Decentně puntíkatá košile

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mwich
115 příspěvků 5.2.12 09:34

Zdravíčko, chtěl bych takovouto košili:
http://desmond.imageshack.us/…7/scaled.php?… /> Neviděli jste takovou v poslední době? Nebo při nejhorším aspoň takovou látku, že bych si ji nechal ušít? Vím, že nedávno podobné dělal Diesel , ale tam je vzor moc hustě posetý a navíc to jsou jen volnočasové košile s krátkým rukávem a kapsou.
PS: Nejsou to puntíky ale hvězdičky (sněhové vločky).

Reakce:
Pavel
106 příspěvků 5.2.12 09:49

Bohužel se obávám, že takovou košili s tvrdým límcem a bez kapsy budete muset koupit v nějakém zahraničním eshopu, které doporučuje Robert Němec na elegantne.cz. Nikdy jsem u nás ani stylově nic podobného neviděl. Já bych se nebránil nějakému ještě kontrastnějšímu puntíkovému vzoru, tak kdyžtak dejte vědět, kdybyste něco našel.

mwich
115 příspěvků 5.2.12 10:14

No právě, že ani na těch zahraničních eshopech to není k sehnání, strávil jsem tím celý včerejšek :( Taky jsem ale našel na Asosu chinos kalhoty různých barev za velmi přijatelnou cenu a hned jsem si jich asi 8 různých objednal, takže aspoň nějaké pozitivum :))

kolasice
138 příspěvků 5.2.12 13:51

Zeptejte se v krejčovství, takovou látku by snad měli mít, není to nic extravagantního.
Máme dobrou zkušenost s tímhle:
http://www.studiospringer.cz/

mwich
115 příspěvků 5.2.12 15:13

Díky, nechám si to jako záložní plán :)

Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek