Dětské peklo

Fotoalbum tématu (12) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.5.14 10:31

@defilenaiguille Ano, přesně. Když nám naši nalívali limonádu, měly jsme oči na úrovni hladiny, aby náhodou někde nebylo o milimetr víc! Mimochodem, chemické patoky se u nás dávaly za odměnu a na Vánoce, jinak se pily „obyčejné“ domácí šťávy z ovoce ze zahrady :)

La Belette
271 příspěvků 28.5.14 12:03

@Kokoska1 no a co teprv nesmrtelná klasika „jsi starší a moudřejší, tak mu/jí ustup, on/ona ještě nemá rozum!“ =D

Caralina
916 příspěvků 28.5.14 14:04

@La Belette tak TOHLE znám velmi dobře. Mám ty mladší sestry dvě, člověk by si řekl, že když jsou mezi námi rozdíly dva, resp. čtyři roky, tohle mě mine, neminulo.

La Belette
271 příspěvků 28.5.14 16:00

@Caralina to nemine žádného staršího sourozence, mezi námi třeba nebyly ani ty dva roky, a co se týká nějakého rozumu, tak jsme byli klasicky „jeden za osmnáct, druhej bez dvou za dvacet“, ale to nevadilo. spíš je vtipné, že co se týká privilegií (chodit spát později, protože jsem starší apod.) to samozřejmě neplatilo =)

Jezabel
22 příspěvků 29.5.14 09:52
@La Belette píše:
@Kokoska1 no a co teprv nesmrtelná klasika „jsi starší a moudřejší, tak mu/jí ustup, on/ona ještě nemá rozum!“ =D

Jo, tuhle větu znám důvěrně, ale moje mamka ji používala ve zkrácené verzi: „Jsi nejstarší, máš mít rozum!“ Já jsem rozum musela mít už odmalička, ale zajímavé je, že prostřední sestra ho nemá dodnes a to nevadí:-).

Garfie
4456 příspěvků 29.5.14 10:11
@Kokoska1 píše:
@defilenaiguille Mimochodem, chemické patoky se u nás dávaly za odměnu a na Vánoce, jinak se pily „obyčejné“ domácí šťávy z ovoce ze zahrady :)

Ano, u nás taky-a dodnes koluje v rodině historka, jak maminka nabídla limonádu návštěvě a já, nevinné dítko, jsem to komentovala slovy „copak jsou Vánoce?“ :-)

budox
619 příspěvků 29.5.14 10:38

@Garfie
jo a když k limonádě byly brambůrky nebo křupky, to bylo slávy

Caralina
916 příspěvků 29.5.14 12:52

@La Belette Ne, na priviliegia se to nevztahovalo, naopak. A taky byla zajímavé pozorovat jak naši postupně měknou a uvolňují mantinely. To já jsem sem musela být do 18-ti let do posledního metra doma ( to je cca kolem půlnoci ). Moje nejmladší sestra v 16-ti neměla večerku žádnou. Atd. Samá nespravedlnost:-)

oriskova
84 příspěvků 29.5.14 14:53
bombarďáčky

A za tohle je někdo opravdu ochotný zaplatit a pak to obléct svému dítěti?

Allania
493 příspěvků 29.5.14 16:00

@oriskova Zdá se mi to nebo to žádný šev na tom levém boku nemá? Prostě tvořilka jen nakreslila tvar na ještě přeloženou látku. Co se bude babrat s nějakými švy do rubu.

Qwertyl
333 příspěvků 29.5.14 17:30
@oriskova píše:

A ne jen dítěti :-D

Jezabel
22 příspěvků 29.5.14 20:11

@Qwertyl No ta cena je taky hustá…

Lamicka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.5.14 20:59

@Jezabel husty je pocet prodanych kusu :-)

dost_bot
2071 příspěvků 29.5.14 21:04

@Lamicka @Jezabel To si vždycky s úžasem uvědomím, kolik existuje paralelních vesmírů… :-)

budox
619 příspěvků 30.5.14 07:37

Nevím proč, ale mám pocit, že pod těmi bombarďáky s puntíky jsou plenky.

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.5.14 09:14
@oriskova píše:

Oriskova, to je pekny paradox, me ta kapsa tvarem pripomina orisek :-)

budox
619 příspěvků 30.5.14 09:22

@lioncity
to já myslela rovnou, že je to kapsa na oříšky, ale když jsem viděla ty dospělácké, tak jsem znejistěla, nevím jestli oříšek má být vpředu nebo vzadu, proboha, teď mě napadla další hrůza, není to kapsa na oříšky, co padají ze zadečku, nebijte mě už dál přemýšlet nebudu

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.5.14 09:27

@budox A DOST!!!UAAAA!!!

Dammy
1672 příspěvků 2.12.14 09:27

.

Příspěvek upraven 23.12.16 v 23:30

coralline
835 příspěvků 2.12.14 11:08

@Dammy Prodat, mamyny vam urvou ruce.

LadyOfGallifrey
739 příspěvků 3.12.14 07:09

@Dammy Vcelku s Vami sucitim, tiez som dostala par podobnych krabic :-D Akurat okrem dzin tam boli nepricetne oflitrovane ruzove veci s podivnymi napismi. Ale nie vsetky dziny su peklo najpekelnejsie, aspon ja mam na mimino par gati, ktore predstieraju typicku modru farbu, ale su makke, v pase maju siroku gumu a nepripadaju mi menej pohodlne ako ine nohavice :-)

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.12.14 15:54

@Dammy
Je třeba zvykat si už od kolébky. Před chvílí jsem v HM třeštila oči na slim a SKINNY jeans pro batolata. Když si představím, jak do toho cpu třeba dvouletou holčičku - zlaté naklepávání do punčocháčů mého dětství!
A i kdybych ji tam náhodou narvala, pak ji z toho budu muset patrně vystříhat.

007bohunka
658 příspěvků 17.1.15 22:05

@SweetPotato No někdy to taky nechápu jak šijou pro malé děti.

continuity
5853 příspěvků 18.1.15 00:34

Peklo nastane brzo, dite se rozhodlo, ze na maskarny chce za berusku. nejsem uplne neschopna neco spichnout, ale absolutne mi na takove vyciny nezbyva cas. rozhodne mne vic nez vikend u siciho stroje laka vikend na horach.

LadyOfGallifrey
739 příspěvků 18.1.15 00:40

Pani v obchode mi dnes skoro nechcela predat tmavomodru ciapku pre holcicku. A pritom jej ta farba fakt svedci… A v dalsom obchode mi pani cpala zasadne len ruzove zimne boty. Z tych peknych sedivych vraj nemali to spravne cislo. Hmmm. Nakoniec som nasla aspon tmavofialove 8-)

Stránka:  « Předchozí 1 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek