Diskriminace hubených?

Fotoalbum tématu (10) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Další »
valery
1587 příspěvků 7.5.13 08:53
@GalianosjednimL píše:
@edge Rozhodně, protože mars, snickers…jsou to prvotřídní uměliny:). Jinak jsem viděl už i bílou modifikaci Mila a není vůbec špatná. Tatianu taky můžu, i kdy pro mne by tam nemusel být ten oříšek.Ale můj sen je ležet jak Řek a nad hlavou mít Margotovník a z něho trhat přímo čokokokosové plody :)

Jasně, čoko je z kokosu, dáme si do nosu!
Když to tak shrnu, většina z nás má očividně k čokoládě velmi kladný vztah a co je velmi potěšující, že jsou to i vlastenci, kteří instinktivně poznají, že nějaká cizácká umělohmotná přeslazená tyčka nemůže konkurovat takové extra ordinaire chuti, kterou najdete třeba právě v té Kofile nebo jiné ňamce -as you like it!

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.5.13 10:45

@edge Hnědé jsou hořké, jinak mne dostává i to, co udělali z tloušťkou Horalek apod.Za chvilku to bude mít mocnost kreditky :)

@Borůvka19 :) :) :)

@valery A takový banánový chleba je fakt fajn buchta :)recept mám z JAR :)

real.blond
6688 příspěvků 7.5.13 10:49

Jsem veliky fanda cokolady..

Příspěvek upraven 05.11.15 v 21:40

Mylady2
12413 příspěvků 7.5.13 10:59

Já mám ráda Mars i snickers :-D ani milkyway nepohrdnu…hehe
Stejně tak jsou super pralinky z La Gare ;-) domácí

bestia
2300 příspěvků 7.5.13 11:02

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 16:05

real.blond
6688 příspěvků 7.5.13 11:18

@Mylady2 a ja mam rada bounty! a jednu dobu jsem zboznovala bananek v cokolade, mnaaam! :-)

llolla
2102 příspěvků 7.5.13 11:45

@real.blond
Banánek v čokoládě ne! Jak jinak, s prominutím, sežeru jakýkoliv sladký, tak tuhle hnusnou, umělou, chemickou věc fakt nedávám… (nemám ráda nic s banánovou příchutí, či vůní, banánek zato nemůže, jen to schytal=)

helium
34 příspěvků 7.5.13 11:50

Jako teda to, kam se posunula tahle diskuse, je fakt podpásovka! Už dlouho jsem nedostala takovou chuť na čokoládu jako teď a to jsem ještě nedávno snědla tabulku čokolády k snídani. Musím teď jít do špajzu a sním dceři čokoládovýho zajíce od Velikonoc.

Mylady2
12413 příspěvků 7.5.13 11:57

Mé dvě oblíbené bonbošky :-) vždy v nich zůstane jen to nejvíce hnědé :-D to nesním ani za nejvyšší krize

real.blond
6688 příspěvků 7.5.13 12:04

@llolla no ja nic bananoveho nesnim taky, nemam rada banany..

Příspěvek upraven 05.11.15 v 21:40

vashtie
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.5.13 13:13
@bestia píše:
Nevie niekto co sa stalo s kofilou cappuccino? uz par rokov som ju nevidela :(

Já jsem jí zas viděla předevčírem v OMV na jižní spojce ( směr do centra, u odbočky na Pankrác :-) ) poprvý…ale odolala jsem, já miluju bejt diskriminovaná za hubenost :-)

valery
1587 příspěvků 7.5.13 13:14
@real.blond píše:
@llolla no ja nic bananoveho nesnim taky, nemam rada banany.. mozna proto mi bananek v cokolade chutnal, ze to s pravym bananem nema nic spolecneho:-) ale uz je to par let, co jsem ho nejedla..@Mylady2 lindt je velika dobrota.. a ty nejvic tmavy nejim taky:-D

tak to zkuste- taková hořká Lindt s příchutí mořský soli nebo s chilli nebo s hruškou nebo s pomerančem- stop- všetky su dobré, ale 80% je najlepšia!

janiiiv
781 příspěvků 7.5.13 13:15

.

Příspěvek upraven 17.09.13 v 01:31

bestia
2300 příspěvků 7.5.13 13:15

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 16:05

bestia
2300 příspěvků 7.5.13 13:16

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 16:04

vashtie
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.5.13 13:18
@bestia píše:
@vashtie urcite? urcite kapucinovu? lebo je aj akasi biela verzia a to nie je ono
och, zeby som sa vydala na cestu? :D

Kapučíno 100%…a dokonce tam měli Kaštany limited edition v hořký čokoládě..taky jsem odolala naštěstí

valery
1587 příspěvků 7.5.13 13:21
@janiiiv píše:
@bestia Tipuju podobně jako kaštany v bílé čokoládě - „limitovaná edice“, nazdar bazar. Nevím proč, vždycky takhle vyrobí nejlepší věci, které mi chutnají a pak je přestanou dělat :(

nic proti vašim chutím, ale slovo čokoláda je pro mne synonymem pro hnědou až černou barvu, takže bílá mi jako čokoláda vůbec nepřijde, nechutná a můžete jí přede mne vyrovnat stovky balení - se mnou to ani nehne…

Mylady2
12413 příspěvků 7.5.13 13:34

@valery naprosto chápu…takto můžete přede mne vyrovnat stovky všech tmavěhnědých lindt, varlhona a já nevím co…a se mnou to ani nehne…

valery
1587 příspěvků 7.5.13 13:51
@Mylady2 píše:
@valery naprosto chápu…takto můžete přede mne vyrovnat stovky všech tmavěhnědých lindt, varlhona a já nevím co…a se mnou to ani nehne…

pak vás tedy jmenuji strážcem mého čokoládovohořkohnědočerného arzenálu- před vámi bude, na rozdíl od zbytku mé rozmlsané rodiny, zcela v bezpečí. Sdělte, kdy můžete nastoupit, věc nesnese odkladu:-)

Mylady2
12413 příspěvků 7.5.13 13:53

Mě se nechce nic hlídat :-D ale můžu Vám poskytnout svůj tmavěhnědý odpad :-) je mi vždy moc líto dávat to do koše:-( přece jen je to jídlo!

janiiiv
781 příspěvků 7.5.13 13:58

.

Příspěvek upraven 17.09.13 v 01:31

valery
1587 příspěvků 7.5.13 14:33
@Mylady2 píše:
Mě se nechce nic hlídat :-D ale můžu Vám poskytnout svůj tmavěhnědý odpad :-) je mi vždy moc líto dávat to do koše:-( přece jen je to jídlo!

na pár vteřin jsem zcepeněla, ztrativše jistotu o těmatu diskuse a vašich kulturních návycích- tfuj to sem se lekla! ;-D
ale tu tmavou čoko nevyhazujte - třeba by z toho šel připravit lahodný teplý čokoládový nápoj- když to naředíte šlehačkou…

katkarinka
1255 příspěvků 12.5.13 00:10

Súhlasím, už ma to niekoľkokrát zarazilo. A to váhovo kopem za frontu ľudí s nadváhou.
Bohužial tento trend je úplne všade, ak na niekoho poukážeš že je tučný, si nechutná sviňa, ale povedať „fuj, anorektička“, tak to áno, to sa môže, to sa musí!

real.blond
6688 příspěvků 12.5.13 00:12

@valery haha, ja to pochopila stejne jak vy, cetla jsem diskuzi od konce:-D

real.blond
6688 příspěvků 12.5.13 00:15

@katkarinka to mi pripomina.. dve zname, kdyz byly tehotne, pribraly minimum (dle doktoru vse ok, porodily zdrave deti), protoze se hlidaly a nechtely byt jak slonice, ale samozrejme nehladovely.. casto se setkavaly s „dobre“ minenyma radama, narazkama a poznamkama - chudak dite, vzdyt jsi porad hubena, jak bude asi vypadat, co vse mu nebude.. jako kdyby nabrani 20kg byla zaruka zdraveho ditete a hlavne nejake plus pro matku!

Stránka:  « Předchozí 1 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek