Diář 2014

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Ready
292 příspěvků 04.01.14 17:51
@Tajtrliková píše:
Mě je celkem jedno jak by diář vypadal, ale zjistila jsem že pokud chci jen český (t. j. nemám tam názvy dnů v pěti řečích- mě naprosto k ničemu)mám smůlu. Jednojazyčné diáře asi neexistují…

Třeba ten herlitz zrovna to má.
(fakt tam nedělám, ani nemám procenta…)

711990
3200 příspěvků 04.01.14 18:22

@Tajtrliková filofax dela cesko-slovenskou napln
Jinak filoxaf je moje laska, mam uz od 18 let kozeny staroruzovy diar a do nej vanilkovou(barevne) napln a vsechny ty blbosti a pouzivam ho, i kdyz mam v mobilu google calendar. Stejne tak v praci pouzivam papirovy stolni kalendar spolu s outlookem, papir je pro me lepsi a prehlednejsi…

Ready
292 příspěvků 04.01.14 18:25
@711990 píše:
@Tajtrliková filofax dela cesko-slovenskou napln
Jinak filoxaf je moje laska, mam uz od 18 let kozeny staroruzovy diar a do nej vanilkovou(barevne) napln a vsechny ty blbosti a pouzivam ho, i kdyz mam v mobilu google calendar. Stejne tak v praci pouzivam papirovy stolni kalendar spolu s outlookem, papir je pro me lepsi a prehlednejsi…

Souhlas.
Já potřebuju kalendář doma, v práci a ještě ten diář.
Mám systém lepících papírků, které různě přelepuji, třeba dobíjení kuponu na autobus, to kdybych v diáři neměla, tak si to prostě nedobiju :-)
Jo, jeden čas jsem si dávala na ten první papír diáře anglický slovíčka. Třeba jen pět, cca na týden. Vždycky jsem to otevřela a ty slovíčka si projela. Nevím, proč už to nedělám sakra.

711990
3200 příspěvků 04.01.14 19:27

@Ready presne, protoze co nezapisu rukou, to si nikdy nezapamtuju, i kdybych to do pocitace nadatlovala milionkrat:-)

miramis
1009 příspěvků 04.01.14 20:35

@Tajtrliková právě třeba tarakan dělá diáře jen s českými popisky, pokud se nepletu..
A při nejhorším se dá koupit nějaký pěkný sešit, třeba v kroužkové vazbě, a do něj si dny narýsovat a nadepsat podle toho, jak vám to vyhovuje:)

Navaa
553 příspěvků 04.01.14 22:11

Mám diář k Marianne. Minulý rok jsem měla Elle, líbil se mi kvůli malé velikosti a nereklamním křídovým obrázkům doplňků a oblečení :) Tenhle má místo nich jen reklamu na Eucerin, grrr, a postrádá gumičku. :/

Grr na Eucerin: měla jsem protivráskový krém na obličej a oči. účinek 0 :P

fuchsinka
3 příspěvky 04.01.14 22:48

Dovolím si nesouhlasit. Jsem organizomilka, to znamená, že členění diáře je pro mě naprosto zásadní a málokterý splňuje moje vysoké nároky. :) Mezi favority řadím též Moleskine (protože se dá nosit s tužkou) a některé verze PaperBlanks (uvnitř diáře je i podrobný diář na další rok, jak praktické v posledním kvartále).

noemi
1645 příspěvků 05.01.14 00:30

Blbé je, když má člověk diář, ale zapomene se do něj podívat a něco prošvihne, to už se mi taky stalo.

rice
352 příspěvků 05.01.14 00:51

Přesně tyhle nesvéprávné dotazy mě dopalovaly na omlazeni.cz (možná i diskuze Které papírové kapesníky používáte? by se tam našla) Uživatelky se tam předháněly v tom, jaký diář používají ony, jaký je nejlepší, kde se dá koupit, odkazy, fotky…facepalm prostě.
Vidět to tady na MP je nepříjemný déjà vu.

MaláČarodějnice
709 příspěvků 05.01.14 09:12

@rice já to teda nepovažuju za nesvéprávný dotaz, to je normální výměna informací a zkušeností. Zrovna tak si nemyslím, že je to reklama, dotyčná tazatelka se přece cíleně na diář zeptala, takže jí nikdo nic nevnucuje, ale nabízí na základě normálního dotazu. Už se to tady s tím upozorňováním na skrytou reklamu přehání…
Mám tento už třetí rok a spíš než praktičnost (tužka, gumička) se mi na něm líbí design, beru ho jako malé umělecké dílko. Zajímají mě i ty lunární vlivy. No a mnohojazyčnost popisků mě vytáčí taky a nejen v kalendáři ale i na všech možných výrobcích, některou koupelnovou kosmetiku proto přelívám do jiných nádobek, absolutně bez popisků. Obzvlášť maďarština mě točí :-(

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.14 09:45

Stridam LV a Moleskine, oboji mohu jedine doporucit.

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.14 10:35

@lioncity Uka.

Ready
292 příspěvků 05.01.14 17:44
@rice píše:
Přesně tyhle nesvéprávné dotazy mě dopalovaly na omlazeni.cz (možná i diskuze Které papírové kapesníky používáte? by se tam našla) Uživatelky se tam předháněly v tom, jaký diář používají ony, jaký je nejlepší, kde se dá koupit, odkazy, fotky…facepalm prostě.
Vidět to tady na MP je nepříjemný déjà vu.

Já bych to tak přísně neviděla.
Chápu, když někdo má diář jen tak, ani se do nej nekoukne, potom mu nějaký z levných knih nebo časopisu stačí. Nic proti tomu.
Ale někdo chce od diáře víc - rozdělení po týdnech, dnech, poznámky, gumičky přes okraj, doplňky… a potom považuju za normální, že se zeptá.
Já taky koupila diáře na doporučení, poptala jsem se po kamarádkách, jaký jim vyhovuje. Chtěla jsem něco na více let, aby nemusela ty stále informace přepisovat, navíc když si na něco zvyknu, tak nerada kupuju něco nového.
Pak jsem šla do papírnictví s jasnou představou, tu jsem sdělila a z nabízených alternativ vybrala tu, co se mi nejvíc líbila (ba ne, nejvíc filofax, ale nechtěla jsem tolik dávat).

Na podzim už si kupuju náplň na příští rok, jak psala fuchsinka úžasně praktické - například objednávání k doktorům na příští rok hned zapíšu…

Violetina
169 příspěvků 05.01.14 22:25

JJ, jednojazyčný je Herlitz, který mi momentálně vyhovuje nejvíc, protože má týden na dvojlist a hlavně sobotu a neděli velkou jako jiné dny. Vytáčí mě diáře, kdy víkend smrsknou do pidiprostoru, já ho mám většinou nejvíc nabitý:)

jajkaz
163 příspěvků 06.01.14 04:38

Za sebe doporucuji zminovany Paperblanks. Mam rada praktickou gumicku, vlozeny adresar, mesicni planovac, info o stat. svatcich v ruznych zemich… je toho hromada :) Navic neni moc drahy, koupite ho v knihkupectvich nebo treba na mall.cz (ma zkusenost). Rada si vybiram ty s veselymi deskami, takze letos to budou motylci :)

Ascari
315 příspěvků 06.01.14 08:53

Chcete říct, že máte jen JEDEN diář, a nosíte celý týden ten samý? No fuj.

Pirek
7059 příspěvků 06.01.14 10:51

@Ascari
Co týden, já mám jeden jediný diář na celý celičký rok!

Muschi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.14 10:56

Diář? V dnešní době? Zbytečnej krám. Šetřete lesy.

Gorilka
1093 příspěvků 06.01.14 20:57
@Muschi píše:
Diář? V dnešní době? Zbytečnej krám. Šetřete lesy.

LOL, diář má menší ekologickou stopu než chytrý mobil ;-)

zwedavka
1011 příspěvků 07.01.14 05:54

Naopak, větší spotřeba papíru udržuje cenu vlákniny (sortiment na výrobu papíru)vysoko a tím se stávají ekonomicky výhodnější prořezávky a nejsou tolik zanedbávány, což kvalitě lesa velmi prospěje.
Ostatní ekologické zátěže způsobené výrobou papíru tímto nepopírám.

beryl
4 příspěvky 07.01.14 08:26

Protože chci pěkný a český a také, abych nemusela hledat pero, tak už druhý rok nakupuji tento http://www.aaapapir.cz/…ap--oranzova. Barva dle nálady, ale většinou modrá.

Muschi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.14 08:54

@Gorilka Jo takovou reakci jsem čekala :-))) Vyhazuješ mobil každý rok? Nebo notebook? Asi neeee že jo :-D

Gorilka
1093 příspěvků 07.01.14 18:36
@Muschi píše:
@Gorilka Jo takovou reakci jsem čekala :-))) Vyhazuješ mobil každý rok? Nebo notebook? Asi neeee že jo :-D

I s výměnou půlky objemu papíru každý rok, je to pořád menší stopa než to co vygeneruje spotřební elektronika za stejné časové období.

Jak dlouho ti vydrží baterka v mobilu?!?

Muschi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.14 19:13

@Gorilka Nevim, já mobil a noťas každý dva roky prodávám a kupuju nový. Baterii jsem v ničem neměnila nikdy. Hele já sem to s tím šetřením lesů napsala jen tak ne, že bych to tu chtěla řešit, každý nechť si sáhne do svědomí a chová se ekologicky dle svého uvážení. Mně je to fuk, příroda si vždycky poradí sama. Diáře prostě považuju za přežitek, jsem pro používání aplikací a programů, když už je stejně tahám s sebou. Kdyby svět stál na staromilských ženských, co nutně ještě dnes potřebujou papírový diáře, tak jsme do teď neslezli ze stromů, protože se brání zuby nehty efektivnímu používání výdobytků moderní doby.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek