Diskriminace hubených?

Fotoalbum tématu (10) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
real.blond
6688 příspěvků 5.6.13 16:21

@valery tim se vse vysvetluje! prestehuju se vedle buface a budu se mit konecne na co vymluvit :-D

TinaAnd
7 příspěvků 5.6.13 16:23

Mám sestru, ktorá dosť schudla. ke´d bola zaoblená, nikto ju priamo nekonfrontoval, možno sem tam. nepriamo ju určite kolegyne poohovárali :), no ale ako schudla, bola dennodenne obvinená z anorexie, že vyzerá hrozne, že už by sa mala najesť, že zase si dala na obed len šalát. Reči ustali, ale vypočula si toho dosť.

Ledvedka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.6.13 17:08

@Perpentach Stejně tak je otázka, jak kdo chápe tloušťku. Je jasný, že anorektička kontra holka krev a mlíko prohraje v souboji krásy postav, ale stejně tak holka krev a mlíko prohraje s vyběhanou laní.

Elleonorah
7 příspěvků 8.8.17 10:36

@Nixe Lulu, musíš mamince ukázat opravdové fotografie anorektiček, hlavně těch žijících, aby viděla nějaké extrémy a nechala tě na pokoji :D já mám BMI 17,1 - nicméně já se vidím úplně normálně, postavu neřeším a jsem se sebou spokojená. V rodině mě naštěstí vidí stejně jako já sebe, ale lidé okolo, včetně mé doktorky, mě samozřejmě kamenují nejen hrůzostrašnými pohledy a poznámkami na mou váhu :D Pokud se cítíš zdravě a dobře a víš, že nedržíš drastické diety a nemůže být jinak nemocná, pak je to přece ok, nepřeješ-li si teda sama přibrat :D

babanci
27 příspěvků 8.8.17 14:19

Já to vidím spíš obráceně. Jsem trochu baculatější /vel. 44/ a na dovolené mi jedna paní před všemi známými a mým mužem řekla, že mě pozoruje, že málo jím a jak je teda možné, že jsem tlustá. Ani jsem na to nedokázala nic říct, což mě teda štve, věděla jsem až dlouho poté. Někteří lidé jsou neomalení.

Stránka:  « Předchozí 1 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek