Deštník

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
Pink_lemonade01
86 příspěvků 13.7.12 22:02

Mám už asi tři roky modro bílý pruhovaný z teska asi za stopade a hodí se mi ke všemu, protože nosím jen určité barvy. Pokud jsem celá v černé, což je většinou (černou prostě miluju), tak je to takový veselý prvek. Moc se mi líbí průhledné deštníky a různé barevné, ale zas tak moc u nás neprší, aby se mi do deštníků chtělo investovat. Co se kvality týče, vedou dva deštníky po babičce, jeden je černý a druhý s pěkným nadčasovým květinovým vzorem, jsou vystřelovací a patrně nezničitelné, jejich stáří odhaduju tak na 40-50 let.

Choucas
150 příspěvků 13.7.12 22:36

V dětství (3-8 třída) jsem měla a ještě dosud mám (děravý) masivní deštník, fialkovo, jemně růžovo pudrový, neskládací s dřevěnou rukojetí a špičkou. Jen je celkem vybledlý. Teď s sebou už 3. rokem pořád nosím skládací palmový deštník za 300 kč, a co ten přežil :D Hodně lidí ho chválí i když ne vždy s ním ladím. Jinak mamka má zas takovou maxi slunečnici :) http://www.meridianvalleyhome.com/…1a-palms.jpg

eveK
334 příspěvků 13.7.12 23:51

Já mívala jeden skládací černý do kabelky, pak mám jeden obří reklamní v autě a poslední dobou nejčastěji nosím barevný dětský deštník s medvídkem :-)

Bugatti
4086 příspěvků 14.7.12 01:06

Deštníky nosím nerada, ale když musím, snažím se ladit. Už léta mám dva holové, jsou festovní a stále drží. Když se mi k oblečení nehodí ani jeden z nich, vypůjčím si manželův černý. Skládací nosím jen když ráno neprší, ale dle předpovědi by mohlo. A pro ty, kdo ztrácejí deštníky, jedna historka… Deštníky je možno bezpečně ukládat u notáře. Ráno lilo, když jsem tam byla něco vyřídit. Když jsem si šla odpoledne dokument vyzvednout, už nepršelo. Já si způsobně uložila deštník do držáku a samozřejmě odešla bez něj. Po asi dvou hodinách jsem si to uvědomila, ale už měli zavřeno. Pak jsem několik dnů nebyla ve městě, odjela na dovolenou, vrátila se… a na deštník tak nějak zapomněla. Po více než dvou měsících jsem šla po městě a když začalo pršet, vzpomněla jsem si na něj a protože to bylo prakticky za rohem, zašla se tam podívat… a on tam celou tu dobu na mne čekal!

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.7.12 09:44

@Harmonika děkuji!
Já si poslední dobou připadám jak dešťová panenka ( trochu stará ), kammkoliv přijedu vezu si odtamtud déšť domů přes celou republiku.

-mouchacha-
6 příspěvků 18.7.12 10:33

Ten palmovej deštník je boží! Jinak jako oko v hlavě nosím jeden skládací po babičce, tmavěmodře károvaný s chromováním. Ne že by vždycky ladil, ale krom toho, že ho mám už asi 20 let (a babička ho měla taky tak dlouho), tak je stále v netknutém stavu. Jednou jsem přišívala jedno očko na drát. A právě že ty dráty jsou opravdu kulaté, pružné dráty, které se nezlomí. Dnešní deštníky jsou z ohýbaného plíšku, který se prostě jednou ohne a konec.

TulaJ
254 příspěvků 18.7.12 10:40

Tak ak môžem poradiť - jediný skladací dáždnik, ktorý vydržal fakt všetko (ohne sa pri vetre, ale je tak pružný, že sa dá vrátiť späť) som kúpila v outdoorovom obchode, je asi mienený na treky, ale majú v rôznych veľkostiach a farbách. Ja mám taký malinký, že sa vojde do každej kabelky a nosím ho „pre každý prípad“ stále

misial
1396 příspěvků 18.7.12 11:43

Já mívala černý skládací, ale když se mi rozpadl a já nevěděla, jaký koupit, vyhrabala jsem doma asi 20 let starý, červený s kytičkama. Je skládací, ale složený je delší, než ty dnešní (nevzleze se mi bohužel do malé kabelky a musí čouhat :( ) ale vypadá, že by vydržel i trochu silnější vítr a je opravdu nádherný. Navíc starší věci mám ráda a tenhle tak i vypadá :) Poslední dobou navíc nosím skoro pořád červený kabát, tak to ladí.
Když prší hodně, jako třeba několik dní v kuse a vím, že i když dojedu do 60 kilometrů vzdáleného města, nebude tam pražit sluníčko a já vypadat jak debil, beru si černé gumáky s bílými puntíky a k tomu klasický ikeácký se stejným vzorem. Bohužel jsou puntíky na gumácích drobnější a na deštníku velké, ale i tak si myslím, že je to hezké.

Na to sladění nejsem nějak háklivá, ale pokud se to povede, vypadá to většinou moc hezky.

Syslik1
95 příspěvků 15.10.13 20:17

Průhledné deštníky v různých provedeních i cenových relacích najdete například na http://www.rajdestniku.cz/katalog.php?….
Taky už tam mám dlouho jeden vyhlédnutý. Jinak v kabelce nosím pořád malý skládací, přece jen musím dost chodit i v dešti.

Ikeya-Seki
1090 příspěvků 15.10.13 20:22

@Syslik1 Ráj deštníků musím pochválit. Mám odsud tři deštníky, průhledný, modrý s kapkami a duhový. Deštníky dobré, obchod pohotový, dodáno do druhého dne.

Kateřina0017
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.1.18 21:43

Já mám deštníků více, ale jen jednorázových. Mám ráda jednobarevné děštníky, které sladím naprosto se vším :)

vlm
4889 příspěvků 20.1.18 10:02

@Kateřina0017 odkaz na e-shop by nebyl??

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek