Dědí děti ještě dnes oblečení?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
123l
157 příspěvků 30.11.14 16:46

Možná, že by bylo nacase si uvědomit, že jsme v diskuzi na modnim serveru. Mám dojem, že kdykoliv cokoliv nacnu, nabehnou diskutující, kteří o módě bud nemaji prehled, nebo se predvadi v tom, jak jsou nemodni. Az tohle ty usazene damy zde pochopi, mohlo by to tu zacit jako modni forum fungovat. Tak se tu mejte a priste tu snad bude lepsi ovzdusi. Zkusim to zas tak za dva měsíce.

vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.11.14 16:46

@Giulietta když si vybavím svou neteř musím říct,,bohužel ano,,

vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.11.14 16:48

@123l myslíte, že za dva měsíce přijdete k rozumu?? no zkuste :-) od posledně teda nic moc…ale třeba se to zlepší…

123l
157 příspěvků 30.11.14 16:55
@vlm píše:
@123l myslíte, že za dva měsíce přijdete k rozumu?? no zkuste :-) od posledně teda nic moc…ale třeba se to zlepší…
@vlm píše:

Sorry ale vyhanite tady normalni lidi. Vsude se o tom mluvi. Smeji se vam tady. Vylozene se smeji tem uzivatelkam, co tu slouzi denni sichty ze jsou proste strasne tak jak vam to mam jinak rict. Tohle neni o me. Ja mam jen asi ted cas navic tak vam tu trosku zazlobim. Jinak to kazdy modni bloger bere jako ztratu casu. Proste tetky bez modniho vkusu, co sikanujou nove prichozi, maji to jako zabavu. Pritom melou o vecech, co se mody netykaji. Takze tady po me vyjizdejte jak chcete stejne ty lidi co to tu jen obcas ctou a bavi se na vas ucet, mi daji za pravdu.

Jordaan
9357 příspěvků 30.11.14 17:00

@123l

jo, v poho. proste uz bezte do hajzlu.

vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.11.14 17:01

@123l a co má s modou společného to, že hážete oblečení do popelnice??? Ale to je jedno, dělejte si co chcete

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.11.14 17:08
@Jiná Realita píše:
@123l snad musí být troll, není přece možné, aby takové nátury, přesvědčené přitom o tom, jak jsou pozitivní a správné a všichni kolem (už to něco vypovídá) zapšklí, hloupí a zlí, běžně existovaly (nebo jsem zase naivní…).

Hlavně bych myslela, že správné a pozitivní nátury neházejí věci do popelnice jen proto, aby je náhodou někdo nedostal nezaslouženě zadarmo či zalevno. Copak správné a pozitivní nátury nemají přátele, kterým to s radostí věnují? Zvláštní…

Roseline
2319 příspěvků 30.11.14 17:13

.

Zuzulli
725 příspěvků 30.11.14 17:13

@123l Tak já chápu, že vás to nebaví prodávat, proti tomu nic. Taky jsem zkusila před stěhováním prodat hodně oblečení, skoro nenošeného na votoči, ale počítala jsem s tamní „klientelou“ a nejdražší věc jsem měla za 100, i když pořizovací cena byla několikanásobně vyšší, prostě jsem se toho chtěla zbavit a byl můj problém, že já si to koupila, ale když mi pak začaly chodit zprávy, zdali je ta kabelka za 50 úplně bez chybičky, dokonalá, právě vybalená z krabice a jestli bych nemohla poslat ještě asi 20 detailních fotek a pak by možná byla slečna ochotná si jí za tu částku koupit, tak mi taky došla trpělivost a raději všechno nacpala do charitativního kontejneru, ať se tím někdo probere sám. Váš problém je ale velmi arogantní chování a osočování ostatních, kteří se Vám snažili naznačit, že vyhodit nové oblečení do kontejneru je asi ta nejhorší varianta. Když už vyhazujete, tak PROSÍM použijte alespoň ten charitativní kontejner, někdo by to mohl použít, ale hlavně je to nejekologičtější varianta, z normálního smetí to skončí akorát na skládce a nebo ve spalovně a to kvůli vašemu uraženému egu, že Vám za to nikdo nebude líbat ruce, za to nestojí.

Jinak abych nebyla OT, tak já jsem nejstarší dítě v rodině, takže se většinou dědilo po mě, třeba různé šatičky, kožíšek… věci na normální nošení jsem obvykle měla jenom pro sebe, takže žádné punčocháče nebo tepláky po mě nikdo nezískal. A moje mamka má pro mě připravenou krabici kojeneckého oblečení až jednou budu mít děti, což mi přijde hezké, že moje děti budou mít overal, který jsem nosila i já i moje mamka, stejně, jako mi přišlo hezké, že já i můj bratr jsme měli dřevěnou postýlku ještě po mamce, jen se každému dítěti koupila nová matrace.

Příspěvek upraven 30.11.14 v 17:29

z_dediny
1126 příspěvků 30.11.14 17:13

@SweetPotato Nemají přátele, kterým by mohli věnovat použité oblečení. Mají přátele, se kterými vymetají obchodní centra a trumfují se, kdo sebe a své děti módněji oblekl. To je práce na celé dny, při tom se nedá stihnout ještě něco jiného. Zvlášť ne mít přátele z jiných kruhů.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.11.14 17:14
@Jiná Realita píše:
@123l snad musí být troll, není přece možné, aby takové nátury, přesvědčené přitom o tom, jak jsou pozitivní a správné a všichni kolem (už to něco vypovídá) zapšklí, hloupí a zlí, běžně existovaly (nebo jsem zase naivní…).

Aj je to tá istá čo písala o tom ako preposielajú s manželom peniaze hore-dolu, ako píše @LorelaiH. tak je to určite troll. Vtedy totiž písala, že pomáha týraným matkám, že im robí osvetu a tak ďalej. To by to oblečenie dala im.

vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.11.14 17:20

@Zuzulli???jste si mě spletla asi s @123l :-D

Setare
1887 příspěvků 30.11.14 17:22

@Giulietta Tak nevime, co jim delala ze osvetu, ze jo…mozna jim davala prednasky o tom, ze pouzite obleceni rozhodne ne, kdyby si vsechno kupovaly nove, nebyly by tam, kde jsou.

Ne, to fakt musi byt trol.

Zuzulli
725 příspěvků 30.11.14 17:23

@vlm chybička se vloudila :) omlouvám se :)

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.11.14 17:26

Taky mi to s tou minulou přerozdělovací debatou v mnoha směrech neštymuje.

edit: Měla to být reakce na příspěvek Giulietty.

vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.11.14 17:34

@Zuzulli nic se neděje :-D

let fenixa
213 příspěvků 30.11.14 17:46

A mne sa páči, že VŠADE sa hovorí o módnom pekle, a všade sa smeje užívateľkám. Dúfam, že sa niekto bude o módnom pekle rozprávať aj so mnou, lebo doteraz sa nie :(

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.11.14 17:49

@let fenixa
A to já si občas pohovořím. A občas se si i zasměju :-)

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.11.14 19:05

@SweetPotato S kým? Ja som parkrát zmienila MP a nikto netušil o čom točím. :-)

Lucka_ova
23 příspěvků 30.11.14 20:36

@Jako6 já to právě pak hodila do kontejneru charity Broumov, jenom mě to překvapilo.

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.11.14 20:44

@Giulietta
Páchám osvětu :-)

Zuzulli
725 příspěvků 30.11.14 20:54
@123l píše:
Možná, že by bylo nacase si uvědomit, že jsme v diskuzi na modnim serveru. Mám dojem, že kdykoliv cokoliv nacnu, nabehnou diskutující, kteří o módě bud nemaji prehled, nebo se predvadi v tom, jak jsou nemodni. Az tohle ty usazene damy zde pochopi, mohlo by to tu zacit jako modni forum fungovat. Tak se tu mejte a priste tu snad bude lepsi ovzdusi. Zkusim to zas tak za dva měsíce.

Ještě mě napadl dodatek… když těmi vašimi super módními trendy jsou Nike Air Max a ztmavování pěšinky a kontur u vlasů, tak jste si asi opravdu nenašla tu správnou cílovou skupinu. A podobnými výkřiky dosáhnete akorát toho, že si o vás všichni pomyslí, že jste ***, nikoli „hele, to nevypadá špatně, můžu to zkusit“. Z vás prostě trendsetter nebude :D Za mě doporučuji diskuzní fórum na Votoči :D

Bagheera
344 příspěvků 30.11.14 21:01

Nedědí. Dědí mobily. Jakože tatínek si koupí nový iphone, starý dá nejstaršímu, ten dá svůj samsung sestře a ta dá svou nokii bráškovi, který brečí, že na tom nejdou hrát hry.

vias
532 příspěvků 1.12.14 00:37

@123l
Myslím, že je opravdu lepší dávat ty věci charitě než do kontejneru - píšete, že si to rozeberou zaměstnanci třídírny, ale jistotu nemáme. V charitě máte jistotu, že si to NĚKDO vezme (a buď prodá, nebo zdarma vynosí). Jde mi o ten ekologický aspekt, aby se zbytečně nevyhazovalo málo použité a krásné oblečení. Ale nejlepší mi stejně přijde najít si nějakou jednu potřebnou matku (na bazarových serverech „kdo daruje oblečení“) a té věci postupně předávat. Opět budete mít jistotu, že věci neskončí na skládce.
Píšete, že jste jednou takto darovala a nesetkala jste se s očekávanou reakcí. Možná byla ta Romka opravdu na drogách, já si ale spíš myslím, že se strašně styděla. Ten rozdíl, jak jste ho popsala, byl propastný. Ono je pro chudé i těžké přijmout takhle velký dar, je v tom takový pocit vlastní nedostatečnosti - „já nemám na boty a někdo tady rozdává taková kvanta“, ale to neznamená, že nejsou vděční nebo že jim to nepomůže. Ta maminka to určitě využila. Zkuste prostě darovat jen pro dobrý pocit, s tím, že dotyčná ten vděk třeba ani neprojeví, nebo že se to aspoň vynosí dál.

goldfischlein
49 příspěvků 1.12.14 08:29

Tak možná tu budu za nějakou socku, ale naše mrně (2,5) nosilo a nosí většinu věcí poděděných a nemyslím, že by z toho mělo nějakou újmu. Věci nám vozí švagrová od kamarádky z Německa, kde žije (od švagrové máme něco taky, ale má syna, tak se pro holku všechno nehodí). Tam, kde bydlí, je naprosto normální, že si lidi věci pro děti takhle předávají. A mně to přijde sympatické a rozumné řešení. Všechny nepoškozené věci posílám dál a všichni jsou spokojení.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek