Diář 2014

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.14 19:19

@Muschi Příroda si vždycky poradí sama? Možná nakonec vyhubí lidi, až ji dostatečně nakrknou :D

Muschi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.14 19:23

@Kokoska1 No vždyť jo, myslíte snad, že tu budou lidi dokud Slunce Zemi nespálí?

uživatel
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.14 19:57
@Muschi píše:
@Gorilka Nevim, já mobil a noťas každý dva roky prodávám a kupuju nový. Baterii jsem v ničem neměnila nikdy. Hele já sem to s tím šetřením lesů napsala jen tak ne, že bych to tu chtěla řešit, každý nechť si sáhne do svědomí a chová se ekologicky dle svého uvážení. Mně je to fuk, příroda si vždycky poradí sama. Diáře prostě považuju za přežitek, jsem pro používání aplikací a programů, když už je stejně tahám s sebou. Kdyby svět stál na staromilských ženských, co nutně ještě dnes potřebujou papírový diáře, tak jsme do teď neslezli ze stromů, protože se brání zuby nehty efektivnímu používání výdobytků moderní doby.

No, nepřipadám si jako staromilec, jsem pro moderní technologie. Ovšem co se týče mobilu, mám prastarý, který umí jen volat a posílat sms a o jakékoliv aplikaci nemůže být řeč. Na papírový diář jsem prostě zvyklá, ten v pc zůstává prázdný. Co nemám v diáři, jakoby nebylo :) V těch deskách mám založený i pas a různé účtenky, to bych do mobilu nenacpala.

gummybee
4596 příspěvků 07.01.14 20:00

@Muschi stejně tak jako vám nikdo necpe ty papírové diáře bych doporučila nikomu necpat elektroniku a aplikace.. každému vyhovuje něco jiného, někdo co si nenapíše si nezapamatuje, ne vždy je nějaká ta šikovná věcička po ruce nebo je vybitá, znáte to :)
navíc hezký diář může být i pěkný designový doplněk, vhodný dárek..

Lolula
88 příspěvků 07.01.14 20:23

Zajímavě se téma rozvinulo. Je pozoruhodné jak dlouho se papírové diáře drží. Pamatuju si několik let zpátky, když k nám dorazily digitální foťáky. Můj kamarád, který měl rád takové novinky, mě a další kamarádku přesvědčoval, že éra papírových fotek skončí. A my jsem mu tvrdily „prosimtě, to jako s sebou všude budeš tahat počítač, aby si někomu ukázal fotky z dovolené“ :D

Muschi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.14 20:52

@gummybee Já nikomu nic necpu. Jen říkám že je diář přežitek ať se to někomu líbí nebo ne :-D

@gummybee píše:
někdo co si nenapíše si nezapamatuje

Eeee cože? Tak snad od toho je diář v jakýkoliv podobě ne? Abych tam psala co si nepamatuju..

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.14 21:07

@gummybee Já jsem pořád vzdorovala kalendáři v mobilu, ale co mám dotykový s velkým displejem, tak jsem si docela zvykla. Navíc se mi synchronizuje s počítačem, tak mám pojistku, kdybych ho ztratila. Ale dokážu pochopit, že lidi mají radši papírový, stejně jako si pořád docela ráda prohlížím alba s fotkami a čtu „obyčejné“ knihy, přestože na dovolenou si berem malý notebook na zálohování fotek a e-knihu.

Muschi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.14 21:12

@Kokoska1 Jo eKniha, další věc kterou miluju. Ještě bych potřebovala jednu kartu na všechny doklady a platebky a budu na pár let spokojená.

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.14 21:13

@Muschi Listování v papírové knize se nic nevyrovná!

Muschi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.14 21:18

@Kokoska1 Ze začátku jsem z toho byla rozpačitá, ale taková malinká věcička a vejde se do ní celá knihovna..to se mi prostě líbí..

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.14 21:26

@Muschi Jo, na dovolenou si to nemůžu vynachválit. Ale když si sednu doma (spíš se zkroutím na pohovce do nepohodlnější pozice), třeba se sklenkou nějakého dobrého červeného nebo jen s kávou, vezmu si tlustou knihu a obracím stránky, tak to je prostě o něčem jiném.

gummybee
4596 příspěvků 07.01.14 21:27

@Muschi https://onlycoin. com/ ;)
@Kokoska1 já jsem spíš přes tu elektroniku, diář jsem si nechala koupit jen proto, že se mi moc líbil, ale nevím jestli ho použiju.. ale já obecně moc neplánuju, takže si většinu věcí napatuju (neplatí v práci, pracovní místo mám polepené hromadou postitů s tím co mám udělat :D ) jen jsem chtěla říct, že chápu i ty, co pořád upřednostňují ty papírové bloky..
jo, a knížky miluju „živé“, v placce čtu hlavně noviny a časopisy

Muschi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.14 21:37

@Kokoska1 Jo to je romantika, já ráda ke knížkám čichám, to mi ebook neumožní, ale cestuju mezi dvěmi zeměmi a ještě k tomu služebky… tak mi to šetří místo a vůni tomu prostě obětuju.

Muschi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.14 21:45
@gummybee píše:
@Muschi https://onlycoin. com/ ;)

No vida! :-D

real.blond
6688 příspěvků 07.01.14 22:08

@lioncity ktery Lv mas? A jakou mas napln? Ja aktualne tyden na dvoustranku a zda se mi to male.. Neumim psat blechama :D

Betty J.
2031 příspěvků 08.01.14 00:15

@Muschi: asi neznáte tu historku, jak se sejdou u skleničky všechna ta různá moderní chytrá zařízení a štychují se, kdo toho víc umí. Když jsou v nejlepším, přisedne si k nim elektřina a povídá: „To je všechno úžasné, co tady povídáte, jen si však, hoši a děvčata, uvědomte, k čemu vám to bude, až odejdu.“

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.14 06:20

@real.blond, nevim, je schovany v krabici, protoze momentalne mam radeji moleskine. Mam s elveckama, naplne jsou podle me ruzne co do rozrvzeni dnu na stranku.

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.14 06:21

@Kokoska1 @Muschi, ctecka? Pche! :D

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek