Desigual - co Vy na to?

Fotoalbum tématu (7) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
Perpentach
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.4.13 16:17

@mydress Nevšimla jsem si, že byste nĕkde uvádĕla jméno Vašeho eshopu (pokud ano, jsem slepá a omlouvám se). Jediná indicie jsou ty dvĕ značky, co prodáváte, dle toho by se Váš eshop dal dohledat, ale osočovat Vás kvůli tomu z reklamy… to je na Chocholouška.

eeny-meeny
119 příspěvků 10.4.13 17:26

@bertulka se zmínila o tom, že je fajn, že nám @mydress necpe reklamu. Pokud to tak opravdu nebylo, tak se omlouvám. Jen mě tak napadlo podívat se, jestli se pod názvem mydress náhoudou neskrývá e-shop, a ejhle, skrývá! Podotýkám, že jsem se tam šla podívat i ze zvědavosti, Desigual mám ráda.

Dulcinela
197 příspěvků 11.4.13 21:45

Tu značku mám ráda. Mám pár kousků - tričko, které nosím k tmavým džínám; sukni, která je černobílá a na jejich poměry konzervativní, svetr s psychedelickým vzorem :), barevný šátek a pásek, který rozjásá jednobarevné tričko/svetŕik/šaty. Nenosila bych víc, jak 2 kusy najednou, jako to mají v katalogu. Když se dávkuje po troškách, vypádá neotřele, vesele.

geoxx
3 příspěvky 11.4.13 21:49

Dobry den vsem…Desigual jsem mel rad, je extravagantni a pohodove obleceni…Nic mene jsem si koupil manzestrove sematevo kalhoty za 2150kc Za dva dny mi upadl knoflik a pak se tak nechutne osoupali na kapsach i v rozkroku, ze ted kdyz si je vezmu na sebe vypadam jakou houmles..Kalhoty jsem mel 4 mesice a z toho nosene max 20krat na sobe.Sel jsem je reklamovat..Reklamece zamitnuta..Tak ze Cerne ovce to jisti…Desigual brzo na TV. Spatny pristup k zakaznikum…Brzo doddam fotku kalhot, aby jste meli prehled o cem mluvim…Nejlepsi kdo je na trhu je ZARA Ta vam uzna cokoli i na pockani..Desigual s Vama vybehne na ulici..Kdyby Ty kalhoty vdrzeli aspon 1 Rok.Tak Ok..

mydress
5 příspěvků 11.4.13 22:12

Tak reklamace nejsou o znacce, kazdy obchod ma sveho vlastniho majitele, tak je chyba spis na vedeni konkretniho shopu..

geoxx
3 příspěvky 11.4.13 22:23

Nic mene by nemeli vubec poustet na trch kalhoty, ktere predem vi, ze se nepovedli a nebudou fungovat ani po tydnu noseni…Tak ze To je o znacce…Jako ze jdete koupit auto a nema motor…

Sofia14
74 příspěvků 11.4.13 22:35

Já jsem na Desigual poprvé narazila v Drážďanech a courala jsem se tam tak dlouho, že mi zbytek mé výletní skupinky mezitím utekl :D Každopádně tato móda se mi vcelku líbí (vcelku proto, že jako v každém obchodě můžeme narazit na opravdové skvosty, na průměrné věci, ale i na věci skoro pekelné…). Mám odtud jedny šaty z kolekce Cirque de Soleil a plavky, které byly v létě s 50% slevou..Jinak dále se mi tam líbí kousky s potisem Marylin a kabáty především od Christiana Lacroixe. Co je ale až skoro odrazující jsou ty přemrštěné ceny, to je pravda bohužel.

geoxx
3 příspěvky 11.4.13 22:44

Kdyby Ty kalhoty staly treba 1200 tak bych to jeste ozelel..Ale kazdopadne chci aby mi kalhoty vgrzeli aspon 1 rok. Za Ty ceny kolik to stoji jsem myslel ze kupuji kvalitu…Tak ze jsem se pekelne spletl…

Bagheera
344 příspěvků 11.4.13 22:50
@Betty J. píše:
@Bagheera opravdu to byl v Tescu Desigual? V tom brněnském na Úzké prodávají něco na první pohled velmi podobného, ale značka je to jiná, jen si nevzpomenu na název.

Nojo, na Národní. No on je to teď vlastně My, já pořád říkám Tesco, protože tam mají Tesco potraviny. On je tam D. v patře pořád, ale teď to vystavili v přízemí, 100% D., ale strašný plátýnka už odpohledu.

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.4.13 23:11

Jsem dnes potkal u Alzy slečnu na růžovém skútru, v kabátu Desigual a helmě. Ačkoliv je to teda španělská značka, vypadalo to, jako by přijela z ranního pařížského provozu. docela ji to seklo a na silnici razila.

DonChichot
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.4.13 13:50

Brzy budou mít obchod na Zličíně, místo zaniklého Pietro Filipi.

ninočka
58 příspěvků 18.4.13 16:52

Mně se jejich oblečení a doplňky líbí, ale je to tak trochu mimo moji finanční dostupnost. Kdybych si mohla vybrat, volila bych hodně výrazné věci, jelikož si myslím, že bych měla menší šanci v tom někoho potkat.

Ajusa3
181 příspěvků 18.4.13 19:19

Ja si nedavno u Desigual objednala saty a jarni kabatek a musim rict, ze usiti i material skvely.

Ledvedka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.4.13 22:09

Mně se jejich oblečení líbí, na obrázku, na ramínku, na ostatních.., ale když si z toho něco zkusím tak..nevím no, nesluší mi květinové vzory a oni snad nic jinýho ani nevedou. A pokud je věc jednoduššího rázu tak zase plácnou přes půl zad značku.

Mayim
401 příspěvků 18.4.13 23:00

Někdo tu zmiňoval i Oilily, přidala bych k tomu i Smash (nebo tak nějak, ale dá se to sehnat v My na Národní). Desigual nemusím - je na mě hodně drahý a „praštěný“ ne v tom stylu, který bych brala. Na druhou stranu Oilily je moje osobní úchylka už asi čtyři nebo pět let (z jejich tehdejší kolekce s drobnými kvítky jsem dvě kabelky koupila na aukru), peněženka z jedné z decentnějších kolekcí od nich drží už asi tři roky - jen ji budu muset nějak vyčistit. Svoji současnou „hlavní“ kabelku mám sice teprve rok a čtvrt, je to na ní trochu vidět, ale kolik už jsem toho v ní odtahala… a navíc to byl můj splněný sen. (Ano, Oilily je moje úchylka, ale kromě těchhle kabelek mám ještě několik dalších, náležitě decentních, a snažím se kombinovat tak, aby to k něčemu vypadalo)…

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.4.13 00:42

@Mayim Myslím, že něco od Oilily jsem viděl i na Národní v Platýzu, vedle Zlaté Lodi (Výtvarné potřeby) a pak určitě na Ípáči na Bělohradské, hned kousek od křižovatky směr Mírák.

edge
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.4.13 07:34
@GalianosjednimL píše:
Jsem dnes potkal u Alzy slečnu na růžovém skútru, v kabátu Desigual a helmě. Ačkoliv je to teda španělská značka, vypadalo to, jako by přijela z ranního pařížského provozu. docela ji to seklo a na silnici razila.

Tak to bych si asi vykroutila krk. Mně se líbí i hezky oblečené slečny na městských kolech, které vídám na www.thesartolialist.com

Mayim
401 příspěvků 21.4.13 23:08

@GalianosjednimL
tu kabelku, kterou mám, jsem kupovala na Václaváku, v pasáži kousek od Bontonlandu (a měla jsem problém si vybrat). O Platýzu vím, už se tam chystám na výzvědy snad půl roku…

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.4.13 23:21

@edge díky mrknu na to

@Mayim :)

Zebra33
2038 příspěvků 22.4.13 13:36

V Desigualu jsem si koupila dva delsi topy, protoze tancim salsu a chtela jsem k cernym kalhotam nahoru neco neprehlednutelneho - potud bez vyhrad, oba topy maji uspech. Ovsem kvalita materialu a zpracovani je naprosto tristni. U obou topu couhaji od zacatku ze svu nite, coz jsem vzhledem k 50% sleve brala jako ze ok (nuzky vlastnim). Po prvnim vyprani se mi na jednom topu udelala vedle svu dira a u druheho se mi postupne rozpada takova jakoby krajkova aplikace ve vystrihu (jehlu a nit nastesti take vlastnim a po kazdem druhem/tretim noseni spravuji, ale ze by me to extra bavilo…). Nevim, jak jsou na tom s kvalitou treba kabaty, ale u tricek, zvlast za plnou cenu, bych teda byla zatracene opatrna.

mkoll
148 příspěvků 24.4.13 07:41

Ja si myslim, ze se tady v CR dela kolem podobnych znacek prilis velke halo. Ani by me nenapadlo tady do Desigualu zajit, uz jen proto, ze bych se musel tem prodavackam vysmat do obliceje, jak to berou vazne. Z Desigualu mam kabelku a kabat, zadnou psychedeliku, oboji porizene v USA ve slevach, kabelu cervenou, velkou crossbody cca za 30 dolaru, kabat zimni, sedozeleny s takovym jakoby brokatovym vzorem, zadne meganapisy, stal me 70 dolaru. Proto mi ta ceska aura kolem znacek (Guess, GAP, Tommy Hilfiger, Diesel a dalsi) prijde totalne smesna. Chapu, ze ne vsichni maji moznosti nakupovat venku mimo CR, ale existuji prece e-shopy… Snad to ceskym prodejcum ci dovozcum nekdy dojde, ze je zbytecne prodavat predrazene zbozi jen pro „vyssi tridu“, sami tim prece prichazeji o kseft.

jumbeee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.7.13 12:02

Zajímalo by mě, jak vyslovujete název obchodu. Vyslovujete ho španělsky? :)

Matmys
2595 příspěvků 26.7.13 12:14

Od Desiqual mám několikery šaty, ale všechny jsem si musela doupravit… u něčeho jsem zabírala ramínka, u něčeho párala nadbytečné (pro mně) aplikace a flitry, u všech ostříhat čouhající nitky a nakonec se z toho vylíhne docela slušný kousek. Jo, ale je to fakt - je to spousta peněz za polotovar.

nanjua
1153 příspěvků 26.7.13 12:50

Tady je zvětšená kabelka kterou mám i v ikonce. Teď jí tahám naprosto všude. Na Desigualu miluju vzory a barevnost ( nečekaně :-D )
Na zimu plánuju kabát, jen ještě nevím jestli jen černý s výšivkou, nebo půjdu do větší „divočiny“ :-)
http://www.eobuwie.com.pl/…/39878_1.jpg

Mayim
401 příspěvků 26.7.13 14:05

@nanjua
zrovna tuhle kabelku bych docela brala, jen kdyby měla trochu delší ucha (na přehození přes rameno) a naopak neměla ten dlouhý popruh…

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek