Denní líčení?

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
Verrinka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.12 20:23

Zajímalo by me, jestli mam červené raminka za to, ze mi sluší rtenky… jindy je mi to docela jedno, ale u tady mi to přijde na hlavu

Gräfin
2642 příspěvků 15.12.12 20:30

Rtěnky mi bohužel nesluší nebo jsem spíš ještě nenarazila na tu správnou. Přes den používám BB krém, pudr, dokreslím obočí, které mám sice tmavé, ale řídké, horní linku a řasenku, tvářenku. Po letech praxe mi to zabere tak 7 minut, nejvíc se musím soustředit na obočí.

bertulka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.12 20:42
@Verrinka píše:
Zajímalo by me, jestli mam červené raminka za to, ze mi sluší rtenky… jindy je mi to docela jedno, ale u tady mi to přijde na hlavu

mne taky, tak ja vam dam zelene, at vam to neni lito :-)

Klotylka
568 příspěvků 16.12.12 15:37
@Jiná Realita píše: … dva různé korektory (mám bohužel úplně megatemné a propadlé kruhy pod očima a pokud nechci neustále poslouchat dotazy, jestli nejsem nemocná nebo mi není špatně, nebo rovnou poznámky, že vypadám strašně strhaně, musím je nějak aspoň trochu zakrýt…

Máte nějaký tip na ty korektory? Jsem na tom s kruhy podobně, ale všchny ty korektory se pod očima ve vcelku krátké době rozpijí a akorát zvýrazní jemné vrásky… :-(

ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.12 15:44

@Klotylka Tak já mám také tmavé kruhy pod očima a ještě ty oči zapadlé a jediný korektor, který prošel mým náročným používáním byl touche eclat od YSL

Jiná Realita
13791 příspěvků 16.12.12 16:12

@Klotylka
no právě že ne :-(

nechápu, jak to dělají youtube divy, že vezmou korektor a prostě ho plácnou pod oči a pak rozetřou štětcem. zkoušela jsem to, různými štětci, různé korektory…výsledek byl vždy hnusná vrstva, která kruhy zvýraznila a nahrnula se do záhybů, nebo naopak žádné krytí. prostě blah.

takže teď na nedokonalosti používám myslím snad ten nejsvětlejší dermacol makeup ve zlaté tubě (vyrábí se ještě? mám ho už snad dva roky). perfektně kryje, pod oči se ale nedá dát. a pod oči garnier roll on. přejedu, chvíli počkám a pak lehce ťupkám, aby se rovnoměrně rozmístil. nekryje dokonale, akorát tak, abych vypadala jako běžně nevyspalý člověk :-) ale je nejlepší ze všech, co jsem zkusila - loreal, pak nějaký hodně drahý v aplikátoru se štětečkem (snad ysl, byl to dárek). ráda bych zkusila bobbi brown, ale zatím jsem utrácela za důležitější věci.

kacenka.smile
428 příspěvků 16.12.12 16:18

@Klotylka : Mně vyhovuje paletka korektorů od Sephory. Mám jak akné, tak občas kruhy pod očima, takže oceňuji, že mám za jednu cenu více barev. Na kruhy pod očima dávám žlutý, ale jen k vnitřnímu koutku a stáhnu to po té tmavší ploše jakoby šikmo dolů, ne do středu spodního víčka (vím, popis hrozný, ale snad to pochopíte). Vlastně se těm vráskám vyhnu. Korektor nanáším prstem nebo tím tenkým štětečkem, co je přímo u té paletky a dávám pod makeup, makeup nanáším štětcem (kabuki, ne plochým, ale tím by to možná u očí šlo lépe). Takhle to vyhovuje mně, takže doporučuji zkusit, ale je možné, že třeba Vám tenhle postup nesedne

adeeelka
18 příspěvků 16.12.12 16:36

Cez den korektor lahky make-up, riasenka a balzam na pery (bez balzamu nevyliezam z domu:-D), sem tam ocne tiene v neutralnych farbach.
Kamratka je momentalne vo Francuzsku v casti Bordeaux. Tam je uplne bezne, ze zeny pocas vsedneho dna nosia vyraznejsie farby ruzu, trebars aj tu cervenu. Podla jej slov tie zeny vyzeraju vseobecne nejak zenskejsie a upravenejsie.
Ja osobne na vyrazne farby ruzu zatial nemam odvahu, chce to asi len najst spravnu farbu.

Vé-Vé
76 příspěvků 16.12.12 16:40

@Jiná Realita taky nechápu jak na tom youtube kouzlí, například Pixiwoo.. nalíčit obličej to je v mým případě strašná utopie :D vypadá to dobře jen tam, kde není žádný nedostatek, ale aspoň se můžu vyžívat v líčení očí

teetee
499 příspěvků 16.12.12 17:18

Dlouho jsem bojovala s makeupy. Mám suchou citlivou pleť, která snadno červená a rozšířené póry. a to je zlo. Teď se mi nejlépe osvědčil krém (bioderma sensibio) + bb krém + pudr. Vypadá to rozhodně lépe než make-upy (ze zufalství jsem nedávno míchala i různé odstíny) a pleť se po péči obou krémů uzdravuje. Neucpává se, celkově vypadá i po odlíčení zdravější. Dříve jsem dávala i stíny, ale v zimě mám nelíčivé období, takže doplňuju jenom řasenkou. Ale bez tohoto prakticky nevyjdu z domu.

Klotylka
568 příspěvků 16.12.12 21:24

@Jiná Realita
Tak to máme stejnou zkušenost, korektory pod očima mi problém taky vždycky zvýrazní. Ach jo. Dokonce jsem letos byla u dvou různých profesionálek na líčení - zakrytí kruhů bylo super, ale po hodině silná vrstva udělala své…
Já jsem si teď koupila krém proti kruhům pod očima od Clinique, že by nějak mizely se říct nedá, ale je to alespoň příjemný oční krém. Jinak používám make up Loreal Infallible, mám nejsvětlejší odstín, nanáším ho i kolem očí a kruhy docela pěkně kryje a vytvoří i dobrý podklad pod stíny.
@teetee Tak to já mám naopak v zimě vždycky líčící období. V létě se líčím minimálně.

eva64
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.12 21:50

Mám smíšenou pleť - celý život si myji obličej vodou a mýdlem, což u některých mých kamarádek vyvolávalo pohoršení. Je mi 60+ a vrásky ještě prakticky nemám, ale na tvářích, víčkách a bradě pracuje už trochu zemská přitažlivost.
Moje denní líčení sestává z aplikace výživného krému Dermacol Queen night / u staré pleti i na den!/, na to dermacol, na nos tuhý pudr, na tváře zdravíčka, rtěnku spíše oranžovou / nevím teď ten správný výraz, ale rozhodně ne křiklavě červenou ani fialovou/, lehce natřu řasy řasenkou a hnědou tužkou doplním mezírky v obočí / mám stále ještě dost husté a tmavé/. Když spěchám, vynechávám dermacol, ale bez podkladového krému, rtěnky a řasenky už to ven nejde. Vlasy si stále ještě barvím přibližně své bývalé kaštanové barvě.
Na noc rovněž týž výživný krém jako na den. Jednu chvíli jsem si dávala na noc na obličej a ruce čisté nesolené sádlo; možná se budete smát, ale prý je to nejlepší a hlavně jediné nedráždivé kosmetikum pro suchou a stárnoucí pleť.
Věkem se netrápím, alespoň ne z hlediska vzhledu.

termalni voda
79 příspěvků 16.12.12 23:07

Jaky BB krem na svoji plet pouzivate?

@teetee píše:
Dlouho jsem bojovala s makeupy. Mám suchou citlivou pleť, která snadno červená a rozšířené póry. a to je zlo. Teď se mi nejlépe osvědčil krém (bioderma sensibio) + bb krém + pudr. Vypadá to rozhodně lépe než make-upy (ze zufalství jsem nedávno míchala i různé odstíny) a pleť se po péči obou krémů uzdravuje. Neucpává se, celkově vypadá i po odlíčení zdravější. Dříve jsem dávala i stíny, ale v zimě mám nelíčivé období, takže doplňuju jenom řasenkou. Ale bez tohoto prakticky nevyjdu z domu.
Tebah
4257 příspěvků 17.12.12 15:31

@Jiná Realita @Klotylka Taky jsem měla ten problém, ale teď mám Booing od Benefitu (Sephora nebo přes net) a přijde mi, že ten se opravdu nikde neusazuje a celkem dobře kryje.

Cathero
200 příspěvků 17.12.12 15:37

Když se mi hodí k oblečneí, klidně si vezmu i rudou rtěnku, ale ona se stejně spatlá než dojdu do školy, takže je to fuk. Jinak si jen makeupem maskuji kruhy pod očima a trochu se napudruji, udělám si linky a trochu řasenky a jdu. Na zdlouhavější malování nemám ani čas, ani nervy.

teetee
499 příspěvků 17.12.12 18:54
@termalni voda píše:
Jaky BB krem na svoji plet pouzivate?

Vyzkoušela jsem jich víc, ale s tou biodermou mi jde dohromady nejlépe tento: http://www.femina.cz/…magique.html

nemám problémy s akné, beďárky ani ničím podobným a po tom „ozdravném“ krému tento pleť příjemně sjednotí a zmatní. Nekryje tolik, co makeupy, ale to bych od krému ani nečekala. ve spojení s tím pudrem (max factor creme puff) jsem spokojená. I přes ty recenze bych ho fakt doporučila, protože je lehounký. Problém může být s odstíny, pro někoho může být i ten nejsvětlejší poměrně tmavý, řekla bych…

kappa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.12.12 14:19

Na bezny den sa nelicim vobec, nemam na to cas a ani naladu. naopak, ak ide o nejaku prilezitost alebo mi odpadne ranne cviko, ten jasnocerveny ruz si dam rada aj na den, hlavne ak volim ciernobielu klasiku.

Guinea Pig
1190 příspěvků 26.12.12 20:20

.

Příspěvek upraven 25.01.14 v 00:26

Guinea Pig
1190 příspěvků 26.12.12 20:31

@Klotylka Já mám velmi dobrou zkušenost se žlutým korektorem od oriflame. koupila jsem to sestře před svatbou, aby vypadala víc „rozjasněně“ a nechala jsem si ho…:-) výborný na každodenní nošení. Bohužel ale zase pořád hledám spolehlivý makeup…:-(

bestia
2300 příspěvků 26.12.12 20:38

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 13:58

uu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.12 20:39

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 11:24

Guinea Pig
1190 příspěvků 26.12.12 20:53

.

Příspěvek upraven 25.01.14 v 00:26

Nixe Lulu
344 příspěvků 26.12.12 21:28

U mě to je buď nic nebo někdy jen tužka na oční linky (nejčastěji šedá nebo černá).

uu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.12 23:24

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 11:24

Guinea Pig
1190 příspěvků 26.12.12 23:41

.

Příspěvek upraven 25.01.14 v 00:25

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek