Darování oblečení a jiné

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
villain
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.17 15:34
Daruji...

Ahoj,

ráda bych nabídla (chlapecké) oblečení na dítě 0-1 rok. Je to zhruba třicet kusů - trička, dupačky, mikiny, zimní kombinézy a bundy, čepice a rukavičky. Mám také nějaké kojenecké hračky Lamaze, které bych k balíku přidala. Všechny věci jsou v dobrém stavu, některé nenošené. Pokud je zde nějaká nastávající maminka, babička nebo máte některá kamarádku v hmotné nouzi, ráda jí vše daruji. Mám nějaké fotky, mohu v případě zájmu poslat soukromou zprávou nebo po vyžádání přidat sem.

Reakce:
villain
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.01.17 12:54

Oblečení již našlo nové nositele. Vlákno jsem přejmenovala na Daruji… a třeba ho někdy ještě někdo využije.

Admin Módnípeklo.cz
1134 příspěvků 16.01.17 13:52

Dobrý den,

dětské oblečení, ale i jiné věci můžete darovat nebo získat i na bazaru eMimina . Novou registraci nepotřebujete. Postačí Vám ta z Módního pekla.

Mám radost z bohulibého činu :kytka:

přeji krásný den,

admin Josefina

irma73
421 příspěvků 09.03.17 13:18

Dělám čistku hraček a přemýšlím, kam s nimi. Nemá někdo zájem o drobné hračky pro batole či předškoláka? Poslala bych to poštou.

irma73
421 příspěvků 10.03.17 13:48

Tak honem, potřebuji nějakého zájemce, pokračuju v třídění a už je těch hraček prádelní koš! Jsou tam i nějaké montovací hračky, dětské nářadí, pár autíček, žehličky, dětský xylofon a flétnička, něco plyšáků, panenka, stohovací kelímky… Ještě přibydou leporela a dětské puzzle.

Venda79
527 příspěvků 10.03.17 13:58

@irma73 zajímají mě leporela, u nás jsou knížky v oblibě, ale už lecos máme

irma73
421 příspěvků 10.03.17 14:08

@Venda79 Dávám si chvíli pauzu, až to dotřídím, hodím sem fotku. Ale nejradši bych se zbavila všeho zaráz, můžete si z toho vybrat, co chcete a zbytek poslat dál. Předpokládám, že budete mít nějaké kamarádky s malými dětmi.

irma73
421 příspěvků 10.03.17 16:09

1. fotka - Puzzle - ty dvoje největší jsou pěnové, vpravo dole „domeček“ je dvouvrstvý (interiér domu a přes to fasáda s okýnky)
2. fotka - Leporela, dole vpravo leporelo s puzzle uvnitř, obrázkové kostky kompletní 3 sady a didaktické hry s písmenky (Abeceda)
Akorát tedy - vím, že jsem v darovacím vlákně, ale za tyto věci bych něco málo chtěla, ne závratnou sumu, určitě se případně domluvíme. Za ostatní nabízené hračky nechci nic, to už jsem psala.
@Venda79

irma73
421 příspěvků 11.03.17 10:16
@Venda79 píše:
@irma73 zajímají mě leporela, u nás jsou knížky v oblibě, ale už lecos máme

Budete je chtít, nebo ne? Za 200-300Kč i s poštovným. Potřebuju věci co nejdřív vypakovat z domu.

Venda79
527 příspěvků 11.03.17 19:32

@irma73 mně stačí jen ty knížky, cena je OK

irma73
421 příspěvků 11.03.17 19:48

Domluveno. Napište mi do SZ adresu.

Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Jak vypadá módní deziluze

Autor: Kamila

Spousta lidí by vraždila za práci u předních značek haute couture.... Celý článek