Denní líčení?

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7
Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.12 23:47

@Borůvka19 A zkusila jste radu dermatologa? Ono takové množství make-upu, což je vlastně chemie, nemusí pleti dělat dobře. Možná by stálo za to vydržet a nějaký čas ji nechat dýchat. Vím, že se člověk necítí dobře, taky jsem mívala problémy, i po dětech. Ale kdykoli jsem to něčím chtěla maskovat, zadělala jsem si na dlouhotrvající boláky. Každý člověk reaguje jinak, třeba by vám udělali nějaké testy.

Guinea Pig
1190 příspěvků 27.12.12 00:29

.

Příspěvek upraven 25.01.14 v 00:25

uu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.12 15:27

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 11:23

MaM7
177 příspěvků 29.12.12 19:10

Já odvahu mám:) záleží jak se ráno cítím co mám na sobě a tak, jinak líčení nerozděluji na denní a večerní, dělám to tak jak s emi to zrovna líbí a hodí.

aailyyn
809 příspěvků 18.4.13 13:39

Řasenka, korektor na kruhy pod očima, trochu pudru. Když mám fakt výstavní pleť, tak i rudá rtěnka.

HertaDeOran
866 příspěvků 18.4.13 20:55
zinková mast

@Borůvka19
Zkuste zinkovou mast, koupíte jí za pár korun v lékárně a může pomoct.

Viktorie H.
664 příspěvků 19.4.13 21:44

Máte někdo zkušenosti s tónovacími krémy? Mají nějaký účinek?

Len
490 příspěvků 19.4.13 22:59

@Viktorie H.
Inu, tónují. ;) Já mám tónovací krémy moc ráda, protože moc netrpím na pupínky, ale zas hezky sjednotí barvu pleti a líčení pak vypadá celkem přirozeně.

edge
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.4.13 08:28

@Amonute Na rozšířené póry docela dobře funguje tohle:

Sofia14
74 příspěvků 22.4.13 20:07

Mé ranní líčení zahrnuje - make-up, já ale místo něj používám Acnecolor z lékárny - hezky vyhladí a sjednotí pleť, léčí, příjemně voní, stojí pár kaček a vydrží dlouho. Je ale pravda, že správně by se měl používat jen na postižená místa, mně ale nikdy nijak neublížil, tak ho používám pořád :)Dále pudr a řasenka - mám dlouhé řasy(ale zároveň hodě světlé), takže prakticky nic jiného ani nepotřebuji. Všichni říkají, že nenamalovaná vypadám úplně jinak. Rudou rtěnku jsem si pořídila teprve nedávno a nemůžu si jí vynachválit. Používám jí sem tam, ale nebojím se nosit ji i přes den..k mé světlé pleti je hezky kontrastní, tak pak už záleží jen, zda se hodí k outfitu. Jako další variantu mám jednu nude rtěnku anebo růžové labello, které také lehce barví :)

Andy783
2 příspěvky 24.8.16 19:54
Kurz líčení

Ahoj holky, nevíte kolik stojí takový kurz líčení jen pro laiky. Abych to měla sama pro sebe, max jen pro kamarádky?

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek