Desigual - co Vy na to?

Fotoalbum tématu (7) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
MiniMaty
35 příspěvků 26.7.13 14:24

Ja mam tuhle sukni http://www.mimibazar.cz/foto.php?… a jsem zatim spokojena, ceny jsou teda nastreleny..ale jinak se mi libi, ze prisli pro nas s necim novym a netradicnim. Je pravda, ze desigual poznam zdalky, ale tak imho lepsi nez treba nasita puma, krokodyl nebo tri pruhy..proste je to urcity rozpoznatelny styl.

cheap_tuesday
30 příspěvků 26.7.13 14:58

Desigual osobně považuji za peklo. Drahej kýč.

KlaudieS
1765 příspěvků 26.7.13 15:13

@jumbeee Však je to prakticky stejně :)

jumbeee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.7.13 17:28

@KlaudieS Stejně jako co? Já spíš myslela, jestli to někdo nevyslovuje s anglickou výslovností (setkala jsem se s tím).

KlaudieS
1765 příspěvků 26.7.13 18:40

@jumbeee No myslela sem, že česky se to přečte jak španělsky, s anglickou výslovností jsem se ještě nesetkala, jak to zní? desájlg? :D

nanjua
1153 příspěvků 26.7.13 19:02

Dyzájgl :-D To mě nikdy nenapadlo :-D

Viktorie H.
664 příspěvků 26.7.13 20:20

@jumbeee To by mě taky zajímalo, kamarádka to vyslovuje,,dežual" :D na google překladačí to ve španělštině vyslovují normálně jako desigual, takže asi tak, ale příjde mi to divné.

jumbeee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.7.13 20:20

@Viktorie H. Co vám přijde divné?
edit.: Pokud výslovnost, tak ve španělštině se to skutečně podle pravidel výslovnosti vyslovuje dost podobně jako u nás (stejně ne, je tam jinde důraz - logicky).

Viktorie H.
664 příspěvků 26.7.13 20:25

@jumbeee No nevím, vyslovit to,,desigual", jak jsem pořád zvyklá, že různé obchody se vyslovují různě (např. zrádné Camaieu nebo jak se to píše)

audrey t.
169 příspěvků 26.7.13 20:32

Mám od nich pár kousků. Ale u nás jsou jejich věci strašně předražené. Tu hodnotu nemají - bohužel.

Sylvika
78 příspěvků 26.7.13 21:05

Docela dlouho jsem tuto značku míjela, nelíbíla se mi, dokud jsem se nezamilovala do kabátu a nekoupila si jej. Většina věcí je opravdu na můj vkus šílená a nekoupila bych si je ani za desetinu ceny. Nicméně zrovna jejich kabáty se mi líbí. S rozdílnou cenou v ČR vs. zahraničí souhlasím (co se týče kvality nemohou posoudit), nedávno jsem vešla do D. ve Vaňkovce a jen se mi protáčely panenky nad cenami…

yasminka
12 příspěvků 26.7.13 22:09

Nic od nich nevlastním. Není to můj šálek čaje. Ale nic proti této značce nemám.

KlaudieS
1765 příspěvků 28.7.13 08:58
@Viktorie H. píše:
@jumbeee To by mě taky zajímalo, kamarádka to vyslovuje,,dežual" :D na google překladačí to ve španělštině vyslovují normálně jako desigual, takže asi tak, ale příjde mi to divné.

Dežual - to je dobré :D Ano, opravdu se to vyslovuje jako [des/zigval], španělština by sice dala důraz až na ua, ale to už snad nikdo neřeší :D.

nanjua
1153 příspěvků 7.9.13 11:20

Prosím o radu, máte některá kabát od Desigualu? Chci objednat ale mám problém s velikostma. Abych neměla krátké rukávy (měrím 173) tak asi musím koupit vel. 42 ale mám obavu aby mi nebyl velký, normálně nosím 36 max. 38.

Sylvika
78 příspěvků 9.9.13 21:58

@nanjua mam jeden kabat, mam velikost 42 a kabat ve 42 mi sedl. Obavam se, ze na Vas bude ta 42 velka.

nanjua
1153 příspěvků 12.9.13 09:55

@Sylvika Objednala jsem 40, kdyžtak ho nechám zužit. Mám obavu z ramen a rukávů, ty kdyby mi byly malé tak už s tím nic nenadělám.
Tak snad to trefím, díky:-)

Silvie.M
57 příspěvků 12.9.13 13:40

Na me jsou nektere veci v Desigual taky „moc“, ale libi se mi tam satky a kabelky, ktere se hodi skoro ke vsemu, co mam doma, protoze jinak mam vetsinu veci jednobarevnych..

Sayuri-hime
1 příspěvek 14.10.13 08:22

Za sebe musím říct, že na desigual nedám vůbec dopustit, protože mají velmi kvalitní zboží. Je ovšem pravda, že vybírám spíše střídmé barvy, hlavně pokud se jedná o saka a kabáty. Mám třeba jedno krásné sáčko, které je celé černé s prošívanými vzory a hodí se tedy i do společnosti. Pokud se bavíme o ceně, tak ano, oblečení není nejlevnější, ale na obranu musím říct, že jsem si minule zkoušela zimní kabát v Mohitu, za který chtěli 2000 Kč a přitom byl od pohledu nekvalitní a pelichal. Osobně si tedy raději zaplatím 3000 (ano mám kabát od desigualu za tuto cenu), který mi vydrží více než 1 pouhou sezónu a je kvalitní a značkový. Nějaké Mohito, C&A apod. vůbec do značek nepočítám. Pár žen také psalo, že nemá rádo pokud někdo hned pozná, že jde právě o danou značku, ale já v tom naopak vidím účel. Proč si potom ženy kupují kabelky Prada nebo Louis Vuitton? No přeci, aby jejich krásnou a značkovou kabelku každý obdivoval. To je přeci účel značky… Můj názor :-).

nanjua
1153 příspěvků 14.10.13 09:25

@Sayuri-hime
Prosím Vás, který kabát od Desigualu máte, že se Vám zdá kvalitní?
Mám tento:
Je moc pěkný a zajímavý ale ruku na srdce, kvalitou mi teda nic extra nepříjde…?
http://www.dressforbrands.com/…go-abril.jpg

LorelaiH.
3386 příspěvků 14.10.13 10:08

@nanjua jj, taky mám tento. A jak jsem si ho kupovala kvůli „plastickému“ vzoru, tak s tím je teď největší opruz - zadrhne se o všechno, lezou z něj nitě…:(

Cornero
415 příspěvků 14.10.13 10:45

Desigual mam rad pokud beru design. V obchodech se prodava mraky strohyho jednoduchyho obleceni ze takovejhle barevnej neuchopitelnej design na beznejch strizich je vitana zmena. Opet je to ale o tom kdo to nosi. Seriozni damy v tom vypadaj nepatricne ale pro hravy holky je to supr. Co se tyce kvality tak tu jsem nejak zvlast nestudoval cena je docela brutalni (a to teda treba i v Parizi a Italii) a strihy mi prijdou ze mejm kamoska uplne nesedi ale pokud nekdo ty penize a postavu na to ma tak se mi to moc libi. Bohuzel v panskym oddeleni me nikdy nic moc nezaujalo.

nanjua
1153 příspěvků 14.10.13 11:29

@LorelaiH. Přesně tak. a podšivka vylézala u rukávů, musela jsem to zachytnout.
Beru to stejně jako @Cornero. Je to něco jiného a ty barvy mě baví. Za tu cenu jsem ochotna přistoupit na to, že mi kabát nevydrží věčnost. Na druhou stranu pak zase kvalitní kousky, ale ty mám naopak v neutrálních střizích a barvách.

Barborkax
12 příspěvků 2.1.14 15:13
Nová kolekce

A zaznamenaly jste už novou kolekci na rok 2014? Mě strašně zaujal ten jejich reklamní spot, ta herečeka je naprosto úžasná a už kvůli tomu skvělýmu spotu si od Desigualu budu muset něco koupit chtě nechtě chi chi chi

http://www.youtube.com/watch?…

Barborkax
12 příspěvků 2.1.14 15:14

Maj tu novou kolekci už někde v českých obchodech, neví někdo?? :-)

yamama
185 příspěvků 2.1.14 18:09

@Barborkax mne se moc libi ta pisnicka!!! ted jsem se a konto toho divala na prehlidku desigualu Sp/Sm 2014 z NY Fashion Week http://www.youtube.com/watch?… a musim rict, ze tam nebyl kousek, ktery by se mi nelibil. Je to proste vesela casual moda na vikend. La Vida es Chula :)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek