Dědí děti ještě dnes oblečení?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6
sarah123
2137 příspěvků 1.12.14 11:13
@123l píše:
@stricc Já to asi nemám komu dát. U prvního ditete jsem jako hodne mlada potkala na kyclickach romskou holku s tak strasne hnusnym oblecenim, ze jsem ji nabídla, že dalsi den na stejném miste a prinesla jsem ji nadherne mekoucke vymazlene oblečky. Takovyho jeziska jsem ji udelala. Nejak ani neprojevila radost, vzala a sla. To jsem ji tam pribalila i dudlicky, plinky…no asi byla myslenkama trochu jinde, bůhví v cem zila a ja myslela, že si sedne na zadek. : D jinak ja to asi chapu s tim sekacem ale nemuzu si pomoct a prekonat averzi. Takhle nejak jsem to vysvetlila i tchanovcum.

Tak to je ovsem pomerne nechutarna.

janakie
3 příspěvky 1.12.14 12:14

Četla jsem tu na MP už kdeco, za těch pár let. Nikdy jsem neměla výraznou potřebu reagovat, ale kvůli tomuhle jsem si registraci udělala…
Nejdřív mi to připadalo jako troll, ale ono je to asi myšleno vážně.
@123l Co třeba azylové domy pro matky? Jsou v každém větším městě a věřím, že by se tam našli konkrétní potřební, když si myslíte, že na charitě se věci rozkradou.

Caralina
916 příspěvků 1.12.14 15:39

Myslím, že ano. Hlavně to na malé děti, které rychle rostou a tu danou věco měly na sobě jenom párkrát a je prakticky netknutá.

Setare
1887 příspěvků 1.12.14 20:51

@sarah123 Neblaznete, ty byly urcite nepouzite! :D

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.4.15 08:55

Teraz dedia matky po dcérach. :-D

babakoko
202 příspěvků 6.4.15 00:21

Haha, já po mamce a mamka po mě dědíme neustále! Prakticky děláme sdílení šatníků přes půl republiky

yourcandy
477 příspěvků 7.4.15 22:22

@123l Já si myslím, že by úplně stačilo, tašku Vám už nepotřebných věcí odložit někam na viditelném místě ke kontejnerům a on už by se někdo našel, kdo by si to rád vzal. Takhle to dělám já a mám z toho dobrý pocit, že to ještě někomu poslouží. Co si s tím udělá je jeho věc.

šancava
24 příspěvků 30.8.16 15:47

K tématu dědění snad jen zkušenost mého známého, který v předpubertálním období (konec 70. let) dědil po své starší sestře košile se záševky a kalhoty se zapínáním na boku. Smích na klučičích záchodech si jistě umíte představit…

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek