Dech - vonný, nevonný, neutrální

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
jumbee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.8.12 12:34
@Sekhmet píše:
@jumbee Hnití? Cože? Kdybychom maso trávili hnitím, asi bychom umřeli na otravu, protože při hnití vznikají nějaké škodlivé látky, plyny… Alespoň taková je moje představa. Ne?

A při trávení jídla žádné škodlivé plyny samozřejmě nevznikají :D.

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.8.12 12:47
@jumbee píše:
Nikdy jsem si to neověřovala, tu informaci mám asi ze dvou knížek, týkajících se vegetariánství.

Ja som čitala dve knižky o kardiochirurgii a som odborník na transplantáciu srdca.

Moir
2488 příspěvků 12.8.12 13:07

@jumbee kteréžto se vyznačují naprostou objektivitou…

Diankenstein
1895 příspěvků 12.8.12 13:54

Rozhodně ale platí, že se má maso zajíst spoustou zeleniny, jelikož máme docela dlouhá střeva…:D
A k čištění zubů, když už máte zubní kámen, nepřestane to smrdět, dokud ho nedáte pryč. A řekla bych, že ani taková paradontóza nebude vonět po mátě.
Ne nadarmo bylo kdysi zubní oddělení řazeno mezi infekční. (aspoň jsem to tak slyšela)

LadyPapajka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.8.12 14:45

Maso se tráví hnitim:D

Chany
928 příspěvků 12.8.12 14:58

Nelibý dech může souviset i se „špatným“ žaludkem. Bývalá kolegyně trpěla na Helicobacter pylori, a měla s nevábným dechem permanentně potíž…

Chany
928 příspěvků 12.8.12 15:21

To Jumbee - o tom „hnití“ jsem taky někde něco četla, ale pokud si pamatuji, tak to bylo ve smyslu doby trávení- bezmasá strava projde trávicím traktem rychleji, maso může trvat údajně až tři dny - a když někdo trpí na echt zácpu, tak pak to zřejmě může začít zahnívat…jinak si myslím, že zdravý člověk s tím nemůže mít problém. I když je pravda, že třeba dokud jsou miminka kojená a na kašičkách, tak přebalování není tak hrozné. Jakmile ale přejdou na smíšenou stravu s masem, výměna plenek už chce dávku odvahy… :-)) Ale hnitím bych to neviděla, holt všechno má své… ;)

Hannibal
43 příspěvků 12.8.12 16:57

Dle mého názoru zápach z úst patří ke každému člověku, ale s tím rozdílem, že ti více bystří se ho naučili eliminovat a nebo mu předcházet. A tím opravdu nemyslím ty, co tak činí žvýkáním melounových žvýkaček, jejichž zápach je někdy daleko horší, než ten původní:D

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek