Denkmit - jiný obal stejné složení/vůně ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

levera
1 příspěvek 26.10.17 19:07
Denkmit - jiný obal stejné složení/vůně ?

Dobrý den, chci se zeptat ohledně univerzálního pracího prášku (sypký) Denkmit - dříve byl v modrém balení, nemohla jsem ho již sehnat, obal změnili na zelený. Je prášek stále stejný, jen jiný obal? Především - voní prášek stejně jako v modrém obalu? Neví někdo? Děkuji :)

Reklama

Reklama

Reakce:

Bossygirl
254 příspěvků 26.10.17 19:10

@levera To je snad hromadný útok konkurence se záměrem všechny návštěvníky otrávit a zapudit.

kipi
1 příspěvek 26.10.17 19:32

To by mě taky zajímalo, obal měnit jen tak to neni jen tak! Doufám že je parfém stejný, včera jsem prášek koupila, z „nostalgie“, tak snad nezklame.
Bossygirl: Spíše zákazníkům otevřít oči, ale každého věc. Je přeci zbytečné něco měnit, je to vyhazování peněz. Hlavně že němcům vydělává naše DMko víc než-li jim tam, máme to tady někdy i o půlku dražší než u nich. Holt abychom jim zaplatili tamní zaměstankyně v drogeriemarkt, ale to že naše zaměstnankyně tady berou značně míň na evidentně jejich úkor, no nevím.
Dmko si udělalo sklad v ČR (Tachov), tak na dopravu se nevymluvěj. :D

mrs.lowa
1 příspěvek 26.10.17 19:57

Myslím, že stačí napsat odpověď k otázce této diskuze: Zda někdo něví jestli je prášek pořád stejný jako ve starém obalu, resp. jeho parfém. Pokud je někdo alergik, může ho určitý parfém dráždit, ono používat jiný i třeba bez parfému také sednout nemusí. A vím z vlastní zkušenosti, že takový ecovery apod. eko záležitosti jsou sice šetrné, ale pokud chce mít člověk vypráno a čisto, tak bohužel. Ty mě zklamaly tyto, na celé čáře.

giuliettka
163 příspěvků 26.10.17 20:00

@levera Áno je stejný.

Bossygirl
254 příspěvků 26.10.17 20:03

@giuliettka Myslíte, že je to fakt míněno jako diskuse?

giuliettka
163 příspěvků 26.10.17 20:08

@Bossygirl Myslím že nie. Ale ak niekto založí tri nicky behom 47 minút, tak pociťujem silnú potrebu mu vyhovieť a danú informáciu mu podať. :-D

Bossygirl
254 příspěvků 26.10.17 21:12

@giuliettka A možná jej umlčet. Jo, to dává smysl a naději.

isko
697 příspěvků 27.10.17 08:54
@Bossygirl píše:
@levera To je snad hromadný útok konkurence se záměrem všechny návštěvníky otrávit a zapudit.

Řekla bych, že tohle nebude reklama, spíš snaha rozproudit diskusi.

lucindaSK
930 příspěvků 27.10.17 13:18

@isko ale diskusi k čemu? No tak změnili obal. Jako u x jiných výrobků. Tohle je prostě jiné fórum.

isko
697 příspěvků 27.10.17 13:59

@lucindaSK
Jojo, máte naprostou pravdu, zkrátka změnili obal, není o čem diskutovat.

Myslela jsem tím spíš takovou snahu rozproudit diskusi na celém serveru, zavést diskusní vlákna, aby sem uživatelky zase začaly chodit a přispívat a měly o čem mluvit, zkrátka to tady na MP oživit. A jo, souhlasím s Vámi, že (pokud to tak opravdu je) je to provedený blbě a jako od dětiček, protože diskutovat o tom, že moře je modré a voda průzračná fakt na dlouho nevydrží.

(K domněnce, že tahle konkrétní diskuse není reklama mě vede to, že výrobky DM nepotřebují takovýhle druh reklamy. Leda by si někdo řekl, že nejdřív zkritizuje Denkmit a pak nabídne nějaký jiný zázračný produkt.)

lucindaSK
930 příspěvků 30.10.17 09:32

@isko Nemyslím, že to bylo myšleno jako reklama. Taky si myslím, že výrobky v DM reklamu nepotřebují. Sama je používám mnoho a nedám na ně dopustit.
Jen si tady pamatujeme podstatně jiné diskuze, zajímavé, kritické, pikantní, pichlavé… a to holt vlákno o pracím prášku a změně obalu nebude.

isko
697 příspěvků 30.10.17 11:26

@lucindaSK
Naprostý souhlas.

Reklama

Váš příspěvek

Reebok spojuje síly s hvězdnou Victorií Beckham

Zatímco manžel David Beckham oslavil 20 let spolupráce se značkou... Celý článek

Už víte, co si koupíte? Černý pátek je tady a s ním i uragán slev!

Všechny nákupní maniačky, pozor! Největší slevová akce roku je zpět... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Instagram: Realita vs. Iluze

Autor: Kateřina Hl.

Jestli vám slova jako my story, squad nebo selfie nic neříkají, pak... Celý článek

Reklama