitek, nebo něco kvalitního, opravdu netuším :)

Předem děkuji za rady :)

Leticia Monroe
8 příspěvků 15.6.17 13:57

@cool65 5 príspevkov nad vami vám dagino radí, aby ste sa opýtali obdarovaného, po čom túži, lebo muži nemajú radi prekvapenia. Tiež si myslím, že ak neviete čo darovať, tak sa priateľa opýtajte, po čom túži a nehľadajte radu na anonymnom fóre. Tu vášho priateľa nikto nepozná, čo vám tak asi poradíme?

Jordaan
8751 příspěvků 19.6.17 23:30

@cool65

No skvely. Na tohle doporuceni jsme tu vsichni cekali.

Elis44
2 příspěvky 14.12.17 16:03

Tantrická masáž je moc fanj. Na druhou stranu, jako dárek pro přítele bych ji asi nedávala. Když už, tak bych vyrazila s ním. Můžeš mu dát jako dárek masáž pro páry. (něco si o tom přečíst můžeš třeba tady ). Užiješ si to taky a navíc ho budeš mít aspoň trochu pod dohledem. :D Po masáži se personál vytratí a budeš ho mít je pro sebe ;-)

Bossygirl
619 příspěvků 14.12.17 20:14

@Elis44 Toto už je tedy vrchol drzostí, vlezlosti a blbosti!

s_alex
1 příspěvek 3.5.18 17:47
kurzy tance

Ahooj! Taky jsem nevedela, co dat pritelovi… pak jsem ale objevila tanecni skolu a rekla jsem si, ze by to mohl byt prima darek :) Bylo to velice prijemny, libilo se to i priteli, coz jsem velice prekvapena :D Skola byla perfektni, trener moc fajn :) https://www.cooldance.cz/

Oldyn
6156 příspěvků 18.5.18 08:12

@DonLabuznik
Obchodní podmínky dost na facku teda, měla by si na Vás posvítit ČOI.

andyskr
10 příspěvků 1.8.18 15:01

Já jsem dala svému příteli kvalitní rum. ***
Měl obrovskou radost, i když je pravda, že by měl uplně stejnou radost z Božkova.. ale jednou za čas je dobré si udělat radost něčím kvalitním. Alkohol obecně je dobrý dárek pro všechny muže :D takže tím nic nezkazíte.

Edit admin – smazán odkaz

BarcaAri
627 příspěvků 1.8.18 15:46

@andyskr Cetla jste tu pi*** po sobe vubec? Ale jako for dobry.

vlm
4670 příspěvků 1.8.18 18:57

@andyskr ano alkohol je dobrý dárek pro muže co je násoska a má radost i z Božkova, což ten můj naštěstí není,zase mu udělá radost třeba knížka a spoustu jiných věcí, protože má dost zájmu.

dagino
786 příspěvků 1.8.18 20:02

Myslím, že dnes, keď je povedomie o škodlivosti alkoholu pomerne vysoké, nie je už alkohol spoločensky vhodný dar. Asi ako keby ste darovali cigarety.

Pocit chladu
140 příspěvků 1.8.18 20:35

No mna flasa sampanskeho potesi furt..mozem sa na spolocenske povedomie zvysoka..:-)

Ale ja nie som muz, tak uz mlcim

Oldyn
6156 příspěvků 1.8.18 20:55

@Pocit chladu
Já taky tak. Dárky co se dají sníst a vypít, jsou nejlepší. Nikde se mi nehromadí číčoviny které nikdy nepoužiji. Prezent v podobě domácí meruňkovice, slivovice, mi taky nikdy nikdo nehodil na hlavu, ba naopak.

isko
1495 příspěvků 2.8.18 22:17

Dárky pro muže… kolega včera vyprávěl, že manželka naposledy dostala k narozeninám bourací kladivo.
Právě ho potřebovali a už jsou svoji dost dlouho, tak se ta romantika trochu přetavila do vzájemného porozumění a vstřícnosti.

AliasMaj
8 příspěvků 8.8.18 11:36

taky znám páry kteří si dávali dárky které zrovna potřebovali :D třeba chlap potřeboval vrtačku tak ji dal ženě aby ji mohl používat :D je to podle mě vtipné

Zamecnice1
1 příspěvek 27.9.18 12:55
masáž

Taky se přidám, já jsem manželovi pořádila tantrickou masáž odsud , asi mě za to budete odsuzovat ale řeknu Vám proč, kamarádka to udělala taky a její manžel byl natolik spokojený, že to oběma pořídil ještě jednou a spolu si to ještě více užili, takže doufám že na mě ten můj nezapomene.

misionářka
291 příspěvků 27.9.18 13:15

@Zamecnice1 Čauky zlatíčko, ty tam asi pracuješ, viď brouku. Tak nám tu vylíč, jak tu masáž provádíš a my budeme doufat, že Ti dá admin ban.

Stránka:  « Předchozí 1 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek