De-erotizující módní styl

Fotoalbum tématu (7) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43
MarcelaN
161 příspěvků 2.1.15 13:19

@999 proste pekna je…uzkostlive dodrzovani poslednich modnich vykriku vam pritazlivost holt nezaruci

jdisepřevlíct
492 příspěvků 2.1.15 13:24

@999 Jestli má dobrou postavu a hezké rysy, tak se může pořád líbit.

edit: zatímco třeba ta Madonna je ošklivá v každé dekádě přibližně stejně, ať se namachlí jak chce :)

999
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.1.15 13:41

@jdisepřevlíct Madonna bylo pouze ilustrační foto :-). Já jsem si spíš uvědomila, jak chlapi myslí. Ona jim v podstatě zabrnkala na první signální. Vypadala lacině, ale v jejich očích byla pořád hvězda :-). My bychom viděly černé odrosty, hnědou konturku s růžovou rtěnkou, umělé drápy…

Go-lightly
3429 příspěvků 2.1.15 13:48

To se těžko hodnotí, když jsme ji neviděly. Možná zabrnkala na pudy, možná prostě měla sex appeal, těžko soudit. A to, že vypadala jako z osmdesátek, to chlapi neřeší. Pěkná figura, pěkný kukuč, vlasy, a je vymalováno. To jen my vyšilujeme s posledními trendy. Vsadím se, že většina mužů, co zůstali zírat na Esmée v těch červených šatech, vůbec nepostřehla, že je oblečená retro. Prostě krásná ženská!

Diankenstein
1895 příspěvků 2.1.15 13:51

Jasně, krásná ženská snese i odrosty, nemoderní oblečení, pytel od brambor…

999
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.1.15 13:57

@Go-lightly Přesně ten pocit jsem jsem měla :-). My tady řešíme detaily a chlapi to mají: líbí- nelíbí

Go-lightly
3429 příspěvků 2.1.15 14:25

@999 Jasně. Fígl je v tom, že některé ty detaily nám můžou ke kráse pomoct - a pánové samozřejmě nevidí, že je to zásluha detailů, pokládají to za náš přirozený půvab.

blacken
2464 příspěvků 2.1.15 15:52

@999 No asi je čas si připustit, že oblečení a makeup nemá se sexappealem nic moc společného. Buď to je a nebo není. Pokud to není, tak to nebude ani v sebelepším a vystajlovanějším oblečení…

jdisepřevlíct
492 příspěvků 2.1.15 16:16

Našla jsem jednu, která se taky „zasekla“ na módě svého mládí a byla to kočka do vysokého věku :)

Go-lightly
3429 příspěvků 2.1.15 16:22

@999 Ještě mě napadlo: pokud ta dotyčná bývala kočka, a přítomní pánové pamětníci, nikoliv noví známí, hraje tam podstatnou roli nostalgie. Oni si do té udržované ruiny promítli nový domek, kterým bývala - a zastaralý účes pomohl vzpomínkám. Jako když se v jednom Inspektoru Lewisovi na sídle šedesátileté rockové hvězdy objeví jeho dávná partnerka, pokládaná za mrtvou. Je už babička, taky kolem šedesátky, ale má dlouhé blond vlasy, obleč i chování rockerky, a všichni ti dědkové jsou z ní auf. Přitom je to vykopávka - oni vidí ty vzpomínky.

999
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.1.15 18:14

@jdisepřevlíct No jo, ale zaseknout se v období první republiky je ùžasné, zatímco v osmdesátkách katastrofa :-)

999
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.1.15 18:15

@Go-lightly To je velmi pravděpodobné :-).

jdisepřevlíct
492 příspěvků 2.1.15 18:16

@999 To je pravda :)

yako
3225 příspěvků 2.1.15 23:25
@Oveeec píše:
Tak jsem náhodou narazila na tuhle diskuzi, a i když nejspíš nemá smysl reagovat na příspěvek, který někdo vyplodil před víc než dvěma lety, nedá mi to. Viděla jsem včera dokument „Larry z naší ulice“. Je to o člověku s mentální retardací. Nedokázal vysvětlit, co znamená slovo „včera“, nepoznal, že člověku na obrázku chybí nos, ale věděl, co znamená slovo „soucit“. Jeho hlavní časovou náplní je vybírání peněz na charitu. IQ 62. A tady si člověk čte diskuze o výšce IQ a etiketě a nářky nad buranstvím a nedostatkem úrovně, ze zásady se tu vyká a děkuje za vtipné příspěvky, a najednou bác, a máme tady hnědokožce a tlustokožce a nepřizpůsobivé. Zelených ramínek to má až znepokojivě moc, a jediná kritika je ve stylu „Ale tak snad tedy, taková ostrá slova, že…“. Že vám není hanba, DÁMY.

Je fakt, že jsem se nedávno díky našim aktivitám na facebooku podívala do soukromí několika cikánských rodin, které si nás daly do oblíbených a normálně mě to dojalo. Naživo bych s nimi nic mít nechtěla, ale vypíglované kuchyně, usměvavé a čisté děti, rodinné vazby, to vše z toho dýchalo. 2 vypadali už vážně retardovaně a byly to přesně ty typy, kterých bych se na ulici bála, ale takhle náhodně při pohledu z druhé strany člověk snadno pochopí i jejich frustrace.

blacken
2464 příspěvků 3.1.15 01:07

@999 Proč by to měla být katastrofa? Fakt nejsem milovník 80. Ale doba se mění a za pár desítek let se bude stejně zamilovaně koukat na 80., jako dneska koukáme na dobu první republiky (resp. se kouká na dobu první republiky tady na pekle). Uteče rok-dva a všechno může být jinak.

LCH
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.1.15 01:52

A každá chtěla být Twiggy…

Upton beru více bez make upu, s ním vypadá na té fotce jako závislá

Go-lightly
3429 příspěvků 3.1.15 08:56

@blacken Tedy, máte pravdu, ony ty osmdesátky mají něco ze čtyřicátých: vycpávky, načechrané účesy, ta linie je přinejmenším inspirovaná.

blacken
2464 příspěvků 4.1.15 01:13

@Go-lightly Hlavně většina si osmdesátky ještě pamatuje a je to něco, na co si člověk vzpomene ve stylu „proboha co jsem to nosila“. Ale až uteče x let, tak to začne být stejně vzdálené jako pro nás to, co dneska obdivujeme coby retro… a pak to pojede :D

JarkaJ
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.1.15 10:58

@jdisepřevlíct Není to fotka Zity Kabátové z nějakého filmu? (Hrála hraběnku v Zapomenutém světle). Já určitě nejsem zaseknutá v módě svého mládí (hlavně první polovina 80.let), ale například některé typy oblečení dnešních mladých mě naprosto míjí. Ale ani na své oblečení z osmdesátek nevzpomínám jen „proboha co jsem to nosila“. Třeba mému mládí přesně odpovídají filmy o „Básnících“, Vesnička… a nic tak strašného tam nevidím. Druhá polovina 80. let byla v módě divočejší :-), stačí se podívat na zábavné pořady té doby, Možná přijde i kouzelník atd. Neurčitá jsou pro mě léta devadesátá, nevzpomínám na žádnou linii nebo své oblíbené oblečení té doby.

Stránka:  « Předchozí 1 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek