DISCONTINUED - aneb ztraceni v čase

Fotoalbum tématu (19) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
eftcha
175 příspěvků 16.10.14 17:58

@Sonetka Souhlas, navíc mi přišly hezčí, třeba panenka na Mileně.

A ještě mě napadla karamelová lízátka s kravičkou a krowky/i.

123l
157 příspěvků 16.10.14 18:17

Krowki jsou polske bonbony a pořád je tam mají :)

anarch
256 příspěvků 16.10.14 18:21

Joo, Healing Garden zelený čaj! Ten byl můj oblíbený.

A když jsme u toho jídla - Vitalecitin, mám dojem, že jsem snad už nikdy nejedla nic chuťově podobného - a docela jsem na tom tehdy ujížděla.:-)

eftcha
175 příspěvků 16.10.14 18:32

@123l Tam jo, ale tady kdysi byly v každé sámošce a už nejsou. Spousta z těch věcí, co se tu zmiňuje, se dál vyrábí, jen nedodává na český trh…

trnk
312 příspěvků 16.10.14 18:34

Z dětství pamatuji zelené, gumové, mentolové takové malé kužely v krabičce, přední strana průhledný celofán. Stejné balení, ovocné malé kostičky -žužu.
Modrá Melodie - parfemovaná voda nebo parfém, které jsem kupovala nejprve v Tuzexu a pak to měli i normálně v parfumerii, jenže dost krátce a přestali to vyrábět. Byl to německý výrobek.

Jetthro
1130 příspěvků 16.10.14 18:41

Jezis, ty precliky v horky cokolade jste mi nemely pripominat, ted si je snad pojedu na ten ipak koupit :D

Jinak, mne v nabidce lekaren chybi kapky do nosu Tizin (nebo Tyzine?). Vzdycky byly a pak najednou je nemeli nikde..

Grossularia
3204 příspěvků 16.10.14 19:17

@Motyka A před rokem prodej deodorantů celé téhle řady, takže mě zas připravili o verbenu :( Opakovaně jsem se chodila ptát a posledně mi řekli, že možná část téhle řady na podzim obnoví, ale zatím jsem se tam nedostala, tak nevím, jaký je stav. Naštěstí verbenovou toaletní vodu mám ještě skoro plnou :)

dost_bot
2071 příspěvků 16.10.14 20:47

V úplném dětství jsem milovala černé pendreky („hady“) a sojové řezy. Byly totiž proti dnešku úplně tuhé a tvrdé, takže se jedly po malých kouskách a měly jinou chuť. Lepší a tužší. :-) Obojí se prodává i dnes, ale je to takové měkké a žižlavé.
Ale já nemám ráda ani měkký chleba, tak asi nejsem cílová skupina…

Haslerka1251
109 příspěvků 16.10.14 20:57

Čokoládou polité slané preclíky prodávají v DM v té sekci se zdravým jídlem :) Jsou mám pocit ze špaldové mouky, ale jsou straaaašně moc dobré :) Stojí…kolem 60 korun za menší balíček (100 gramů plus minus autobus), pak mají myslím ještě větší balení, ale to už nevím kolik stojí.

Grete
800 příspěvků 16.10.14 21:02

Big Red skořicové žvýkačky. Stejně jako skořicové mentos u českého publika propadly a já po nich dodnes teskním, protože skořici miluju v jakékoli podobě.

dost_bot
2071 příspěvků 16.10.14 21:09

Taky jsem nějakou dobu tesknila po své první „dospělé“ vůni, která se mi nesmírně líbila a potom zmizela z obchodů…kdoví, co bych na ni říkala dneska :-)

Len
490 příspěvků 16.10.14 21:20

@Grete
Tyhle žvýkačky mají v Candy store, už jsem si je tam párkrát kupovala. Skořicové žvýkačky vedou!
Edit - a koukám, že mají i skořicové Mentos - asi půjdu zítra kolem. :)

Grete
800 příspěvků 16.10.14 21:46

@Len Díky, tak to se tam vypravím!

Uživatel je onlineMirt
444 příspěvků 16.10.14 23:32

@staramama Mně zas mamka vyprávěla, jak si z první výplaty koupila šíleně drahé bikiny a když je přinesla domů, tak můj dědeček prohlásil, že to asi začne šít, protože tak málo látky za tolik peněz, to je bezva kšeft :D

VandaRybna
3713 příspěvků 17.10.14 06:54
@staramama píše:
@Haniccino Nedávno mě to taky napadlo. Poprvý jsem si za svoje vlastní peníze koupila oblečení v sedmnácti. Bylo to obyčejný tričko asi za dvě stovky, no já naučená od našich kupovat oblečení jenom, když je opravdu potřeba, jsem se bála, že dostanu vynadáno. Dvě kámošky mi musely dodávat odvahu, odešla jsem z obchodu a zase se vrátila, pak jsem celou cestu nakukovala do tašky, unešená, že mám triko! No to byly manévry.

Už jsem tu někde popisovala, jak jsem si za peníze z první brigády koupila první značkové džíny a první svetřík v butiku. Doteď si pamatuju, jak jdem s mojí nejlepší kamarádkou v našem městě po podloubí, s taškou z toho butiku, nadšené. Ten pocit byl prostě skvělý. Džíny vydržely tři roky, svetr taky. Pak jsou ho dala pryč, ne proto, že se rozpad, ale proto, že malinko vyšel z módy.

Dnes: hrozný pocit už když vcházím do obchodu „ježiš to zas budou hadry, hnusný materiál, křivě ušité, hrozné vzory, určitě se to rozpadne za měsíc a já sem budu muset znova, radši bych si dala někde s kámoškou kafe“. Mimochodem, je to celosvětový trend: http://www.huffingtonpost.com/…1597357.html

Eirinn
469 příspěvků 17.10.14 08:35

@Sailorette Preclíky v čokoládě! Určitě si umíte představit to nadšení, když jsem je u nás v obchodě nedávno objevila taky. Pytlík za dvě libry a jsou dokonalé. :)

ruzofka
49 příspěvků 17.10.14 08:40

Tak jsem se včera vydala do zmiňovaného candystore, manžel o těch preclících v čokoládě totiž už mluvil mockrát. Měl z nich radost, do chvíle, než jsem mu řekla cenu :-D
Mimochodem vzpomněla jsem si na oplatku Vanda, taková malá, podlouhlá, ve stříbrném obalu, s citrusovou příchutí. Obrázek jsem nikdy nenašla, takže ta už asi opravdu zmizela z povrchu zemského

viktorka_od splavu
7774 příspěvků 17.10.14 09:03

@ruzofka jeee Vandy, jak jsem jen mohla zapomenout!

Aroosak
626 příspěvků 17.10.14 14:59
@Sonetka píše:
Staré obaly od čokolád - alobal a na tom papír. Na ty nové se možná spotřebuje méně materiálu, ale když je chci otevřít rozlétnou se mi všude ty malé drobečky, pořádně znovu zavřít je také nejde :(

Na co zavírat? ;-)

Dammy
1672 příspěvků 17.10.14 15:50

.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek