Dáváte najevo svým oblečením, že něco podporujete?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5
kajiksuk
143 příspěvků 11.1.13 08:14

Chodíme volit v casual oblečení, jediná výjimka byla, když jsme z voleb šli na pohřeb. Do volební místnosti (malá vesnice) jsme nakráčeli ala mafiánská rodina v černém. Pro komisi to byl trochu šok.

monicka
566 příspěvků 11.1.13 09:56

@Oli Červené ramínko, protože jediný pravý král je Renly :). (To červené ramínko je vtip :) ).

Jinak vlastním svetr s nápisem „May the Force be with you“ a tričko „You never forget your first doctor“, což jsou jediné věci, které jsem ochotná svým oblečením propagovat :). Tričko s politickým nápisem bych si na sebe nevzala - nejspíš proto, že se ještě nenašel politik, s kterým bych souhlasila natolik bezvýhradně, abych se stala jeho chodícím billboardem.

Jsem v zahraničí, takže k volbám letos nejdu, ale volby nepovažuju za slavnostní příležitost, takže si většinou vezmu to, v čem chodím na ostatní pochůzky po sídlišti (ale v domácích teplácích bych nešla - i když už jsem ve volební místnosti potkala paní v zástěře a bačkorách :) ).

valery
1587 příspěvků 11.1.13 10:57
@GalianosjednimL píše:
@valery Vizuální diskriminace je pojem od Pavla Josefoviče Hejátka, vznikl asi na základě podobných reakcí, jako jste měla Vy. Je logické, že tetování v obličeji při velkém rozsahu mění výraz. Ženy volí botox, což je někdy daleko horší.:).Starší? Vidíte, taky jsem Vás hodnotil a priori podle fotky v profilu.:)

myslíte, že by pomohlo, kdybych si s tím zašla na „oční“ - mám na mysli tu zrakovou diskriminaci? :-D ne, vážně - já proti tetování nic nemám, pokud nezdobí mou kůži- to pro mě není, takhle se limitovat fór ever…
Jinak, jestli jste L.CH. tak jsem vám 2× zvýšila karmu :-)

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.1.13 11:43

@valery neznam kvalitu ocaru v NMnM :). Jasně já to beru, stejně jako Vaši pohotovost a vtip. K Vašemu skorodotazu mohu říci to, co politici - nelze to potvrdit, ani vyvratit:).Pěkný den. Dík.

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.1.13 11:49

Vlastně nosím jedno triko, i když je to suvenýr. Nápis je: IRA Undefeated Army. Pokud by měla Británie MP, asi by tam pro to pochopeni neměli. A potkat pár opilých Britů na Václaváku by v něm mohl být taky zážitek.:):)

valery
1587 příspěvků 11.1.13 13:17
uu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.1.13 14:39

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 11:10

audrey t.
169 příspěvků 1 inzerát 12.1.13 21:46

Ano, dávám najevo svůj názor oblečením. Teď před volbami jsem nosila placku s Karlem a nesundám ji až do dalších voleb. Reakce kolem mě jsou různé, ale mně to nevadí - naopak.
Když bylo výročí úmrtí Václava Havla, chodila jsem s vyhrnutými nohavicemi.

Za své názory se nestydím a dělá mi dobře, když někde potkám „spolupodporovatele“.

MP Barbucha
3716 příspěvků 12.1.13 21:49
@GalianosjednimL píše:
Vlastně nosím jedno triko, i když je to suvenýr. Nápis je: IRA Undefeated Army. Pokud by měla Británie MP, asi by tam pro to pochopeni neměli. A potkat pár opilých Britů na Václaváku by v něm mohl být taky zážitek.:):)

I většině Irů by se to moc nelíbilo. Mně je Irsko velmi sympatické, tu zemi miluju, ale IRA byla teroristická organizace, která zabíjela lidi a na to bysme neměli zapomínat.. Znáš film Ve jménu otce?

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.1.13 22:24

@MP Barbucha Záleží na úhlu pohledu a co vytáhneš na světlo. Či spíše jak,,, ale to už není o módě.:)Film znám, ale podstatu spíše vystihuje Hunger.

Evženie
201 příspěvků 15.1.13 21:12

Hmmm… nenán problém obléct si triko s nápisem, se kterým souhlasím, i když to není vtípek ani nic typu „jsem fanynka toho a toho fenoménu“, to považuju za normální a samajsem si jich pár vyrobila. Odvahu vidím v tom nosti taková ta oficiálně prefabrikovaná trika. Politika mě bohužel nebere, ale už jsem nosila triko s logem festivalu vážné hudby, Festivalu Fantazie, trika různých humanitárních organizací… potíž je v tom, že tahle reklamní trička bývají univerzálně pytlovitá a to já nosím tak leda k opékání buřtů. Takže nosím pouze ta trika s logem/nápisy, která mají dámskou variantu a která mi připadají dost vkusná či zajímavá.

defilenaiguille
2824 příspěvků 16.1.13 14:17

Mám dvě trička odkazující na můj oblíbený seriál Heroes: jedno s nápisem „Save the cheerleader, save the world“ a na druhém je „I (srdce, ze kterého kape krev) Sylar“. Na tom prvním mi přijde vtipné to, že pro neznalé může působit docela zvláštně, že záchranou roztleskávačky je možno zachránit svět. Druhé jsem si pořídila ve stejném okamžiku jako první, jako jakési memento toho, že ten, kdo se jeví na první pohled jako největší padouch, může být ve skutečnosti jen někdo, kdo je nešťastný a hledá pomoc a zpřízněnou duši.

Další dvě trička „s poselstvím“ jsou od o. p.s. Pomocné tlapky http://www.pomocnetlapky.cz/cz/ , která se zabývá výchovou asistenčních psů pro tělesně postižené. Jedno je žluté a je na něm nakresleno dítě na kolečkovém křesle a za ním stojí (nejspíš) bernardýn s dálkovým ovládáním v ruce. Druhé je khaki a na něm ten samý pes jede na kole do kopce. Obě tato trička jsem nosila hlavně na výlety v ČR, abych šířila osvětu.

Ginevra
646 příspěvků 23.1.13 16:19
Dáváte najevo svým oblečením, že něco podporujete?

ANO

blondýnkaaa
44 příspěvků 23.1.13 17:41

@Cinkitoo Vypsaná fixa… hmmm ;) moje srdeční záležitost… jsem ráda, že se její fanoušci najdou i na módním pekle to jsem nečekala ;)
Jelikož jsem ještě školou povinná, můj školní batoh podle toho vypadá… je na něm 9 placek kde vyjadřuji náklonost svým oblíbeným kapelám a tak… Naše profesorka na chemii dnes do hodiny přišla s plackou Karel for president, dveře od kabinetu mají polepené jeho fotkami a důvody proč ho budou volit… líbí se mi to ;). Takže já si bych si klidně placku na oblečení dala, klidně bych si koupila i tričko. Je fajn, když se lidi nestydí projevit svůj názor třeba i touto cestou

Veselý Puntík
223 příspěvků 23.1.13 23:19

Já nepodporuju nic, takže ani nic oslavného nenosím. Asi by to muselo být nějaké extra závažné téma, aby mě to donutilo vyjádřit se oblečením nebo nějakým jiným viditelným prvkem. A to i tak asi jen na nějakém případném shromáždění, což je u mě ale stejně dost nepravděpodobné. Nejsem ten „vyjadřovací“ typ.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek